neredennereye.com, Seç Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Seç Turizm

Seç Turizm
 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Seç Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Seç Turizm

444 44 27
Yeni Otogar N0:2-3-4-5 Gaziantep
0342 328 94 94

Seç Turizm Hakkında


Gaziantep Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Yöresel lezzetlere ve birçok tarihe güzelliğe sahip bir yerdir. Gaziantep halkının yolculuk denildiğinde tercih ettiği firma ise Seç Turizm’dir. Gaziantep merkezli olmak üzere insan taşımacılığını karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. Kaliteli ve güvenli hizmetleri ile yolcuların tercini haline gelmiştir.


Seç Turizm Otobüs Firması


Karayolu insan taşımacılığı sektöründe işinin uzamanı ekibi ve kaliteli hizmeti ile, uluslar arası standartlara uygun, yolcusunun ve çalışanlarının haklarını savunan, her türlü yeniliğe açık ve toplumsal değerlere saygılı bir prensip ile beraber hizmet sunmak.


Seç Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Türkiye’de ulaşım sektöründe öncü olma görevini sürdürerek, yolcular tarafından sıklıkla tercih edilen, güvenli, çevreye ve insana karşı sorumluluklarının bilincinde yılların tecrübesi ile müşterilerine hizmet eden en çok tercih edilen firma olmak.


Seç Turizm’in Hedefleri Ve İlkeleri • Toplumsal değerlerle beraber işini yapan bir firma olarak ilkelerinden ve değerlerinden vazgeçmemek

 • Sahip olduğu şöhreti korumak ve iyi şöhretinin devamlılığı sağlamak

 • Ülkemizde belirlenmiş kanunlara karşı saygılı olmak

 • Ses Turizm firmasında çalışanların haklarına karşı adaletli davranarak hiçbir personel arasında ayrım yapmamak

 • Ülke ekonomisine katkılı olmak adına kaynakları bilinçli kullanmak

 • Seyahat sırasında hijyene dikkat ederek yolcuların sağlık durumlarını göz önünde bulundurmak

 • Hiçbir yanlışa izin vermeden, doğruluk peşinde bir firma olmak

 • Çevreye ve insana karşı sorumlulukların bilincinde olmak ve doğayı koruyan bir firma olmak

 • Gösterişli ürünlere değil bilimsel araçlara yatırım yapmak

 • Uzman denetim ekipleri sayesinde seyahat sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için her türlü tedbir almaya, çağın getirmiş olduğu teknolojik gelişmeleri takip etmeye ve müşterilerin değişen şartlarda değişen beklentilerini karşılamaya çalışmak.

 • Sadece taşımacılık işiyle değil sosyal yaşamda da hayata değer katmak isteğiyle çeşitli faaliyetlerde bulunmak

 • Seç  Turizm adına layık, firma ilkeleri doğrultusunda  marka değerine yakışır şekilde hizmetler ortaya koymak

 • Firmanın itibarını ve ilkelerini ticari kaygıların üzerinde tutmak

 • Otobüsün markasıyla değil teknolojik gelişmelerden faydalanarak hizmet sunan otobüslerle müşteri memnuniyeti sağlayabileceğini düşünen bir firmadır.

Seç Turizm otobüs bileti fiyatları, Seç Turizm iletişim ve telefon numaraları, Seç Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Adana 35 TL
Adana - Gaziantep 35 TL
Gaziantep - Osmaniye 25 TL
Adana - Mersin 20 TL
Ankara - Gaziantep 92 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
82Puan
49%
27%
12%
3%
8%
Toplam Yorum Sayısı (175)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kotu bır yolculuktu" Misafir
Ikinci defa aynı şeyle karşılaştım. Biletsiz cocuk taşıyorlar.kucakta belli bir süre sonra çocuklar huzursuzluk yaratıyor. Sabaha kadar aglama sesinden yolculugum berbat geçti.
"Güzel bi yolculuk" Misafir
Ben kaliteli bi yolculuk oldugunu dusunuyorum yani memnun kaldim bazi kusurlar olsada.
"Sec turizm" Misafir
Seç turizm in muavinlerini daha iyi eğitmesi lazım herkese eşit davranamiyorlar.
"Süper Konfor" Ula
Çok güzel seyahat ettim Her şey 4/4 lüktü çok
iyi konfor vardı
"şeç çok güzel" burak cillem
27 us 004 plakalı araçla
21,10,2012 tarihinde manavgat/osmaniye seferinde ilk defa seç trizimi tercih ettim daha önce daha iyi firmaları tercih etmeme rağmen seç turizmden gerek perdonelinden gerekse aracından çok memnun kaldık teşekkürler seç turizm
"şikayet" cupe
3 yıldır seç turizm ile seyahat ediyordum çokta memnundum, ancak 3. yılın sonunda yaşadığım talihsizlikten dolayı sanırım birdaha tercih etmeyeceğim.. bilet almak için görüştüğümdeki hitap şekli sonrasındaki hal ve hareketleri hiç hoş değildi, müşteri memnuniyeti diye birşey kalmamış! üstüne birde müşteriyi suçluyorlar.. böyle birşeylede ilk defa karşılaşıyorum. sizin gibi bir firmaya yakıştıramadım, 1-2 kişiin yanlışından dolayı bunu yapmak istemezdim ancak müşteri kaybetmenize sebep olduğu için önemli olduğunu düşünüyorum. saygılarımla.
"Bazi seyler degisti" samet1001
aksaraydan bursaya bilet aldim fakat cok pisman oldum koskoca neoplanda cep telefonu kapat diye habire basima gelen muavin eskiden beri bizi kandirdiniz cep telefonlari fren sistemini bozuyo diye ama sunu iyi bilin boyle bi sey imkansiz isin komik tarafi arac telefonu diye bir sey varmis ben otobuse bagli bi sistem beklerken bildigin nokia telefon geldi al buradan konus dedi neymıs o telefon aracin sistemine kayitliymis gulmekten oldum :D artik sec firmasini tercih etmiyorum gecen gene secten baska otobus bulamamistim ama binmedim kafa rahat olacak...
"Sikayet" Hasany
29-02-2012 Carsamba gunu saat 17:00'da Gaziantep'ten "27 E 9352" plakali araciniza 65TL odeyerek Kocaeliye bilet aldim.Aracda iki sofor vardi. birde beyaz gomlekli papyonlu bir muavin birde onunde ve arkasinda MAN yazan yelekli biri vardi. Muavine benzeyen hic bir hali yoktu.
Gaziantepden boluya gelene kadar 4 kez su istedim. Tamam diyor ve gidiyor. su getirmeden kayboluyo 2 numarada oturuyordum. su almak icin dolaba gittim 2lt'lik sise su vardi bardak bulamadim velasil boluya inerken yine geldi.tekrar soyledim tamam dedi. arkadan baska birisi tamam diyorsun ama su getirmiyorsun dedi sesler yukseldi. sofor ve Man yazan yelekli kisi onden mudahale etti.Neymis ise yeni baslamis bize neden soylemediniz dedi. bende siz MAN servisinde calisan bir elemana benziyosun dedim. oda ben 8 senedir muvainlik yapiyorum diye gururlanarak anlayori Sec gibi koklu bir firmaya yakistiramadim. hatanin coguda Kaptan sofordedir. Sec fimasinin gelecegi icin bu hatalarin duzelmesini arzu ediyorum. HASAN YILDIZ
"çok rahatim " konfor ve rahatl
otobusleri neoplan cok iyi bir firma kac kere bindim suana kadar sorun yasamadim ve yasamamak istiyorum bu firmayi cok seviyorum
"25/09/2011 27 L 3201 PLAKALI ARAÇ AKSARAY" close93
25/09/2011 TARİHİNDE OĞLUM FİRMANIZDAN BURSAYA SEYAHAT ETMK İÇİN BİLET ALMA TALİHSİZLİĞİNDE BULUNMUŞ. BİLETİ SATAN GİŞE GÖREVLİSİ OTOBÜSÜN TERMİNALE GİRECEĞİNİ SÖYLEMİŞ HAREKER SAATİNDEN 15 DK ÖNCE TERMİNALE VARDIK OTOBÜSÜN TERMİNALE GİRMEYECEĞİNİ AĞAÇLI TESİSLERİNDE MOLA VERECEĞİNİ SÖYLEDİ BİZDE ORAYA YÖNELDİK TATSIZ VE GEREKSİZ TARTIŞMALAR OLDU MUAVİNLE, BAGAJIMIZ VERMEK İSTEDİK MUAVİN ARKDAŞ YEMEKTEN SONRA DEDİ.MOLA SÜRESİNCE VALİZLERİN BAŞINDAMI BEKLEYECEĞİZ DİYE SÖYLEYİNCE BİR HİDDETLE VALİZİ TUTTUĞU GİBİ VALİZİN KULPUNU KOPARDI FİRMANIZA BU TÜR DAVRANIŞLARI YAKIŞTIRAMIYORUM. BİRİNCİSİ BİR KERE OTOBÜS MADEM TERMİNALE GİRMEYECEK AĞAÇLI TESİSLERİNDE MOLA VERECEK NEDEN YANLIŞ YÖNLENDİRİLDİK.İKİNCİSİ HAREKET SAATİ 9,45 NEDEN MÜŞTERİ BİLETİNE SAAT 9,00 HAREKET YAZILIYOR. ÜÇÜNCÜSÜ MUAVİNİN DAVRANIŞLARI YOLCU PERONA YADA BİLMEM HER NERDEN HAREKET EDİYORSA GELDİĞİNDE BAĞAJLARINI ALMAKLA YÜKÜMLÜ DEĞİLMİ. NEDEN YOLCUYLA TARTIŞIP YOLCUYA HAKARET EDİYOR VE BU HAKKI NERDEN ALIYOR. MOLA SÜRESİNCE YOLCU BAGAJ BAŞINDA BEKLEMEK ZORUNDAMI.45 DK YOLCU BAGAJ BAŞINDA BEKLEYECEK NERDE GÖRÜLMÜŞ.YOLCUNUN KOPARILAN VALİZİ NE OLACAK DAHA SAYAMAYACAĞIM NEDENLERDEN DOLAYI ŞİKAYETÇİYİM.GEREKİRSE BU KONUYLA İLGİLİ ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA DA BAŞVURMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 sonraki yorumlar >