neredennereye.com, Sahil Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sahil Seyahat

Sahil Seyahat
 

neredennereye.com,
Sahil Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahil Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sahil Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sahil Seyahat

0850 888 0053
Cumhuriyet Cad.105/D Merkez Rize
0464 212 0094


Rize Karadeniz bölgesinde yer alan sahil kenarında bir şehirdir. Birçok ormanı ile bir tarafı yeşillik bir tarafı mavi bir deniz olan bir şehirdir. Birçok doğal güzelliğe sahiptir. Yaylaları, ovaları, şelaleleri ile yaz kış fark etmeden turist çekmektedir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok insan Rize'ye gelmektedir. Rize'ye seyahat etmek isteyen insanların en çok tercih ettiği otobüs firmasının sahibi seyahattir. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetinden dolayı tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır.


Sahil Seyahat Hakkında


Rize merkezli olmak üzere karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Uzun yıllardır tecrübesi ile insanlara hizmet vermektedir. Müşteri odaklı bir otobüs firmasıdır. Eksiksiz müşteri memnuniyeti istemekte ve bu memnuniyeti kaybetmemek için çalışmaktadır. Müşterilerine kaliteli, huzurlu, konforlu hepsinden önemlisi mutlu bir yolculuk sunmaktadır. Müşterilerine güler yüzlü hizmet veren Sahil Seyahat işinde uzman profesyonel ekip ile çalışmaktadır.


Sahil Seyahatin Sunduğu Olanaklar


Mutlu bir yolculuğu müşterilerine sunan Sahil Seyahat yolculuğun ilk anından bitimine kadar güler yüzlü hizmet ile yolcuları ağırlamaktadırlar. Yolculuk sırasında yardımcı alakadar personel tarafından kaliteli ve çeşitli tatlı-tuzlu yiyecek ve sıcak-soğuk içecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde müşterilerin günümüz teknolojisinden uzak kalmaması adına kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Her koltuğun arkasında kişiye özel televizyonlar mevcuttur. Bu televizyonlar ile ister film izleyebilir ister müzik dinleyebilir isterseniz de oyun oynayabilirsiniz. Güncel olayları gazeteden takip etmek isteyen müşterilere de günlük gazete okumaları için verilmektedir. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemi sayesinde müşteriler kirli havaya maruz kalmadan kirlenen hava dışarı atılmakta ve hijyen sağlanarak sağlıklı bir yolculuk elde edilmektedir.


Sahil Seyahatin Seferleri


Sahil Seyahatin İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası ve Denizli merkezli güzergahları ile Türkiye’de birçok noktaya seferleri mevcuttur. Birçok il ve ilçeye yolcuları hem otobüsleri hem de servisleri ile taşımaktadır.


Gitmek istediğiniz noktaya olan seferleri Sahil Seyahatin sürekli güncellenen internet sayfasından öğrenebilir, biletinizi online olarak kredi kartı ile alabilir veya önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda biletinizi bu internet sayfasından değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.


Ulaşım sektöründe her zaman öncü firmalar arasında yer almayı hedefleyen firma, sahip olduğu 30 yıllık tecrübeyle yolcularına alışagelmişin dışında konforlu, güvenli, keyifli ve en önemlisi mutlu bir yolculuk sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Konusunda uzman personeliyle güler yüzlü hizmet sağlayan Bu firmanın otobüs bileti ile İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Kuşadası, Denizli olmak üzere, Türkiye’nin pek çok noktasına güvenle ulaşabilirsiniz. Yolcuların beklentilerini karşılamak için kendini sürekli geliştiren ve misafir odaklı düşünen firma, kaliteli hizmeti, temizliği ve güler yüzlülüğü kendine ilke edinmiş bir firma olarak dikkat çekiyor. Şirketin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Sahil Seyahat otobüs bileti fiyatları, Sahil Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Sahil Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Giresun - Düzce 120 TL
Trabzon - Kocaeli 137 TL
İstanbul - Trabzon 140 TL
Esenler - Vakfıkebir 135 TL
İstanbul (Anadolu) - Of 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
34%
10%
19%
7%
28%
Toplam Yorum Sayısı (49)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sahil Seyahat" Misafir
Yolculuk boyunca her şey mükemmeldi!..
"" Misafir
Guzel fena degildi .
"Hatalı bilet satışı " Misafir
İnternet üzerinden aldığım bilet bayan yanına bay satışı yapıldığından rahat bir yolculuk olmadı
"" Misafir
20 saatlik yolculukta iki kere içecek ikramı verdiler. Bi yolcu kendi yerine değil de bi tanıdığının yanına oturdu diye olay çıkardılar. Ben arka kısımda oturuyordum en arkada uyarılara rağmen devam eden bi muhabbet vardı. Koltuk arkası ekranın görüntü kalitesi iğrençti ve film falan yoktu.
"Ankara Ordu arası yolculuk" Misafir
Güzel ve hesaplı bir seyahat gerçekleştirdik.
"Şu saatleri ayarlayın" Misafir
Gece 03 30 için bilet aldım saat 02 de otobüs firması arayıp saatler konusunda sizin yanlış bilgi verdiğinizi otobüs ün 02.15 te hareket edeceğini söyledi yetişmek için kendi aracımla aşırı sürat yapmak zorunda kaldım artık ne kadar ceza yerim bilmiyorum.
"Şu saatleri ayarlayın" Misafir
Gece 03 30 için bilet aldım saat 02 de otobüs firması arayıp saatler konusunda sizin yanlış bilgi verdiğinizi otobüs ün 02.15 te hareket edeceğini söyledi yetişmek için kendi aracımla aşırı sürat yapmak zorunda kaldım artık ne kadar ceza yerim bilmiyorum.
"Sahil Turizme çok müteşekkirim.." Misafir
Yolculara davranış şekli ile, namaz vakitlerinde durması ile Sahil Turizme çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Sahil Turizm benim için hep 1 adım öndedir.
"Mehmet Ali Aksu" Misafir
Seyahat alternatifleri bu kadar arttığı bir zamanda çok geri kalmış donanıma sahip ve temiz olmayan bir otobüs idi, ayrıca personel yönünden çok başarısız, yaşlı, hitap eğitimi çok zayıftı...
"" Misafir
Güzel