Bu firma satışa kapalıdır.

Selkaya Turizm Otobüs Bileti

Selkaya Turizm
Selkaya Turizm
 

neredennereye.com,
Selkaya Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Selkaya Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Selkaya Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Selkaya Turizm

Emekli Selendi Otogarı, Selendi Manisa
0236 788 14 33

Selkaya Turizm Otobüs Firması


Selkaya Turizm otobüs firması Manisa Merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma günübirlik olarak , “İstanbul – İzmir, İstanbul - Harem” merkezli seferleri ile hareket halinde bulunmaktadır. Selkaya Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyş hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yaıtırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.


Selkaya Turizm otobüs firması çalışmalarını sürdürerek yaygınlaşmayı hedeflediği için ulaşım ağını ve şube merkezlerini giderek daha yaygın bir hale getirmektedir. Selkaya Turizm firmasının gümüzde, “Selendi, Kula, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, İzmir, Manisa, İstanbul” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Ulaşım ağını geliştirmeyi hedefleyen firmanın gün içerisinde güzergahları doğrultusunda uygun ücretli seferleri bulunmaktadır. Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni korumanın en etkin yollarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan Selkaya Turizm otobüs firması bu alandaki yetkinliğini korumak ve geliştirmek adına temel yatırım ve yaptırımlarını önceliklli olarak filosunda bulunan araçların güncellenmesine ve personelinin eğitim ve gelişim süreçlerine adamaktadır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.