Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm
 

neredennereye.com,
Pamukkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Pamukkale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Pamukkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Pamukkale Turizm

0850 333 3535
İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya İzmir
0232  215 0016

Pamukkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Pamukkale Turizm bilet fiyatları burada!


Tek Bir Otobüs Biletiyle Siz de “Pamuk Yolcu“ Olabilirsiniz…


1962 yılında kurulan Pamukkale Turizm ilk seferini yaptığı Denizli-İstanbul, Denizli-Ankara güzergahlarına onlarcasını eklemiş, yeniliklerde öncü bir otobüs firmasıdır.


Cumhuriyetin ilk yıllarında yurdumuzun karayolu taşımacılığı konusundaki durumunu fark eden Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım, Mustafa Kemal Atatürk’e bu konu ile ilgili fikrini sorar ve Atatürk’ten onay alır. Ancak Pamukkale Turizm’in kuruluşu o günlerdeki şartlara bağlı olarak daha ileri bir tarihte gerçekleşir.


Pamukkale Turizm bugün 450 noktada 3600 çalışanı ve 400 araçlık filosuyla yurdumuzun en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmasını, dönemin getirdiği yenilikleri çarçabuk benimseyip uygulayabilme refleks ve becerisine borçludur.


Teknik donanımları çağdaş, tasarımları şık ve ergonomik otobüsleri filosuna katarak hızla büyüyen Pamukkale,2000’li yılların bilişimde getirdiği gelişmeleri rezervasyon ve online bilet alışverişi konusunda değerlendirerek Pamukkale Otobüs biletlerine kolayca ulaşmanızı sağlamayı amaçlamıştır.


Bir Pamukkale Turizm otobüs biletiyle gerek iş gerekse tatil amaçlı yolculuklarınızda Pamukkale ile seyahat etmenin keyfine kısa sürede varacaksınız. Yolcu sadakat projesi olarak adlandırılan Pamukkart uygulaması sayesinde satın almış olduğunuz her otobüs bileti ile çeşitli avantajlar elde edebilir, ücretsiz bilet sahibi olabilirsiniz. Kütahya Ankara otobüs bileti ve Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti alımlarınız için Pamukkale dışında onlarca firmanın biletini de satın alabilirsiniz.


Pamukkale’nin kişisel konforu ve güvenli yolculuğu üst seviyede tutan “teknobüs” araçları da siz Pamukkale Seyahat yolcuları için seçilmiş ayrıcalıklardandır. Bu otobüslerdeki üst düzey rahatlık ve güven seyahatlerinizin daha az stresli ve daha az yorucu geçmesi için ergonomik ve ferah olarak tasarlanmış, teknolojik donanımları çağın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde yapılmıştır.


USB girişli koltuk ekranları ile kendi seçtiğiniz filmleri izleyebilir, zevkinize uygun müzik dinleyebilir, fotoğraflarınıza bakabilirsiniz.  Durdurma ve başlatma seçeneklerini kendiniz kontrol ettiğiniz için sahneleri defalarca izleyebilir isterseniz biraz ara verip, yeniden izlemeye devam edebilirsiniz.


Pamukkale Turizm Otobüs Bileti


Afyon, Torbalı, Akhisar, Gelenbe gibi kendi yatırımı olan dinlenme tesislerinde mola veren Pamukkale Seyahat konforlu ve donanımlı bu merkezlerinde yol boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanları sunmaktadır. Seyahatiniz sürerken Pamukkale Otobüslerinde keyifle okuduğunuz Pamukkale Dergisi de yolculuğunuzun daha eğlenceli geçmesi için otobüs yolcuları dışında, aylık olarak internet ortamında ve raflarda da okuyucusuyla buluşan bir seyahat dergisidir. 


Pamukkale Turizm sektörde yenilikleri takip etme ve ilkleri başarma arzusunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de varlığını hissettirmektedir. Pamukkeller markası ile eğitim, sanat, sağlık ve spor alanındaki etkinlikler yürütülmektedir.


Pamukkale Turizm’e Göre Eğitim Sonsuz Bir Yolculuk…


Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi teknolojideki tüm gelişmeleri takip ederek, sektöre yararlı öncü uygulamaları hizmete sunmayı amaçlar. Bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Pamukkale Akademi ile sektöre hizmet verecek gençlerin yetişmesi sağlanarak, mesleki eğitim, genel kültür ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Güler yüzlü ve bilinçli hizmet personeli ile hostes hizmetleri, sınırsız ve kaliteli ikram, vücuda uyumlu koltuklardaki kullanışlı sehpalarla evinizdeki keyif ve huzuru yolculuk boyunca da yaşamanız düşünülmüştür.


Pamukkale Turizm’de el bagajlarınızı koltuklarınızın üst kesimlerindeki ışıklı bölmelere yerleştirerek daha rahat seyahat edebilir, standart bagajlarınızı güvenle teslim ettiğiniz bagaj bölümünden koltuk fişinizle geri alabilirsiniz. 


Yaklaşık yarım yüzyıllık, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet veren Pamukkale Turizm sizi de 300 milyona yakın “Pamuk Yolcu” sundan biri olmaya davet ediyor.


Pamukkale Turizm seyahat düşkünlerinin birçoğunun yakından tanıdığı bir otobüs firmasıdır. Firma ilk olarak 1962 yılında, şehir içi ulaşım ağı kurarak kaliteli iş yaşamına başlamıştır. Pamukkale Turizm, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve modern teknolojinin getirdiklerini iş yaşamına uygulayarak gelişim gösteren bir otobüs firmasıdır. Pamukkale, “Seyahat etmek özgürlüktür” sloganı ile hizmet anlayışına devam etmektedir. Firmanın büyük şehirler ve şehir içi ulaşım noktaları olarak, birçok varış noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Pamukkale Turizm’in bir yolcusu olmak istiyorsanız en hızlı ve en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com adresinden bulabilirsiniz. 


Pamukkale Turizm, Mustafa Kemal’in bizzat teşviki ile kurulduğu zamandan sonra, ilk olarak 1976 yılına gelindiğinde alanda hizmet gösteren diğer firmaların cesaret edemediği bir atılım gerçekleştirerek, şehir içi hizmet seferlerini başlatmıştır. Pamukkale Turizm iş yaşamında gelişmeye devam ederken, seyahat dünyasına kazandırdığı yenilikler bir sefere mahsus olarak kalmamıştır. 1985 yılına gelindiğinde, Pamukkale Turizm oldukça genç bir firma olmasına rağmen, yaptığı yenilikler ve gösterdiği gelişimler ile birlikte Türkiye’nin en büyük araç firmasına dönüşür.


1990 yılına gelindiğinde Pamukkale Turizm, kendine özel tasarlanmış ve modern teknoloji ile donatılmış otobüsleri filosuna katarak müşteri memnuniyeti alanında dev bir adım atmıştır. Bu alanda öncü yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan firma olmuş ve eğlence seferlerini başlatmıştır.


2000’li yıllar Türkiye’nin aktif olarak bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri ile tanıştığı yıllardır. 2002 yılında Pamukkale Turizm bilişim sektöründeki gelişmeleri takip eder ve sektöründe bir ilki daha gerçekleştirir. Türkiye’de ilk Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunan firma olur.


Pamukkale Turizm bugün 500 noktada, 3.600 çalışan ve 400 araçtan ulaşan filosu ile 53 yıl boyunca yapmış olduğu ortalama 3,8 trilyon km yol ve ulaşımını sağladığı ortalama 300 milyon yolcu ile Türkiye’nin deneyimli ve öncü firması olarak sektörün değişen yapısı içerisinde liderlik bayrağını taşımaya kararlıdır.


Pamukkale Turizm ile İzmir otobüs bileti, Antalya otobüs bileti, Bursa otobüs bileti, İstanbul otobüs bileti ve daha birçok şehre bilet alabilirsiniz. Pamukkale Turizm Otobüs Bileti için hemen yukarıdaki arama kutusunu kullanarak biletinizi online satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
80Puan
62%
17%
0%
2%
19%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teknobus" turansoylu
istanbuldan 09/07/2010 tarihinde marmarise yaptigimiz yolculuk gercekten cok guzeldi/gerek yazihanedeki personel gerek otobus personeli cok kibar/otobusteki wireless. koltukarkasi lcd.kulaklik vb ekipmanlara ise soyliyecek soz bulamiyorum.yaklasik 12 saat suren yolculukta hic siklmadim diyebilirm. TESEKKURLER PAMUKKALE!!
"Pamukkale kaliteli firma teşekkürler" ahmetur
çok kaliteli bir firma bir kere marmaris-izmir arabasına bindim kaliteliydi ama çok pahallıydı indirim yoktu pamukkaleye başarılar dilerim 2010
"Memnuniyet" BERHAN BURAK BULUT
TARİH:20-07-2010, PLAKA:16 E 1896
SELAM YİNE, BEN YİNE BU FİRMAYLA SEYAHAT ETTİM :8[ANNEMLE BERABER] VE YİNE ÇOK MEMNUN KALDIM AMA MUAVİN GEVEZEYDİ VE ŞÖFÖRLE KAVGA ETTİ. AYRICA EKMEK PARASINI KAZANDIĞI OTOBÜSE VE YANIMIZDAN BOŞ GEÇEN İSMİNİ VEREMEYECEĞİM ÇOK SAYGIN BİR FİRMAYA HAKARET EDİYOR. LÜTFEN İLGİLENİN.
"" BERHAN BURAK BULUT
26-06-2010 TARİHİNDE BEN VE BABAM ANTALYA AKTARMALI SEFERİMİZ İÇİN ALANYA-İZMİR 11:00 SEFERİNİ YAPAN OTOBÜSÜNÜZE BİNDİK ,.ŞAHANE DİYORUM BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM., ASLEN BİNGÖLLÜYÜM, BÖYLE BİR LÜKSÜ HİÇ YAŞAMAMIŞTIM. LÜTFEN BİNGÖLE TEKNOBÜS OTOBÜSLERLE SEFER YAPIN
"Igrencc" enver sedat
hangi çağda yaşıyoruz ya internetten seferlere bakma imkanı bile yok yazık size
"Teşekkürler" lavınya
13.01.2010 tarihinde izmirden antalyaya gelmiştim. saat gece 5 gibiydi. servis aracına bindim. normalde şehir içinde olmasına rağmen hiçbir servis aracı mevlana kavşağından geçmiyordu ama pamukkale turizimin servis şoförü sağolsun başka bi servis aracıyla beni evime kadar ulaştırdı. ama servisten indiğimde çantamı diğer servis aracında unuttuğumu anladım. hemen otogarı aradım. murat bey ve o gece servis şoförü olan bey (ismini bilmiyorum) içinde yaklaşık 1000tl ve önemli belgelerim olan çantamı hiçbişey olmadan bana ulaştırdılar. ayrıca yolculukta güzeldi. teşekkürler pamukkale....
"Pamukyol yerine standart araç" angora06
14.01.2010 perşembe günü istanbul-ankara esenler 15:00 aracına ankaradan gidiş ve gelişimi pamukyol aracı olarak tekli koltuk aynı numara aldım giderken sorun olmadı ama dönüşte pamukyol seferi olduğu söylendiği halde tekli koltuk bileti almıştım fakat standart araç verildi. sanırım şansa bilet almanız gerekiyor ne çıkarsa bahtınıza:))
"Diyecek söz yok " SARIKAMIŞ``LI
gercekten çalışma prensipinize çok hayranız, kaliteden ve hizmetten ödün vermeyen tek tek firmasınız. güler yüzünüzle herkesi kendinize cekiyosunuz kim yolculuk yapmak isterse hiç düşünmeden pamukkaleyi secebilirler. çalışmalarınızda sonsuz başarılar
"Teşekürrler " kerim20
geçenlerde ANKARADAN İSTANBULA seyahat yapıyordum. Gelen arabalara bakıyordum çünkü benim arabama vakit vardı. bir baktım pamukkale arabaları muhteşemdi, gerçekten kendine has araba filosu var
"Kaliteli hizmette" PAMUKKALE"" ayla
GERÇEKTEN MÜKEMMEL GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SEYAHAT EDİNİZ. SERVİS HİZMETİ FEVKALADE. ANKARADAN İSTANBULA GELDİM. ALİBEYKÖYDE İNDİK, EYVAAHH DEDİM SEFAKÖYE GİDECEĞİM SERVİSLE ZOR OLUR VE AYNI GÜN İŞ BAŞI :) ÇOK DAKİKTİ 20 DK DA SEFAKÖY'DEYDEYDİM SERVİSLERİ ZATE HEP AYNI ARABALAR ÖYLE METRONUNKİ GİBİ ESKİ OTOBÜS VEYA TIRA BENZEYEN İÇİNDE KAFANIZI ŞİŞİREN OTOBÜSLERİNE HİÇ BENZEMİYOR. TEŞEKKÜR EDİYORUM BU FİRMAYA YOLCUNUN DİLİNDEN ÇOK İYİ ANLIYORSUNUZ