scorecardresearch

Sinop Sinay 57

Sinop Sinay 57
 

neredennereye.com,
Sinop Sinay 57
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sinop Sinay 57 Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sinop Sinay 57
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sinop Sinay 57

Cevizli Mah. Belediye Otogarı No: 3  Ayancık
0368 261 63 43 - 261 63 44
100 üzerinden
70Puan
53%
6%
3%
9%
28%
Toplam Yorum Sayısı (41)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ayıp" edk
ben istanbuldan ayanciga gitmek icin esimle 2 kisilik bilet aldim ve o an basladi yanlisliklar 1. otogardan bindik ve yola koyulduk otobuste 15 20 kisi vardi ben ve esimde 5ve6 numaralardaydik bogaz koprusune gelmeden etiler sapagina daldik ve etileri bir guzel gezdik aslinda alinacak bir yolcu vardi ama etilerde deyil tepebasindaydi sofor efendi telefon kulaginda tepebasini soruyor yolculara ve ben cok iyi bildigim yerler oralar hic karismadim sonra tekrar kopruye yani otobana girdik tepebasini buldu nihayet ama bu sefer geri cikip otobana giremiyoruz bir turlu yani tambir film zaman kaybi dersen tam 2 saat muavin var ama olmasa daha iyi olurdu bir bardak su bile ikram etmediler gerede de mola verdi yolcu indi birazida arabada sizip kalmis olacak ki otobus yok meyer yedi km geride mazot almaya gitmis ya kisacasi ben bir tirciyim otobusculukte yaptim ama boyle bir rezalet yok yakismiyor SINAY 57 ye biraz dikkat lutfen saygilarimla
"SİNAY 57" duderino
otobüsü 45 dakika gecikmeli kalktı, ışıklı ikaz sistemini niye koydukları belli değil, basınca bakan yok, muavin yetersiz.
"SİNAY SES Mİ aslaaaaaaaaaa" reached99
2010 yilinda yolcusunu yolculuk esnasında soyan veya soyduran ikinci bir firma olacagını sanmıyorum...sirin SİNOP umuza boyle bir firma yakısmıyor...
"Izmir sinop yolunda soygun..." reached99
evet yanlış duymadınız izmirden sinop a yolculuk yapan kızım esi sinay ses otobusunde bursa bolu arasında uyumaları sonucu kızımın cantasında bulunan 3 adet telefon cuzdanı cuzdanın icinde bulunan 250 ero 120 tl turk parası fransız oturum karttı banka kartları tc kimligi calınmısdır...bolu yakınlarında uyanan kızım ve esi soyulduklarını fark eddiklerinde sofer ve hostes bayana soylemelerine ragmen biz bisey yapamayız gibi sozlerle olaya ilgisiz kalmıslardır... sindi soruyorum otobuse binen yolcu canını malını kime emanet etmeli...soferemi? hostesemi? peki bisey daha sormak isdiyorum. bir yolcu soyuldugunu soylerse sofer ne yapmalı? bence en yakın polıs karakoluna cekmesi gerekmezmiydi otobusu? cekmiyor cunki soygunu yapan kendisi deyilsede kesinlikle sofer ve hostesin haberi var. bir daha sinay ses mi allah korusun.
"Başıma Gelenler" Ender Can
Arkadaşlar Geçenlerde Sinop'tan bilet aldım. Gündüz yolculuğu tercih ettiğim için bu firmanın 14:00 da kalkan otobüsüne bindim. Binmez olaydım normalde 6 buçuk 7 saatlik Ankara yolculuğunu kabuslar,sıkıntılar eşliğinde 9 buçuk saate yakın tamamladık. Otobüs Karabük'e uğradı çünkü. Tam 5 saat mola vermedik. Mola verdiğimiz yer de rezalet bir yerdi. Otobüsün içindeki host tam bir faciaydı. Yolculuğun belli bir saatinde önümüzdeki boş koltuğa geldi uyudu adam. Her şey bir yana gelen ağır kokunun çıkartılan bir ayakkabından geldiğine emindim de bunun host efendinin ayakları olduğunu görünce şok oldum. Yanımdaki yolcu farketti de ayakkabısını giydi kokudan kurtulduk. Yanımızdan ya da karşıdan gelen bütün otobüslerin tv si çalışıyordu. Bizde ise çok tutulan bir film vardı karıncalar çekmiş. Çok tutulmuş olmalı ki saatlerce ona baktık. Filmin adı: sinyal yok. Bundan sonra bu firmayla Allah yolculuğu nasip etmesin bana.
"Sinay ses" otobuscu57
firmayı rizeliler alıp sinay ses olarak değişmiştir adı. sinoplu hemsehrilerime sesleniyorum yarli firmalara binin arabaları iyi hizmet yiy diye alternatif göstermeyin. parayı sinop ayancık esnafından kazanıyoruz sinop ayancık yerli firmalara verin paranızı.
"Yazık bunlara ya" atmaca
bütün sinop firmalarına baktım hiçbirinin internet sayfası çalışmıyor 2010 yılında internet sitesi olmayan firmayla seyahat etmek insanı korkuuyor
"Sinay57'nin karabükte çalıştığı yazıhane hk." yılmaz aktekin
17.02.2010 günlü yakınmamıza Karabük yazıhane yetkilisi İzmir ev telefonumdan bizi arayarak sonuçdan üzüntü duyduğunu bildirerek özür dilemiştir. Kendisine bu yakın ilğiden dolayı teşekkür ederim. Ama bizim yakınmamız sinay 57 den dir. Söz konusu sürücü Safranbolu otogara ugrayarak yolcumuzu orada indireceğini söylemiş ve bu sözünü yerine getirmemişdir. Bize servis hakkında bilğilerdirseydi bu üzücü sonuç olmazdı. Ayrıca sinay 57 nin ilğilenmesini beklerdik. Sinay 57 yakındıgımız otobüs işletmesinin adıdır . Ama hiç bir yetkiliye ulaşamadık. Essenliklerle.
"Yalan sinay 57" yılmaz aktekin
17.02.2010 saat 16.30 da izmir'den safranbolu'ya yolcu gönderdim. telefonla fiyat sordum 45 dediler bilet alırken 50 istediler safranbolu olduğu için dediler tamam dedik. otobüs sabah 4.45 de karabüke vardı. sen tek yolcusun götüremeyiz deyip otogarda genç kızı o saatte indirmişler 5 dakikaya servis gelir demişler. otogardaki büroları da aynı şeyi söylemiş. 5.10 da hala bekliyordu safranboludan araba çağırdık alması için erkek gidip sorunca 5.30 da servis başlıyor demişler vatandaşlara sesleniyorum. yalancı bir firma ile vatandaştan fazla 5 tl tırtıklayan firmaya binmeyin. firma yetkilileri sizin genç kızınız sabahın 4.45 inde aynı duruma düşürülse memnun olurmusunuz şayet ne var diyorsanız sözün bittiği yer birşey demiyorum. insanlık kalmamış
"SS.SİNAY57.KOOP" otobuscu57
SS.SİNAY57.KOOP. filosuna 4 adet 2010 model travego daha eklemiştir.