scorecardresearch
Sivas Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Sivas otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Hedef Turizm 4
Sıla Özlem Seyahat 4
Öz Erciş 3
Patnos İtimat Turizm 3
Yeni Sivas Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Sivas otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Sivas bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Sivas’a en uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 50 tane firma bulunmaktadır.Bu firmalar içinde şehre en sık sefer düzenleyenler Hedef Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm, Öz Sivas Seyahat ve SivasTur’dur. Şehre yolculuk için biletlerinizi Neredennereye’de her zaman en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Böylece size en uygun seferleri görüntülersiniz. Karşınıza gelen sonuç ekranında firmaları ve fiyatları bir arada göreceğiniz için fiyat karşılaştırması yaparak kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca sitemizden Sivas uçak bileti de alabilirsiniz.

İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan bir geçiş yolu üzerinde bulunan şehir; tarih boyunca farklı medeniyetlerce yerleşim alanı olarak tercih edilmiştir. Bu medeniyetlerden kalma kültürel ve tarihi eserleri taksitli otobüs bileti ile gerçekleştirdiğiniz şehir ziyaretinizde görebilirsiniz. Selçuklu döneminden kalma yapıların ilgi çektiği kentte bu döneme ait görebileceğiniz en önemli eserler; Şehir merkezinden 300 metre uzaklıkta bulunan Gökmedrese, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camiidir.

Ülkenin en geniş topraklara sahip illerinden biri olan Sivas’a dilediğiniz şehirden otobüs yolculuğu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şubelere gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz an kolayca bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Sivas’a seyahat edeceğiniz firma hakkında bilginiz yoksa; sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan yolcuların deperlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de dilerseniz kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından sitemizde paylaşabilirsiniz.

Sivas'a geldikten sonra Bursa'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Bursa İstanbul otobüs bileti de alarak İstanbul'a seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"ESADAŞ BERBAT" Misafir
ESADAŞ BERBAT
"" Misafir
Duraklarda bagajları insanlar kendisi almamalıdır. Muavin bagaja yapıştırmış olduğu barkod üzerindeki numara ile müşterideki barkodu görmeden teslim etmemelidir. Bu bir sıkıntıdır. Bunların yaşanması mağduriyetleri beraberinde getirecektir. Bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Kısacası muavin müşteriye verdiği barkod üzerindeki numara ile Bagajda yer alan barkod numarası ile karşılaştırdıktan ve kontrolünü sağladıktan sonra bagaj müşteriye teslim edilmelidir. Aksi halde bagaj çalınmaları ile veya bagajların kaybolması işletmenin sorumluğunda olup adli mahkemelerde davalarla karşılaşılmaması için kontrolün yapılması gerekmektedir.
"Berbat " Misafir
Otogara neden girmez bi otobüs. Yolcuyu neden otobanda bırakır gece yarısı
"Servis" Misafir
araç servisi zamanında alması gereken yerden benı almadıgı ıcın taksıye bınıp otogara gıttım ve magdur oldum sürekli metro turızmı kullanmak zorunda oldugum için çok mutsuzum sadece o firmanın saatlerı bana uydugu için tercih ediyorum aksi takdırde kesınlıkle tercih etmeyecegim.!!!!!
"" Misafir
Genelde rahat ve iyi bir yolculuktu.Bilet temini sıkıntısız bir şekilde gerçekleşti.Ben memnun kaldım.
"İkram yetersiz " Misafir
Öncelikle sunmuş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Fakat ikramlarınızı daha da geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum
"Temsaların kronik problemi" Misafir
koltuklar çok rahat evet ama şu otobüslerin sıcaklık derecesini bir türlü ayarlayamıyorlar, aslında bu bahsettiğim tüm firmalar için geçerli.Ama özellikle vip otobüslerde köşelerdeki klimalardan inanılmaz bir sıcaklık üfleniyor.Hayır yeterli sıcaklık derecesi aşıldığı zamanda bu devam ettiriliyor.Sonra bekle ki yol bitsin.Bunun dışında otobüs yolculuklarından nefret eden bıkmış biri olarak, 2+1 otobüsler yine de önceliğimdir, en azından ayaklarımı uzatabiliyorum daha ferah.
"Mecburen tercih etmek durumu..." Misafir
Sürücü seyehate başlarken kemer takınca hassas firma sandım.yıla çıkınca sürücü ve hosttan başka iki kişi daha öndeydi.ve yolculuk erzincanda kadar sırayla sigara içeren ve hattı kuşamı laçka muhabbetle bitirdiler.ikram olarak soran olmadı.su istedik de öyle ikram yapıldı.daha çok var söylenicek ama bu form burda kalır bakan olmaz.önde iç kamera var.oynarsa edilirdi ama çözüm olmazdı.Hayırlısı.
"Donduk" Misafir
hedef turizme ait araçla eşimle birlikte yaptığım seyahatten hiç memnun olmadı. Araç önceden ısıtılmamıştı. Yolculuk sonunda ancak ısındı. Muavine neden soğuk olduğunda aracın akşamdan bu yana soğukta kaldığı, bu havada ancak böyle olacağı şeklinde savunmada bulunmuştur. Tekrar aynı firma ile sehayat etmeyi düşünmüyorum.
"Memnun degiliz" Misafir
Donduk ya rezil olduk on kere soyledik muavine kaloriferi yakin diye ama tinlamadilar bile rezalet. Bir yolculuktu bir daha ayni firmami asla.