neredennereye.com, Sakarya Vib Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sakarya Vib Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Vib Turizm

En Popüler Sakarya Vib Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Sakarya Vib Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sakarya Vib Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sakarya Vib Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sakarya Vib Turizm

0850 455 5454
İstiklal Mah. Aydın Sok No 1/B Adapazarı Sakarya
0264 

Sakarya Vib Turizm Otobüs Bileti 


Sakarya Vib Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmeye özen gösteren, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini zedelemeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Sakarya Vib Turizm, 1997 yılında Sakarya halkının isteği ve ihtiyacı doğrultusunda Sakarya'daki öncü otobüs firma sahiplerinin bir araya gelerek bir otobüs firması kurmasıyla ortaya çıkmış olan bir şirkettir. Birlikten güç doğar ilkesiyle ulaşım ve taşımacılık sektörüne adım atan firma kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.


Birleşme sonucunda kısa bir sürede kendini toparlayan firma 41 araçlık filosuyla tecrübeli çalışma ekibiyle 29 Ekim 1997 tarihinde ulaşım sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Firma ortakları, hiçbir kar amacı gütmeden Sakarya halkının menfaatlerini en iyi şekilde korumak ve geliştirmek amacıyla kurmuştur. Sakarya halkının istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran firma Her geçen gün daha da büyümektedir. Gelişimini sürdürmek ve çok daha fazla insana kaliteli, konforlu yolculuk etme imkanını kısa süre içerisinde sunabilmek için ulaşım ağını da genişletmeyi sürdüren firma bugün, “Adapazarı, Akçabaat, Akhisar, Akyazı, Alanya, Antalya, Ankara, Araklı, Aydın, Balıkesir, Beşikdüzü, Bodrum, Bolu, Bucak, Bulancak, Burdur, Bursa, Çarşamba, Çarşıbaşı, Dokurcun, Düzce, Esenler, Fatsa, Ferizli, Gemlik, Giresun, Gölcük, Görele, Harem, Havza, Hendek, İzmir, İzmit, Karamürsel, Kavak, Kocaali, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Marmaris, Merzifon, Muğla, Mudurnu, Milas, Ordu, Rize, Samsun, Sapanca, Serik, Side, Sürmene, Söke, Taşkesti, Tekkeköy, Terme, Trabzon, Ünye, Vakfıkebir, Yalıkköy, Yalova, İstanbul” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı yapmakta ve bu noktalarda yer alan fiziksel şubeleri ile hizmetini insanlara taşımaktadır.  


Sakarya Vib Turizm sektöründe öncü bir firma olmak ve bu alanda kendisini tercih eden insanlara daima daha iyi hizmet sunmak adına vizyon ve misyonunu şu şekilde belirlemiştir:


-Çalışma ahlakı, dürüstlük ve saygı çerçevesinde müşterilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını yerine getirmek,


-Her türlü istek ve şikayet hızlı ve kaliteli çözümler üretmek,


-Müşteri memnuniyetini kalıcı hale getirmek,


-Çalışanların haklarını koruyarak işteki moral ve motivelerini en üst seviyeye getirmek,


-Çağdaş bir hizmet kalitesi sunarak Uluslararası standartlara ulaşmak,


-Çevreye ve topluma duyarlı öncü bir firma olmak. 


Sahip olduğu kaliteli hizmeti çok daha fazla kullanıcıya daha kısa süre içerisinde ulaştırmayı hedefleyen firma bu konuda da çeşitli yatırım ve yaptırımlar sergileyerek online hizmet sunmaya özen göstermektedir. Artık en uygun Sakarya Vib Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sakarya Vib Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Sakarya Vib otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Sakarya Vib otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
Düzce - Ordu 100 TL
Sakarya - Ordu 100 TL
Sakarya - Samsun 85 TL
Samsun - Adapazarı 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
78Puan
63%
7%
2%
7%
20%
Toplam Yorum Sayısı (47)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Şoförün gereksiz yorumları haricinde iyi bir tolculuktu
"" Misafir
hareket saatine bir saat kala beni arayıp araçlarının bozulduğunu ve beni başka araca vereceklerini söylüyorlar ben zaten başka araç istesem gider başka firmadan alırdım özellikle ben suit tekli koltuk olduğu için vip turizmden almıştım beni bursadan gelen bir araca verdiler bir daha kesinlikle bu firmayla yolculuk yapmam
"" Cansu824
salihanın yazdığı olayda bende o gün o servisteydim. Hava çok yağmurluydu ve o yolcular Vib firmasından biletleri olmamasına rağmen servis şöförü oları aldı. e-5 üzerinde inmek istedikleri için şöför terminale gitmicekmisiniz diye sordu. onlarda keyfimin kahyası mısın diye cevap verince şöför sinirlendi. lütfen tek taraflı bakmayın. bilgilerinize..
"Kulaklıklar ile ilgili" Durul
Merhabalar ,İstanbulda eğitim hayatımı sürdürdüğüm için faal olarak 4 yıldan beri Sakaryavib firmasını kullanmaktayım , 4 yıl içerisindeki rakam 250-300 sefer demek ve firmanızı kullandığım için gayet memnunum.Yakın çevremdeki insanlarıda sizin firmanıza yönlendiriyorum.Şöyle bir şikayetim olacak,4 yıldan beri istanbula geliş biletimi esenlere alıyor ve kavacık mevkinde iniyorum,yaz ayı esenler mevkine ikamet etmekteyim.Firmanızı kullandığım bu dönemlerde bana göre kötü bir uyguluma ile karşılaştım , nedir bu kötü uyguluma,ufak televizyonlarınızdaki kulaklarınızın toplanması,gerekçe çalınmasıymış! Bana göre bu çok kötü bir uyguluma ve kullanıcının güvenini zedeleyen bir harekettir.Böylesine bir hareketi Vib kuruluşuna yakıştıramadım.Bu durumdan sadece ben değil diğer kullanıcılarda şikayetçi birçok kez şahit oldum.Çalınmasından bizler sorumlu değiliz,bu uygulama ile bizlerin güvenini sarsıyorsunuz.Size şöyle bir önerim var,çoğu kullanıcınız vib kartla alışveriş yapıyor yapmasa bile ad soyad alıyorsunuz,biletlere şöyle birşey eklenebilir,oturduğunuz yerdeki eşyalardan siz sorumlusunuz vb.Kimin koltuğunda birşey çalındıysa hakkında yasal işlem başlatabilirsiniz.Mademki Sakarya Vib sizindir,Biz bir aileyiz mottosu ile yola çıktınız Lütfen bu yapıcı şikayetimi gözardı etmeyiniz ve sizden bir cevap bekliyorum,iyi çalışmalar..
"Rezalet devam ediyor" pinky
arkadaş 13.01.2009 da şikayet etmiş su an 15.07.2011 hala telefonlar cevap vermiyor
"Rezervasyon" sersim
bu numaraları süs olsun diyemi koydunuz görüntü var ama ses yok...
"Bolu Servis Şöforünüz hakkında şikayet!" mey
Yetkilinin Dikkatine!

Merhabalar,

Öncelikle size daha önce böyle bir hitapla karşılaşmadığımız ve ne kadar kaba bir tabirle seslenildiğimi söylemek isterim.

Ben Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesinde öğrenciyim. 29 Mayıs 2011 Pazar günü 18:45 te ablamı İstanbul’a yolculamak üzere bankalar caddesindeki durağınızdan terminale gitmek üzere 54 B 0772 plakalı VİB turizm servisize ablamla birlikte bindik Daha sonra alamın final haftası olduğunu söyleyerek benim terminale kadar gitmek yerine gidip ders çalışmamı söylemesi üzerine ben de üst geçitte inmeye karar verdim. Şoförünüz “ Nasıl ya?, Hangi firmadan aldın bileti? Burada nasıl ineceksin?” gibi bağırmaya başladı. Sanki ben gizlice arabaya binmişim de terminale gitmek değil de üst geçitte inmek için servise binmişim gibi kaba bir konuşma yaptı. “Ben karar verdim cici takside ineceksin” diye bağırmaya devam etti. Konuşmanız hiç hoş değil diye uyardığımda ise gayet sakin bir şekilde derdimi anlatmaya çalışmama rağmen bana “sen konuşmayı öğren” gibi laflar sarfetti. Ayrıca “artistlik yapmayın” diye devam etti. Cici taksiye geldiğimizde ise “in arabadan” diye kaba konuşmasına devam etti.
Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım ve hayatım boyunca böyle bir kaba davranış ve hitapla karşılaşmadım!
Lütfen bu çalışanınızı müşterilerinize nasıl davranması gerektiği konusunda uyarın ve gerekirse ‘insan ilişkileri’ nden haberdar edin!!!

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saliha ÖZTÜRK
"SAKARYA VİB TURİZM'İN SERVİS REZİLLİĞİ" romeoprens
7 EKİM 2010 TARİHİNDE SAKARYA VİB TURİZM'İN 00:30 SAATİNDE HAREKET EDEN OTOBÜSÜYLE ANKARADAN SAKARYA/AKYAZI'YA SEYAHAT ETMEK ÜZERE İNTERNETTEN BİLET ALDIM. YOLCULUĞUMUZ BAŞLADI VE MUAVİN ÇOCUK NERDE İNECEĞİMİ SORUNCA AKYAZIDA İNECEĞİMİ SERVİS KULLANACAĞIMI SÖYLEDİM. BUNUN ÜZERİNE AKYAZIYA O SAATTE SERVİSLERİNİN OLMADIĞINI SÖYLEDİ, ŞÖFÜRE SÖYLEDİM, O DA AYNI UMURSAMAZ TAVIRLA AYNI CEVABI VERDİ. BENİ SABAHIN 4'ÜNDE ÇEVREYOLUNDA AKYAZI SAPAĞINDA İNDİRDİLER(BİLETİMDE İNİŞ YERİ AKYAZI YAZMASINA RAĞMEN. İNDİRDİKLERİ YERDEN AKYAZIYA 10 KM VAR. SABAHIN 4'ÜNDE NE BİR TAKSİ VAR NE DE GEÇEN BİR ARABA. BUZ GİBİ HAVA, KÖPEKLER CİRİT ATIYOR.
SABAH 7'YE KADAR 3 SAAT O SOĞUKTA BEKLEDİM.

OYSAKİ BEN HER HAFTA AYNI FİRMAYLA SÜREKLİ SEYAHAT EDEN DAİMİ BİR MÜŞTERİLERİYDİM.
BİR DAHA BÖYLE REZİL BİR FİRMAYA ASLA BİNMEYECEĞİM. SİZE DE ASLA TAVSİYE ETMİYORUM.

SABAHIN 4'ÜNDE MÜŞTERİSİNİ ÇEVREYOLUNDA İN-CİN TOP OYNAYAN BİR YERDE HEMDE GİDECEĞİ AKYAZI İLÇESİNE 10 KM UZAKTA İNDİREN REZİL BİR FİRMAYLA SEYAHAT EDİLİRMİ HİÇ. BİRDE BİLET FİYATLARI DA İSTANBUL FİYATLARINDAN PAHALI. ANKARA-İSTANBUL 25 TL, ANKARA-AKYAZI 27 TL.. HARAM OLSUN...
"2 saatlik" nazan karakaş
heryer indirime rekabete girerken siz neden 2 saatlik yola 18 milyon ücret, sizin özelliğiniz ne, adapazarı,istanbul arası yoğun bir yolcu oranı varken zamlarla ne yapmayı düşünüyonuz. tabi bizim milletimiz alışmış ya zamlı herşeye olmaz ama olmaz bu zam olayını tekrar yine üst mevcilere iletecem artık yeter yani halk sessiz kaldıkça sizler istediğiniz gibi at koşturuyonuz İNDİRİM İNDİRİMMM
"Cüneyt Şekercioğlu" cücü
Firmamızın çalışan elemanları olarak herkezi memnun etmeye çalıştık çabaladık memnun olan yolcumuz gayet çok teşekkür ederiz, memnun olmayanlar da var, sıcak su meselesine kafam takıldı bi hatadır dklmştrr ama 1 yolculuktakii 1 hata yüzünden firmamıza bu kadar kirletici sözde bulunmak haksızlık saygılarımla v,b kaptan yardımcısı