neredennereye.com, Seç Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Seç Turizm

Seç Turizm
 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Seç Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Seç Turizm

444 44 27
Yeni Otogar N0:2-3-4-5 Gaziantep
0342 328 94 94

Seç Turizm Hakkında


Gaziantep Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Yöresel lezzetlere ve birçok tarihe güzelliğe sahip bir yerdir. Gaziantep halkının yolculuk denildiğinde tercih ettiği firma ise Seç Turizm’dir. Gaziantep merkezli olmak üzere insan taşımacılığını karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. Kaliteli ve güvenli hizmetleri ile yolcuların tercini haline gelmiştir.


Seç Turizm Otobüs Firması


Karayolu insan taşımacılığı sektöründe işinin uzamanı ekibi ve kaliteli hizmeti ile, uluslar arası standartlara uygun, yolcusunun ve çalışanlarının haklarını savunan, her türlü yeniliğe açık ve toplumsal değerlere saygılı bir prensip ile beraber hizmet sunmak.


Seç Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Türkiye’de ulaşım sektöründe öncü olma görevini sürdürerek, yolcular tarafından sıklıkla tercih edilen, güvenli, çevreye ve insana karşı sorumluluklarının bilincinde yılların tecrübesi ile müşterilerine hizmet eden en çok tercih edilen firma olmak.


Seç Turizm’in Hedefleri Ve İlkeleri • Toplumsal değerlerle beraber işini yapan bir firma olarak ilkelerinden ve değerlerinden vazgeçmemek

 • Sahip olduğu şöhreti korumak ve iyi şöhretinin devamlılığı sağlamak

 • Ülkemizde belirlenmiş kanunlara karşı saygılı olmak

 • Ses Turizm firmasında çalışanların haklarına karşı adaletli davranarak hiçbir personel arasında ayrım yapmamak

 • Ülke ekonomisine katkılı olmak adına kaynakları bilinçli kullanmak

 • Seyahat sırasında hijyene dikkat ederek yolcuların sağlık durumlarını göz önünde bulundurmak

 • Hiçbir yanlışa izin vermeden, doğruluk peşinde bir firma olmak

 • Çevreye ve insana karşı sorumlulukların bilincinde olmak ve doğayı koruyan bir firma olmak

 • Gösterişli ürünlere değil bilimsel araçlara yatırım yapmak

 • Uzman denetim ekipleri sayesinde seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için her türlü tedbir almaya, çağın getirmiş olduğu teknolojik gelişmeleri takip etmeye ve müşterilerin değişen şartlarda değişen beklentilerini karşılamaya çalışmak.

 • Sadece taşımacılık işiyle değil sosyal yaşamda da hayata değer katmak isteğiyle çeşitli faaliyetlerde bulunmak

 • Seç  Turizm adına layık, firma ilkeleri doğrultusunda  marka değerine yakışır şekilde hizmetler ortaya koymak

 • Firmanın itibarını ve ilkelerini ticari kaygıların üzerinde tutmak

 • Otobüsün markasıyla değil teknolojik gelişmelerden faydalanarak hizmet sunan otobüslerle müşteri memnuniyeti sağlayabileceğini düşünen bir firmadır.

Seç Turizm otobüs bileti fiyatları, Seç Turizm iletişim ve telefon numaraları, Seç Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Adana 35 TL
Adana - Gaziantep 35 TL
Gaziantep - Osmaniye 25 TL
Adana - Mersin 20 TL
Ankara - Gaziantep 92 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
82Puan
49%
27%
12%
3%
8%
Toplam Yorum Sayısı (175)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Adana otogar" cakir
adana otogarda sec turizm bankosundan bilet almaya giderken esmer bir arkadas bankodaki gorevliye sanki beni sec turizme o getirmis gibi tiyatro yapti. o arkadasa 3-4 lira komisyon veriyorsaniz haybeyedir, haberiniz olsun.
"" beşir
seyahat rahatlığı ve otobüsleriniz konforluğu bakımından süper bir firma seç
"Istek" antep_fuat
ya seç turizm de herşey çok güzel otöbüs filosu süper çok memnunum ama nolur bi de doğuya karadeniz tarafına seferler düzenleseler çok daha güzel olacakç trabzondan antebe gidicem seç gibi rahat bir firma bulabilir miyim diye endişeliyim.. daha doğrusu bulamadım..
"Seç turizm servis araçları" semrahoş
seç turizm servis araçları ile ilgili sürekli çözülemeyen bir sorunu iletmek istedim. diğer firmaların servis araçları bekletmeden hizmet verirken SEÇ TURİZM min servis araçları herzaman en az 45 dakika 1 saat gecikmektedir. 18 saat yolculuktan sonra 1 saat te servis aracı beklemek insanı son derece germekte ve sinirlerini bozmaktadır. bu sorunun bi an önce çözümü için ilgililerin dikkatine.
"" akasya
biliyorsunuz kurban bayramı yaklaşıyor. bu yüzden bayramda adana-osmaniye-gaziantep sefer sayınızı arttırın. her yıl yaşadığımız bilet krizini bu yıl da yaşamayalım. ben seçten başka bir firmada seyahat etmek istemiyorum.

lütfen bu önerimi dikkate alın. ilginize teşekkürler
"Bidonlarda sıvı maddelerin alınmaması hakkında" hasan abi
sayın firma yetkilileri öncelikle şunu söyleyim firmanızı beğeniyor bilet bulabildiğim sürece yolculuklarımı firmanızla yapıyorum fakat gönül istiyorki içinde şalgam turşu gibi sıvı bulunan bidonları almanız. almıyorlar gerekce olarakta diğer yolcuların eşyalarının içine döküldüğünü onlarla mahkemelik olduklarını ve bu durumu bir daha yaşamamak için almadıklarını söylüyorlar. diğer firmalar alıyorlar diğer eşyaların içine deyilde ayrı bir yerleri var oraya koyuyorlar, bir şekilde bir çözüm buluyorlar. zaten herkes bol bol bidon bidon şalgam turşu götürmüyor. çözüm bulmanızın müşterilerinizin çoğalması bakımından faydalı olacağına inanıyor bir şekilde diğer müşterilerle başınız derde girmeden imkanlar dahilinde bir çare bulunması dileğiyle şimdiden teşekkür ediyor işlerinizde başarılar diliyorum
"Seç süper bir firma" alper.27
benim annem babam 09/08/2009 günü Gaziantep ilinden Konya ili ılgın ilçesine gelmek için ben turizm ile yola çıktılar ne varki konya iline gelince annem ve babama muavin diyorki "amca siz inin şu giden otobüse binin, hemen hareket ediyor biz yarım saat sonra hareket edeceğiz" diyor ve yaşlı annem ve babamı orda indiriyor ve normal hat dolmuşu ile gönderiyor, kendisi dolmuştan yarım saat önce ilçeden geçiyor,, bu durumu e-mail ile ile ve telefon ile yetkililerine bildirmeme rağmen bana halen dönülmedi dönülmedi.
"Slm seç " duruca internet cafe
seç ile ilk dafe bu akşam cocukları yolculuk yapıyor ist- g.antep onlar verdıktan sonra yorum yaparım
"şikayet" compaq27
1 otobüste hasta varsa tuvaleti gelmişse
sorunu?:otobüste tuvalet olmalı ama seçlerde yok
ben turizmde var çünkü ben turizim güzel bi otobüs herşeyi var
şeçinse hiç bişeyi yok
"Soru" lojin
bunu kendim için sölemiyorum tüm öğrenciler için soruyorum
öğrenci biletiniz yok mu
yoksa da olsa iyi olur

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 sonraki yorumlar >