scorecardresearch
neredennereye.com, Star Hakkari Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Hakkari Turizm

Star Hakkari Turizm
 

neredennereye.com,
Star Hakkari Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Hakkari Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Hakkari Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Hakkari Turizm

0850 304 67 34
İstiklal Caddesi Anıt Karşısı No:1 Merkez/Hakkari Hakkari
0438  | Cep : 0544 363 07 30

Bu otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak, çevre haklarına saygı çerçevesinde içerisinde misyon ve vizyonu ile büyümeyi hedeflemektedir. Bununla beraber, faaliyet gösterdiği alanın gerekliliklerinin farkında olarak, değerli varlıkları olan müşterilerinin haklarını korumak ve onlara çağın standartlarına uygun kaliteli hizmeti sağlayabilmek için daima ileriye adım atarak, teknik donanım açısından kendini geliştirmenin yolunu bulmak için gözlemlediği, ulusal ve global firmaların izini takip ederek, kaliteli hizmetin, hizmet performansını düşürmeden yerini bulması adına çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Firma, kurulduğu günden bu yana sefer sayılarını ve filosundaki araç sayısını arttırarak, ulusal çapta bir firma olmanın küçük adımlarını atmaktadır. Filosunda bugün 20'nin üzerinde araç aktif olarak çalışmakta ve üstün hizmet anlayışını elden bırakmayarak, öncelikle içerisinde bulunduğu çevrenin, kendi çalışanlarının ve müşterilerinin hak hukunu koruyarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Şirketin bugün, “Başkale, Cizre, Gülpınar, Karasu, Köprülü, Sillopi, Şırnak, Uludere, Van” gibi birçok ulaşım noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Kuruş aynı zamanda yönetim kurulunda bulunan, firmanın geleceği için en doğru ve yerinde kararları almak ile yükümlü Mustafa Kahraman ve Dindar Kahraman tarafından 1969 yılında kurulmuştur. Şirketin faaliyet alanları şu şekildedir: “Seyahat acentası faaliyetleri.”

 

Kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, çağın gerekliliklerinin farkında olarak yolcularına her zaman en kaliteli hizmetin en kolay şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanacağı etkinliklerde kimsenin, özellikle çevresinin ve müşterilerinin saygınlığı hak eden görüş ve haklarını korumak. Hedefleri peşinde giderken asla yerinde saymadan, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş insanlar ile çalışmak ve bunların kendi bünyesi içerisinde gereken gelişimi göstermeleri için elinden gelen çabayı had safhada tutmak.” ilkelerini benimsemiş ve bu yolda devam etmiştir.NeredenNereye.com üzerinden bu şirkete ait otobüs seferlerini sorgulayabilir, bütçeniz için en ucuz otobüs bileti alımını yaparak hem hesaplı hem güvenli hem de rahat yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.

Star Hakkari Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Star Hakkari Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Hakkari - Van 25 TL
Van - Hakkari 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gerçekten iyiydi." Misafir
Başka bir firmadan bilet alacaktım fakat onda yer kalmamıştı.
Yer olduğu için bu firmadan bilet aldım ve hiç pişman olmadım. Tavsiye ederim, otobüsler çok kaliteli.