Bu firma satışa kapalıdır.

Şafak Tur Otobüs Bileti

Şafak Tur
Şafak Tur
 

neredennereye.com,
Şafak Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şafak Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şafak Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şafak Tur

Davutpaşa Mahallesi 45/F Esenler İstanbul
0212 482 99 62

Şafak Tur Otobüs Firması

Şafak Tur otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Şafak Tur otobüs firması, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Çamoluk Şafak Tur otobüs firmasının ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli bir ilke olduğunun bilincinde olan firma yıllar içinde yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en başta kendi personelinin eğitim ve gelişim çalışmalarını üstlenmiştir.

Şafak Tur otobüs firmasının yakın dönemde kurulan bir otobüs firması olarak her geçen gün emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Kuruldukları tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukukunu gözeterek hizmet sunmuş ve tecrübelerinde “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Kendisinin sağlamış olduğu hizmet adımları ile birlikte kuruluşun en temel yapılanmaları da kendi çevresinde konumlanmış. Kurucularının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. Şafak Tur otobüs firması yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Artık en uygun Çamoluk Şafak Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.