neredennereye.com, Showtime Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Showtime Turizm

Showtime Turizm
 

neredennereye.com,
Showtime Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Showtime Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Showtime Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Showtime Turizm

444 31 79
Beştepeler mah. Mevlana Bulvarı Aşti sitesi No:80/130 Yenimahalle Ankara
0312 224 04 34

Genç bir işletme olarak yolcu taşımacılığında hizmet vermeye başlayan Show Time; Ankara ve İstanbul arasında düzenlediği sık seferler ile sektöre adım attı. Ülkenin iki büyük şehri arasında her zaman yüksek sayılarda yolcu taşınmaktadır. Farklı araçlar ile seyahat etmek mümkün olsa da; otobüs seyahati ülke içinde yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım şekli. Üstelik yoğunluk nedeni ile çoğu zaman uçak ve trenlerde yer bulmak ise zorlaşabiliyor. Bu ihtiyacı görerek yola çıkan firma ağırlıklı olarak iki şehre seyahat ediyor. Ancak son model Mercedes marka otobüsleri ile seferler gerçekleştirdiği farklı güzergahlar da mevcut. Özellikle yaz sezonunda trafiğin arttığı İzmir, Milas, Söke ve Bodrum gibi merkezlere ve tatil beldelerine de firma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Ankara merkezli olarak kuruldu ve faaliyetlerine bu şekilde devam ediyor. Başkent olan şehre ülkenin her yerinden direkt seferler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Firma da ulaşım ağını genişletmek ve etkin olduğu şehirde seyahat imkanlarını artırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslar arası hizmet kalitesi ile müşterilerine seyahat imkanı sunmak için firma personel eğitimine de ağırlık vermektedir. Alanında uzman şoförler ve eğitimli kabin personeli ile yolcuların ihtiyaçlarına anında ve çözüm getiren cevaplar verilebilmesi sağlanmaktadır. Şimdilik 9 araçlık filosu ile yollarda olan firmanın hemen hemen tüm araçlarında televizyon ve müzik yayını, mobil cihazlarınızı şarj edebilmeniz için koltuklarda priz, ücretsiz internet bağlantısı sunulmaktadır.

100 üzerinden
30Puan
0%
0%
20%
10%
70%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sofor" Misafir
Hem sigara kullanımı hemde telefonla mesguliyet. Defalarca kez sigara içen sofor rahatsızlık verdi ayrıca araç kullanırken telefon kullanması tehlikeliydi
"" Misafir
Şöför yolcuyla kavga etti.Televizyonum bozuktu.Bay bayan yan yana verdikleri için düzeltmek için yarim saat ugrastilar otobus geç kalkti vs vs vs
"Berbat bir yolculuktu" Misafir
Saat 00.30 da kalkacak otobus 1 de kalkti evrak eksik oldugu icin yola cikamadik bu kadar aptal personel olamaz evraklarinizi onceden kontrol ettirip yola cikilir.Birdaha asla bu firmayi kullanmayi dusunmuyorum.Gidecegimiz yere 2 saat gec kaldik.
"Show time turizm" Misafir
Çok kötü bir turizm şirketi ucuzluğuna aldanıp almayın kesinlikle tavsiye etmem
"Ankara -İstanbul yolculuğu" Misafir
Yıllardır Ankara -İstanbul arası yolculuk yaparım yol üzeri ne kadar terminal varsa girdiği gibi ilk defa Gebze terminaline bir otobüsün girdiğini gördüm.Yol hiç bitmeyecek sandım.
"Kaptanın davranışı" Misafir
Kaptan şoförü trafikte ağzına geleni konuşuyor.İçinde bayanların da bulunduğu ortamda sesli bir şekilde küfür savuruyor. Yolda gereğinden fazla duruyor.
"TAM BİR FİYASKO" Misafir
Hayatımın En kötü bir yolculuğunu geçirdim