scorecardresearch
neredennereye.com, Safkar Safran firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Safkar Safran

Safkar Safran
 

neredennereye.com,
Safkar Safran
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safkar Safran Şubeleri

 

neredennereye.com,
Safkar Safran
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Safkar Safran

444 34 78
Ergenekon Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 1 Karabük
0370 424 59 90- 424 59 91 - 424 31 11

Safkar Safran Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Yerel bir işletme olarak kurulduktan sonra, gelişim süreci içerisinde ülke içerisindeki seferlerini zamanla arttırmıştır. Çalışma yaşamının gelişim sürecinde olduğunu bilen firma, gerek seyahat kalitesi gerekse güvenlik konusunda bekleneni karşılamak adına yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. Firmanın tarihine bakıldığında, başlangıç tarihi itibari 1945’e dayanan köklü bir geçmişi vardır. Safran Turizm otobüs firması, Yılmazlar ailesinin yolcu taşımacılığı sektörüne bir yatırımı sonucunda ortaya çıkmıştır. Kurulduğu zaman itibari ile yolcu taşıma sektörünün gelişmekte olduğu bir dönemde iş hayatına başlayan firma ilk seferine Karabükİstanbul güzergahında çıkmıştır. 

Firma ismini kurulduğu yöreye özel, endemik bir çiçek türünden almaktadır. Firma kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte gelişim sürecine devam ederken, 2004 yılına gelindiğinde bulunduğu yörenin en başarılı girişimi ve işletmesi unvanını kazanmıştır. Firma yatırımları ile birlikte gelişmeye devam ederken, güzergahlarına eklediği yeni seferler ve otobüs filosuna kattığı donanımlı araçlar ile başarılı bir kariyer izlemiş, bunların yanı bağlı bulunduğu toplumun menfaatine ve tanıtılmasına yardımcı olacak çalışmalarda da bulunmuştur. Müşteri memnuniyetinin huzurlu ve güvenli bir yolculuktan geçtiğini bilen firma, varış noktalarında ve yolculuk boyunca servislerinde güler yüzlü, pratik hizmet anlayışını benimsemiştir. Safran Turizm, Karabük, Safranbolu'dan İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı karşılıklı seferleri ve İstanbul'dan, Eflani, Azdavay ve Araç karşılıklı seferleriyle hizmetinizdedir.

Safkar Safran iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Safkar Safran bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Karabük - Ankara 27 TL
Ankara - Karabük 27 TL
Safranbolu - Kocaeli 45 TL
Ankara - Eskipazar 23 TL
İstanbul - Eskipazar 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
46%
23%
12%
8%
12%
Toplam Yorum Sayısı (12)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Evcil hayvan ile seyahat" Misafir
Evcil hayvanım ile karabükten ankaraya gidecektir. Yönetmelikteki gerekli prosedürleri yaptıktan sonra. Hiç bir karşı çıkma olmaksızın kesimi kabul ettiler. Garaj haricinde ayrı bir bölümde taşındı kesim. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.
"" Misafir
Kaliteyi biraz daha artırabilirsiniz her anlamda cok fazla zor olmasa gerek diye düşünüyorum
"Teşekkürler" Misafir
İnternet yani wifi dışındaki bütün araç içi hizmetlerden memnunum. Teşekkürler Safran Turizm.
"" adnan
seyahatlerim safran,la en kaliteli hizmet burda her türlü bilet sorununu çözerler hizmette sorun sınırsız
herkeze tavsiyem istanbul karabük ankara karabük yolculuğu safran,la otobüsler yeni şöf. tecrübeli kaliteli hostesler heran hizmete hazır yzh.personeli cana yakın sorunsuz hizmet verir yeni adresiniz safran
not.a dan z ye tüm hizmet verenlere teşekkürler
tabiki patronlarınada saygılar
allahım kazasız belasız yolculuklar versin
A.Özcan Özbek Safranbolu
"Metrodan daha iyi" ayla
evet metrodan daha iyi diyebilirim. personelinin yüzü gülüyo, firma yeniliklere açık. ben memnunum s.boluya giderken hep safranı tercih ederim. safran bir de izmite uğramasa ne güzel olurdu.
"Safran turizm " safkar
safran turizm karabükün en iyi güvenilir firması en iyi güleryüzlü personellerinden biridir...(((herzaman heryerde safran turzim)))
"" enes arsla
otagara kadar çok ii davranıyonuz, otagardan sonra insanın gıcına tekmeyi vuruyonuz
"Kayıp eşya" madur
sonuç sıfır elde var sıfır
"Nie" selin demir
safran turizm gerçekten safranbolumuzun güzelliğine yakışır bir firma. ben izmirliyim, her zaman safran turizm ile gidiyorum ama kışın izmiri iptal etmiş. bizi başka firmaya bindirmesinler lütfen. haftada bari bigün olsun sefer yapın izmire teşekkür ediyorum şimdiden
"SAFRANDAN BAŞKA YOK" tolga can
gecen 30 KASIM 2008 DE AKSAM 9 GIBI HAREME BILET almaya gittim KARABUK TERMINALE neyse bıletı aldım. 03 ARALIK 2008 AKSAMI bıletı vermem gerektı gerı. once telefonla aradım allah razı olsun oradakı abıden tamam dedı kabul ettı ve paramın tamammını gerı aldım yolculuk yapmak nasıp olmadı ama hep aklımda eger yapacaksam ilk aklıma gelem ilk SAFRAN TURİZM OLACAK. haremdekı kasıyer abıyede selamlar.