Bu firma satışa kapalıdır.

Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti

Salihli Güven Turizm
Salihli Güven Turizm ve Nak.San.Tic.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Salihli Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Salihli Güven Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Salihli Güven Turizm

Belediye Oto Garajı Salihli
0236 714 1078 - 712 4700

Salihli, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Manisa İlinin bir ilçesidir. Sardes Antik kenti ilk paranın basıldığı yerdir ve UNESCO tarafından dünya mirası geçici listesine alınmıştır. Salihli birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri ve termal kaynaklarıyla turizm yönünden önemli bir noktadır. Salihli yerel halkının ve bölgeye gelen turistlerin ulaşım için tercih ettiği otobüs firması Salihli Güven Turizm’dir. 


Salihli Güven Turizm Hakkında


Salihli merkezli olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına taşımacılık yapan bir otobüs firmasıdır. 1954 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. 1954 yılından günümüze kadar yüksek kaliteli hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Yılların tecrübesi ve kalite hizmet anlayışının birleşimi ile yolculara güven veren ve halkın tercih ettiği firmalara arasındaki yerini almıştır. Ege Bölgesi başta olmak üzere bütün ülkede şehirlerarası insan taşımacılığında öncü, referans ve marka olma özelliğini koruyan bir firmadır. Yolcu taşımacılığı yapan firmada personel seçimi de oldukça titizlikle yapılmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan Salihli Güven Turizm sektörde profesyonel ekip ile çalışmaktadır. Her yolculuktan önce araç filolarında bulunan otobüslerin bakımları yapılmaktadır. Herhangi bir arıza oluşmaması için yapılan bakımlarla beraber tedbirler alınmaktadır.


Salihli Güven Turizm’in Misyonu


Ege Bölgesi'nde ve Türkiye'nin birçok noktasında karayolunda insan taşımacılığının yapan firma sektörde en çok tercih edilen, güvenilir, konforlu ve Öncü firmalar arasında yer alarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.


Salihli Güven Turizmin Vizyonu


Firmayı tercih etmiş olan müşterileri zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, mesleki ahlaktan asla Ödün vermemek, yılların tecrübesi ile yakalamış oldu iyi şöhretini korumak ve sürekli olarak sürdürmek, ülkemizin kanunlarına saygılı olmak, firma ve çalışanların işine bağlı olmasını sağlamak ve çalışanlar arasında ayrım yapmayarak hepsini adil davranmak, tüketim yaparken bunu bilinçli bir şekilde yapmak ve israftan kaçınmak, hiçbir yanlışlığı kabul etmeyerek sürekli doğrunun yanında olmak, çevreye ve insanlara saygılı olmak ve evrensel değerlerin bilincinde yaşayıp sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamak.


Salihli Güven Turizm’in Seferleri 


Türkiye'nin birçok noktasına taşımacılık yapan firmanın kendi internet sayfasında seferleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Bu siteden biletinizi kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
60Puan
23%
15%
23%
15%
23%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"GUVEN TURİZM" Misafir
Daha kaliteli internet bağlantısı sağlanabilir bilet fiyatına göre internet hizmeti çok kötü.
"" Misafir
Alaşehir otogarına girmeyerek, şehir dışında yol kenarında indirildim. Bu rahatsızlığımı dile getirdiğim halde dinlenilmedim. O saatte (gece saat 04.15) kötü bir durumla karşılaşma halinde bunun açıklaması ne olacaktı?

İlginiz için teşekkür eder, saygılarımı iyi çalışmalar dileklerimle sunarım.
"Rezalet" qwertyy
bu kadar samimiyetsiz bir firma daha yok. sefer hakkında bilgi almak için telefon ettim ve karşıma çıkan kaba beyefendi resmen beni azarladı. bu kadar rezil ve memnuniyetsiz insanları bünyesinde barındırdığı için bu firmadan uzak durun!
"" umut ye
Manisadan Salihliye gelmek tam bir işkence oluyor. Hani şu sınav zamanlarında falan bilet almadan elinde bir liste isimleri yazan adamlar yokmu. Şahit olduğum olay şu arkadaşın biri bilet soruyor adam listeye yazıyorum diyr. Çocukcağız bilet almaması gerektiğini anlayamadı ve adam sana burdan salihlye araba yok diye çıkıştı herkesin önünde.Çok kaba insanlar sonuçta hizmet sektörü eğitilmeleri şart.
"Artık yeter" m3hm3t
bızler sızlerın koydugu kurallara uymak zorunda degılız bızlerın uzerınden para kazanacaksınız bızde susacaz heeee yok artık...
metro turızm gırecek salıhlıye ve tek fırma olacak az kaldı 90 km lık yola 12 tl nerde görulmus ve bır kola ıle kandıracaksınız teksınız dıye sımardınız yeter artııııık
"" er
mrb antalyadan salihliye gitmek için telefonla yer ayırtıyım dedim telefonu öle biri açtıkı şok oldum sanki alacaklı. kibarlık nezaket nerde tam bi öküz adam sert sert konuşuo ve bağırıo. sayın firma yötecileri personel alımı yaparken lütfen ince eleyip sık dokuyun böle pazardan mal alır gibi eleman alıp müşterilerinizin karşısına cıkarmayın yoksa kaybeden siz olursunuz..
"Selam" Kerem06
Arkadaşlarımızın yaptığı yorum ve eleştirileri okudum, kimi memnun kimi değil, ben memnun olmayanlardanım, Salihli Güven diyoruz, ama hala şehir içi dolmuşçuluğundan ve köy otobüsçülüğünden kurtulamamış.

Ben salihliliyim, Ankarada yaşıyorum, mümkün olduğunca Salihli güveni tercih ediyorum ama her yolculuktan sonra pişman oluyorum. Paramla rezil olmak bu olsa gerek.

Eğer bu yorum ve şikayetleri okuyan birileri varsa bu firmanın kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini anlasın artık. Yolculukta bir su istiyoruz, muavin efendi sanki otobüse ortak olacağımızdan mı korkuyor ne. Bizler yolcuyuz paramızla yolculuk yapıyoruz ve en iyi hizmeti almamız gerektiğini düşünüyorum. Yanlışsam söyleyin.
"Izmir-salihli" Misafir
izmir salihli arasonda muavinlerinize söyleyinde biraz yolculara karşı nazik olsunlar, sizden baska binecek cok otobüs var farkında deilller....
"Seferler" merve seçgin
sefer alanınızı biraz daha genişletseniz daha iyi olur bence ama tebrikler yine iyisiniz başarılarınızın devamını dilerim