Radar Turizm

Radar Turizm
 

neredennereye.com,
Radar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Radar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Radar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Radar Turizm

444 22 17
Büyük İstanbul Otogarı No:103-104 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 05 50

Radar Turizm, kurulduğu günden bu yana çalışmalarını kalite ve müşteriyi memnuniyetini üst seviyede tutarak sürdüren yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Firma, seyahat etmenin insanları yalnızca yeni yerleri keşfetme konusunda değil, yaratıcı zekanın gelişmesi konusunda da geliştirdiğini düşünüyor. Bu düşünce doğrultusunda hizmet verdiği müşterilerini ulaşmak istediği noktalara beklentilerini karşılayarak ulaştırmayı hedefliyor. Aynı zamanda seferleri sırasında kültür hizmeti olarak, müşterilerine rehberlik sağlamayı da eksik etmiyor.


İnsanların seyahat arzunun tavan yaptığı özellikle bahar ve yaz aylarında otobüs filosuna yeni ve donanımlı otobüsler katan şirket, yenilikçi ve eğlenceli uygulamalar ile canlı, taze bahar havasını seferlerine taşıyor. Firma aynı zamanda seferleri sırasında huzurlu bir yolculuk yaratmak için de çalışıyor. Yayınladığı dergi ile seyahat tutkunlarına seslenen firma, yolcularının yeni yerler keşfetme arzuna hitap ederek ilgileri üzerine çekiyor.


Yolculuk hizmetinin doğru olarak yerine getirebilmesi için insan faktörünün önemli bir etmen olduğunu bilen firma, hizmeti sağlayan elamanlarının gereklilikleri sergileyebilmesi için çalışmalarını geliştirerek sürdürmeye devam ediyor. Bu sektörde büyüme büyümekte olan firma olduğunun bilincinde olan yapılanma, rakiplerini yakalayabilmek için donanım ve güvenlik önlemlerini üst seviyelere taşımak için bu alandaki yatırımlarını sürdürüyor. Kendisine misyon olarak şu ilkeleri benimsemiştir: 


İnsan ilişkilerinde gerek kendi çalışanlarına karşı gerekse konularına karşı dürüst, güvenilir olmak


İçinde yaşadığı topluma, kullandığı çevreye ve insanlara karşı sorumluluklarının bilincinde olmak


İhtiyaç ve beklentileri gerektiği şekilde temin etmek

100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sitem" vefakar1973@hotmail.com
selam, ben radar turizm de 2 yıl önceye kadar çalışan biriydim ne yazıkki kapandı ama beni ve bir çok arkadaşımı üzen tek şey bizi kimsenin muahtap alıpda konuşmaması ve alacaklarımız kaldı bunun içinde sayın sami yıldırım vefat etmiş, ALLAH Rahmet eylesin ama hakkımı helal etmiyorum. çünki ben emek verdim ve karşılığını da alamadım eğerki sayın sami yıldırımın yakınlarından biri okursa lütfen benimle irtibata geçsin
"Kapanma!" Misafir
radar turizm 4 saatlik yolu mola ile beraber 2.5 saatte alan nezih bir otobüs firmamızdı :) yazık oldu kapanmasına üzüldüm :(
"Yolculık" ali ihsan tırkaz
29-01-2009 bu gün izmirden tekirdaga gitmek istiyorumsizi ulaşamıyorum iyi calışmalar saygılar