scorecardresearch
neredennereye.com, Salihli Güven Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Salihli Güven Turizm

Salihli Güven Turizm
 

neredennereye.com,
Salihli Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Salihli Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm

Belediye Oto Garajı Salihli
0236 714 10 78 - 712 47 00

Salihli Güven Turizm otobüs firması, kurulduğu günden bu yana müşterilerine yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek hizmet sağlayan yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma 1954’ten bugüne yolcu taşımacılığı sektöründe aktif olarak bulunmaktadır. Sefer sayılarını farklı ulaşım noktalarına taşıyarak ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek çalışan kadrosunu genişleterek büyümeye devam etmektedir. Firma, bugün, “İstanbul, Salihli, Manisa, Antalya, Isparta, İzmir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

 

Sağlıklı Güven Turizm kendisine görev olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak yolcularımızın ihtiyaçlarını kısa sürede ve doğru olarak karşılanmasını sağlamak. Önce insan prensibini benimseyerek, kurulduğumuz çevre, bünyemizde bulunan çalışanlarımız ve müşterilerimizin her türlü haklarına saygılı olarak korumak. Yolcularımızın yüksek kalitede hizmet alabilmesi için sefer sayımızı ve otobüs filomuzu genişletirken, teknik donanım bakımından yeterliliğe ulaşmak. Hizmetlerimizi yerine getirirken daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemek” ilkelerini benimsemiştir.

Firma kendisine vizyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe kendi bünyesinde hizmet anlayışları bakımından geliştirilmiş ve güler yüzlü hizmet için hazır personeli ve yolcularına yolculuğun keyfini çıkartmalarını sağlayacakları otobüs donanımı ile ülke çapında yolcu standartlarına ulaşıncaya kadar çalışmaya devam etmek,” ilkesini benimsemiştir.

Şirket, 2013 yılından bu yana faaliyette bulunan bir internet sitesi üzerinden müşterilerine online olarak da hizmet sağlamaktadır.

Salihli Güven Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Salihli Güven Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
İzmir - Salihli 15 TL
Salihli - Gemlik 46 TL
Salihli - Yalova 51 TL
Salihli - Bursa 41 TL
İstanbul - Salihli 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
46Puan
14%
0%
29%
14%
43%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezalet" qwertyy
bu kadar samimiyetsiz bir firma daha yok. sefer hakkında bilgi almak için telefon ettim ve karşıma çıkan kaba beyefendi resmen beni azarladı. bu kadar rezil ve memnuniyetsiz insanları bünyesinde barındırdığı için bu firmadan uzak durun!
"" umut ye
Manisadan Salihliye gelmek tam bir işkence oluyor. Hani şu sınav zamanlarında falan bilet almadan elinde bir liste isimleri yazan adamlar yokmu. Şahit olduğum olay şu arkadaşın biri bilet soruyor adam listeye yazıyorum diyr. Çocukcağız bilet almaması gerektiğini anlayamadı ve adam sana burdan salihlye araba yok diye çıkıştı herkesin önünde.Çok kaba insanlar sonuçta hizmet sektörü eğitilmeleri şart.
"Artık yeter" m3hm3t
bızler sızlerın koydugu kurallara uymak zorunda degılız bızlerın uzerınden para kazanacaksınız bızde susacaz heeee yok artık...
metro turızm gırecek salıhlıye ve tek fırma olacak az kaldı 90 km lık yola 12 tl nerde görulmus ve bır kola ıle kandıracaksınız teksınız dıye sımardınız yeter artııııık
"" er
mrb antalyadan salihliye gitmek için telefonla yer ayırtıyım dedim telefonu öle biri açtıkı şok oldum sanki alacaklı. kibarlık nezaket nerde tam bi öküz adam sert sert konuşuo ve bağırıo. sayın firma yötecileri personel alımı yaparken lütfen ince eleyip sık dokuyun böle pazardan mal alır gibi eleman alıp müşterilerinizin karşısına cıkarmayın yoksa kaybeden siz olursunuz..
"Selam" Kerem06
Arkadaşlarımızın yaptığı yorum ve eleştirileri okudum, kimi memnun kimi değil, ben memnun olmayanlardanım, Salihli Güven diyoruz, ama hala şehir içi dolmuşçuluğundan ve köy otobüsçülüğünden kurtulamamış.

Ben salihliliyim, Ankarada yaşıyorum, mümkün olduğunca Salihli güveni tercih ediyorum ama her yolculuktan sonra pişman oluyorum. Paramla rezil olmak bu olsa gerek.

Eğer bu yorum ve şikayetleri okuyan birileri varsa bu firmanın kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini anlasın artık. Yolculukta bir su istiyoruz, muavin efendi sanki otobüse ortak olacağımızdan mı korkuyor ne. Bizler yolcuyuz paramızla yolculuk yapıyoruz ve en iyi hizmeti almamız gerektiğini düşünüyorum. Yanlışsam söyleyin.
"Izmir-salihli" Misafir
izmir salihli arasonda muavinlerinize söyleyinde biraz yolculara karşı nazik olsunlar, sizden baska binecek cok otobüs var farkında deilller....
"Seferler" merve seçgin
sefer alanınızı biraz daha genişletseniz daha iyi olur bence ama tebrikler yine iyisiniz başarılarınızın devamını dilerim