Şanlıurfa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şanlıurfa otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Şanlıurfa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Diyarbakır 6
Şanlıurfa Astor Turizm 6
Star Batman 4
Yeni Diyarbakır 3
Metro Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak şehre seyahat etmek için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların kullanıcılarımıza özel indirimlerinden yararlanabilir ve bilet işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 40 civarında firma bulunmaktadır. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şanlıurfa uçak bileti alımlarınızda da sitemiz daima yanınızdadır.

Şehir tarihi ve kültürel birçok güzelliği topraklarında barındırmaktadır. Özellikle semavi dinlerde anlatılan efsane ve mucizelerin çoğunun şehir ve çevresinde geçtiğine inanılmaktadır. Bu nedenle şehir kutsal kabul edilir ve inanç turizmi için de önemli bir duraktır. Otobüs bileti fırsatları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Balıklı Göl, Halfeti, Atatürk Baraj Gölü ve çevresi, Feyzullah Efendi Konağı, Harran ve Hz. Eyyub Türbesi. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın simgesi olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan gölle ilgili anlatılan hikaye; hükümdar Nemrut tarafından cezalandırılan Hz. İbrahim’in ateşe atılacağı yerde yanan ateşin suya odunların ise balığa dönüştüğüdür. Bu nedenle kutsal kabul edilen göl ve balıklar her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünya’nın ilk üniversitesinin kalıntılarını da görebileceğiniz Harran; kubbeli evleri ile meşhurdur. Burada yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirebileceğiniz gibi şehirde en çok tüketilen içeceklerin başında gelen acı bir kahve türü olan mırra da içebilirsiniz. Şehre yolculuk etmek için biletlerinize mobil uygulamamız üzerinden de ulaşbilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Kötüydü her anlamda" Misafir
Otobüs tam bir saat geç kalktı, üstelik acelem de vardı.. ve gelen otobüs 2+2'ydi, halbuki, 2+1 otobüsten bilet almıştım.. koca yolculukta sadece bir kez servis verildi, o da sadece içecek.. koltuklardaki ekran hem çok eski model hem çoğu bozuktu, kulaklık da dağıtılmadı..
"Metro" Misafir
Sanılanın aksine çok hızlı bir yolculuktu. Güzeldi.
"GUVENLI YOLCULUK" Misafir
Tsk edrim hem site olarak hemde araç olarak ilginizden dolayı teşekkürler iyi çalışmalar....
"" Misafir
Araç zamanında kalkmadı ve geç ulaşım sağlandı verilen hizmet kötüydü.
"" Misafir
Çok fazla mola verdi
".." Misafir
çok iyi bir yolculuk yaptım. emeği geçen herkese teşekkür ederim.
"Diğer firmalarda görülen bir çok sorun" Misafir
Diğer firmalarda görülen bir çok sorun olduğundan pek eleştirmeyeceğim sadece, çok fazla durak harici yerlerde duruldu. Plansız molalar vardı. Ortalama 10 saar olan neredeyse 13 saati buldu.
"Çok Uzun yolculuktu" Misafir
Şanlıurfa Afyonkarahisar arası yol mesafesi mi uzadı yoksa otobüs mü geç gitti anlayamadık. Saat 11 de kalkan araç gece 02 de Afyona vardı. normal mi???
"Servis" Misafir
16-17 saat yolculukta sadece bir kere ikram yapıldı
"Konforlu ve güleryüzlü bir seyahat için iyi bir seçim" Misafir
Rahatlık, temizlik, güvenli yolculuk, yolculara karşı davranışları gayet güzel, film ve müzik için seçenekler çok, tv kalitesi de genel olarak iyi, namaz vakitlerine özen gösteren hoş bir seyahatti, teşekkürler Urfa Astor