neredennereye.com, Sonar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sonar Turizm

Sonar Turizm
 

neredennereye.com,
Sonar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sonar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sonar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sonar Turizm

 Antalya
0242 (850) 532 07 67

Sonar Turizm kurulduğu günden bu yana üstün kalite anlıyışı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışarak, yolcu taşımacılığı sektöründe çalışmalarına devam eden henüz genç bir firmadır. Sonar Turizm, çalışma yaşaşıma 2006 yılında başalayan dış kaynaklı bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana hzmet kalitesinin bilincinde olan bir firma olarak, gerek yurt içi gerekse yurt dışı çalışmalarında sorumluluk seviyesi yüksek, tecrübeli isimlerle birlikte çalışarak sağlamaktadır. 

 

Sonar Turizm, kendini geliştirmeyi hedefleyen bir firma olarak, yolcularına daha farklı noktalarda hizmet sunmak adına, sefer sayılarını her geçen gün arttırmaktadır. Sonar Turizm otobüs firması bugün ulusal çapta farklı ulaşım noktalarına ulaşım sağlamaktadır.

 

Fima kendisine misyon olarak; yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firma olarak zaman içerisinde kendinde topladığı vasfılarını kaybetmeden her zaman hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırmak. Çalışma hayatımızda ilerlerken daima en yüksek hizmet kalitesini sağlamak amacı ile hareket etmek ve zaman dilimini kendi lehimizde  kullanmak. Başta kurulmuş olduğumuz çevre önce kendi içerimizdeki insanlardan başlayarak herkesin hak ve hukunu gözetip korumak olarak belirlemiştir.

 

Sonar Turizm, Çalışma yaşamının ilerleyişinde gösterdiği kararlı adımların temelini sağlam vizyonuna bağlamaktadır. 

 

Ulusal çapta bir firma olmak adına zamanın ötesinde bir görüş yakalamanın bilincinde olarak sektöründe her türlü yenilik ve gelişimi müşterilerine zaman kaybetmeden iletmeyi hedef belirlemiştir. Bugün aynı zamanda kulanıclarına internet üzerinden de hizmet sağlamaktadır. 

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sonar." Misafir
1 kere kullanma durumunda kaldım. Müşteriye gerçekten değer veriyorlar, fiyatları da gayet memnun edici. Hep böyle kalın.