Samsun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Samsun otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Samsun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy 9
Tokat Yıldızı 9
Metro Turizm 5
Lüks Karadeniz 5
Has Turizm A.Ş. 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Samsun otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Samsun bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak Samsun için en uygun fiyatları görebilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz 60’dan fazla firmanın sizin planladığınız tarihe denk düşen seferlerini ve fiyatlarını bir arada sitemizde bulabilirsiniz. Böylece karar vermek için kolaylıkla karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlarsınız. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Sitemizden Samsun uçak bileti de alabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun’a her şehirden kara yolu ile ulaşım sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Samsun Kurtuluş savaşı’nın başladığı şehir olarak ülke tarihinde önemli bir konuma sahiptir. Şehirde savaş dönemine ve Atatürk’e ait eşyaların, belgelerin sergilendiği bir çok müze de bulunmaktadır. Ayrıca yeşil doğası ve tüm güzellikleri ile de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. En ucuz otobüs biletleri ile şehre yolculuk ettiğinizde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Amazon Köyü, Bandırma Gemi Müzesi, Gazi Müzesi, Ladik Akdağ Turizm Merkezi ve Havza Kaplıcaları.

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere silah arkadaşları ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıktığı Bandırma Vapuru; birebir şekilde yeniden inşa edilmiş hali ile Samsun limanında ziyarete açılmıştır. Müze olarak tasarlanan gemide; Balmumu heykeller ve döneme ait eşyalar sergilenmektedir.

Anaerkil bir topluluk olarak bilinen Amazonların yaşadığı yer bir müzeye dönüştürülmüş ve ziyarete açılmıştır. İlkadım Batıpark olarak adlandırılan bölgede ziyaret edebileceğiniz Amazon Köyü’nde o döneme ilişkin güncel yaşamın canlandırıldığı odaları görebilirsiniz. Şehre seyahat etmek için gerekli olan biletlerinizi sitemizden bulabileceğiniz gibi tüm bilet işlemleriniz için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmalar hakkında bilgi sahibi değilseniz yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Böylece müşterilerin firma hizmetleri ile ilgili kendi görüşlerini okuyrak fikir edinmeniz mümkün.

Samsun'a geldikten sonra İzmir'e hızlıca geçiş yapabilir ve İzmir Bursa otobüs bileti de alarak Bursa'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Lüks Gümüşhane" Misafir
Muavinin yolculara karşı olan üslubu ve yaklaşımı çok iyidi ben yaptığım onca otobüs yolculuğunda muavin açısından en çok bu yolculuğunda memnun kaldım ayrıca servisler de gayet kaliteli markaların ürünleriydi ben firmamıza teşekkür eder devamını bir yolcu olarak çok isterim görüşlerimizi dikkate alınması dileğiyle.
"" Misafir
Muavinin yolculara karşı olan üslubu ve yaklaşımı çok iyidi ben yaptığım onca otobüs yolculuğunda muavin açısından en çok bu yolculuğunda memnun kaldım ayrıca servisler de gayet kaliteli markaların ürünleriydi ben firmamıza teşekkür eder devamını bir yolcu olarak çok isterim görüşlerimizi dikkate alınması dileğiyle.
"Standart" Misafir
Aracin koltuk arkasi tvleri arizali. 8 saatlik yolculukta ikram sıfırdi. Onun haricinde sorun yoktu.
"Değerlendirme" Misafir
Bir daha bu firmayı terhic etmeyeceğim ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.
"" Misafir
Metro Turizm gayet iyi. Teşekkür ederiz.
"Erektaş Turizm, Samsun-Niksar yolculuğu" Misafir
Erektaş Turizm, Samsun-Niksar yolculuğunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
"Orta seviye " Misafir
İlk kez tokat seyahat ile Diyarbakır'a yolculuk yaptım, araçta tek sıkıntı ikramların kısıtlı olmasıydı, 14 saat boyunca hiç su dağıtımı olmadı yolcu kalktı ve kendi suyunu kendisi aldı, bu ciddi bir eksiklik kabul edilemez bir şey, diğer türlü ikramlar ise orta seviyeydi, bölgemizin firması diye tokat seyahat'i tercih ettik bir kere daha yolculuk yapacağım sorun devam ederse asla binmeyeceğim ve herkese de bu konu hakkında bilgi vereceğim. ikram yani özellikle su konusunda sıkıntı vardı. müşteri kalkıp su almak zorunda değil dağıtılıp "su ister misiniz" diye sorulacaktı. yolculuk boyunca tek eksik buydu. bir de eğlence kategorisinde kanal sayısı 2 elin parmağını geçmiyordu kanal sayısı da artırılmalıdır. o da ayrı bir eksiklik.
"Hedefe zamaninda varmadi" Misafir
10.30 saatlik samsun-erzurum arasi otobus yolculugu 12.15 dk ya bitti
Ozellikle samsun -trabzon arasinda asiri derecede oyalaniyor ilce ilce hatta sahsa ozel yolcu toplayarak gidiyor
"Şikayet" Misafir
Araç kalkış saati 2 kez değişti garajdan çıktıktan sonra yarım saat benzinlikte bekledi aynı bekleme olayını ankara girişinde bir benzinlikte daha yaptı araç konforu kötüydü ve benim 4 numaralı koltuk sarsılıyo kırıktı sanırım ve boş olan bir koltuğa geçtim muavin yan tarafımdaki koltukta uyudu ve şöför yol üstünde yolcu indirip muavin uyuduğu için çantaları kendi teslim etti yaptığım en kalitesiz yolculuktu diye bilirim dönüşte aynı firmayı kullanmayı düşünmüyorum
"" Misafir
Sivasta indim Bu firmanin. Sivas ta servisleri yok.wifi leri de yoktu her ne kadar kullanmasamda.mola verme sureleri pek iyi degil.ortalama bir firma