Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm
 

neredennereye.com,
Pamukkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Pamukkale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Pamukkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Pamukkale Turizm

0850 333 3535
İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya İzmir
0232  215 0016

Pamukkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Pamukkale Turizm bilet fiyatları burada!


Tek Bir Otobüs Biletiyle Siz de “Pamuk Yolcu“ Olabilirsiniz…


1962 yılında kurulan Pamukkale Turizm ilk seferini yaptığı Denizli-İstanbul, Denizli-Ankara güzergahlarına onlarcasını eklemiş, yeniliklerde öncü bir otobüs firmasıdır.


Cumhuriyetin ilk yıllarında yurdumuzun karayolu taşımacılığı konusundaki durumunu fark eden Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım, Mustafa Kemal Atatürk’e bu konu ile ilgili fikrini sorar ve Atatürk’ten onay alır. Ancak Pamukkale Turizm’in kuruluşu o günlerdeki şartlara bağlı olarak daha ileri bir tarihte gerçekleşir.


Pamukkale Turizm bugün 450 noktada 3600 çalışanı ve 400 araçlık filosuyla yurdumuzun en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmasını, dönemin getirdiği yenilikleri çarçabuk benimseyip uygulayabilme refleks ve becerisine borçludur.


Teknik donanımları çağdaş, tasarımları şık ve ergonomik otobüsleri filosuna katarak hızla büyüyen Pamukkale,2000’li yılların bilişimde getirdiği gelişmeleri rezervasyon ve online bilet alışverişi konusunda değerlendirerek Pamukkale Otobüs biletlerine kolayca ulaşmanızı sağlamayı amaçlamıştır.


Bir Pamukkale Turizm otobüs biletiyle gerek iş gerekse tatil amaçlı yolculuklarınızda Pamukkale ile seyahat etmenin keyfine kısa sürede varacaksınız. Yolcu sadakat projesi olarak adlandırılan Pamukkart uygulaması sayesinde satın almış olduğunuz her otobüs bileti ile çeşitli avantajlar elde edebilir, ücretsiz bilet sahibi olabilirsiniz. Kütahya Ankara otobüs bileti ve Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti alımlarınız için Pamukkale dışında onlarca firmanın biletini de satın alabilirsiniz.


Pamukkale’nin kişisel konforu ve güvenli yolculuğu üst seviyede tutan “teknobüs” araçları da siz Pamukkale Seyahat yolcuları için seçilmiş ayrıcalıklardandır. Bu otobüslerdeki üst düzey rahatlık ve güven seyahatlerinizin daha az stresli ve daha az yorucu geçmesi için ergonomik ve ferah olarak tasarlanmış, teknolojik donanımları çağın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde yapılmıştır.


USB girişli koltuk ekranları ile kendi seçtiğiniz filmleri izleyebilir, zevkinize uygun müzik dinleyebilir, fotoğraflarınıza bakabilirsiniz.  Durdurma ve başlatma seçeneklerini kendiniz kontrol ettiğiniz için sahneleri defalarca izleyebilir isterseniz biraz ara verip, yeniden izlemeye devam edebilirsiniz.


Pamukkale Turizm Otobüs Bileti


Afyon, Torbalı, Akhisar, Gelenbe gibi kendi yatırımı olan dinlenme tesislerinde mola veren Pamukkale Seyahat konforlu ve donanımlı bu merkezlerinde yol boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanları sunmaktadır. Seyahatiniz sürerken Pamukkale Otobüslerinde keyifle okuduğunuz Pamukkale Dergisi de yolculuğunuzun daha eğlenceli geçmesi için otobüs yolcuları dışında, aylık olarak internet ortamında ve raflarda da okuyucusuyla buluşan bir seyahat dergisidir. 


Pamukkale Turizm sektörde yenilikleri takip etme ve ilkleri başarma arzusunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de varlığını hissettirmektedir. Pamukkeller markası ile eğitim, sanat, sağlık ve spor alanındaki etkinlikler yürütülmektedir.


Pamukkale Turizm’e Göre Eğitim Sonsuz Bir Yolculuk…


Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi teknolojideki tüm gelişmeleri takip ederek, sektöre yararlı öncü uygulamaları hizmete sunmayı amaçlar. Bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Pamukkale Akademi ile sektöre hizmet verecek gençlerin yetişmesi sağlanarak, mesleki eğitim, genel kültür ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Güler yüzlü ve bilinçli hizmet personeli ile hostes hizmetleri, sınırsız ve kaliteli ikram, vücuda uyumlu koltuklardaki kullanışlı sehpalarla evinizdeki keyif ve huzuru yolculuk boyunca da yaşamanız düşünülmüştür.


Pamukkale Turizm’de el bagajlarınızı koltuklarınızın üst kesimlerindeki ışıklı bölmelere yerleştirerek daha rahat seyahat edebilir, standart bagajlarınızı güvenle teslim ettiğiniz bagaj bölümünden koltuk fişinizle geri alabilirsiniz. 


Yaklaşık yarım yüzyıllık, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet veren Pamukkale Turizm sizi de 300 milyona yakın “Pamuk Yolcu” sundan biri olmaya davet ediyor.


Pamukkale Turizm seyahat düşkünlerinin birçoğunun yakından tanıdığı bir otobüs firmasıdır. Firma ilk olarak 1962 yılında, şehir içi ulaşım ağı kurarak kaliteli iş yaşamına başlamıştır. Pamukkale Turizm, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve modern teknolojinin getirdiklerini iş yaşamına uygulayarak gelişim gösteren bir otobüs firmasıdır. Pamukkale, “Seyahat etmek özgürlüktür” sloganı ile hizmet anlayışına devam etmektedir. Firmanın büyük şehirler ve şehir içi ulaşım noktaları olarak, birçok varış noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Pamukkale Turizm’in bir yolcusu olmak istiyorsanız en hızlı ve en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com adresinden bulabilirsiniz. 


Pamukkale Turizm, Mustafa Kemal’in bizzat teşviki ile kurulduğu zamandan sonra, ilk olarak 1976 yılına gelindiğinde alanda hizmet gösteren diğer firmaların cesaret edemediği bir atılım gerçekleştirerek, şehir içi hizmet seferlerini başlatmıştır. Pamukkale Turizm iş yaşamında gelişmeye devam ederken, seyahat dünyasına kazandırdığı yenilikler bir sefere mahsus olarak kalmamıştır. 1985 yılına gelindiğinde, Pamukkale Turizm oldukça genç bir firma olmasına rağmen, yaptığı yenilikler ve gösterdiği gelişimler ile birlikte Türkiye’nin en büyük araç firmasına dönüşür.


1990 yılına gelindiğinde Pamukkale Turizm, kendine özel tasarlanmış ve modern teknoloji ile donatılmış otobüsleri filosuna katarak müşteri memnuniyeti alanında dev bir adım atmıştır. Bu alanda öncü yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayan firma olmuş ve eğlence seferlerini başlatmıştır.


2000’li yıllar Türkiye’nin aktif olarak bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri ile tanıştığı yıllardır. 2002 yılında Pamukkale Turizm bilişim sektöründeki gelişmeleri takip eder ve sektöründe bir ilki daha gerçekleştirir. Türkiye’de ilk Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunan firma olur.


Pamukkale Turizm bugün 500 noktada, 3.600 çalışan ve 400 araçtan ulaşan filosu ile 53 yıl boyunca yapmış olduğu ortalama 3,8 trilyon km yol ve ulaşımını sağladığı ortalama 300 milyon yolcu ile Türkiye’nin deneyimli ve öncü firması olarak sektörün değişen yapısı içerisinde liderlik bayrağını taşımaya kararlıdır.


Pamukkale Turizm ile İzmir otobüs bileti, Antalya otobüs bileti, Bursa otobüs bileti, İstanbul otobüs bileti ve daha birçok şehre bilet alabilirsiniz. Pamukkale Turizm Otobüs Bileti için hemen yukarıdaki arama kutusunu kullanarak biletinizi online satın alabilirsiniz. 

100 üzerinden
80Puan
62%
17%
0%
2%
19%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" alex2707
acaba antalya muğla arası otobüs fiyatınızı öğrenebilirmiyim
"Tv bozuk ama diğer seferlerde rakibi süper daha iyisi yok" fozlugedik
11ekim 2009 tarihinde Ankara Denizli seferini yapan 23:00 pamukyolunun Tv'si bozuk .bu sefer haricinde beğeniyorum
"Pamukkale turizm kazıklama ve kandırma konusundaki kalitesi" Hakan
Muğladan Manavgata gelirken 35 PK 204 plakalı aracın şoförü bağırarak kimse yol üzerinde inmeyecek diyerek alanyaya giderken yol üzerinde inecek olan bir bayana otobüsteki yaklaşık 20 kişi içinde yolda inemez oda benle beraber alanyaya kadar gider diyerek yaklaşık 15dakika sürekli lakayık bir şekilde konuştu. ben de manavgata gelmeden side kavşağında inecektim okadar lakayık konuşması neticesinde side kavşağında bırakmadan manavgat otagarına getirdi beni. otogara geldiğimde madem yolda bırakmıyosunuz ozaman bana servis sağlamak zorundasınız dediğimde burda şoför servis yok diyere güldü. bende 07:30 dan 08:07 ye kadar manavgattaki pamukkale gişenizin açılmasını bekledim. gişeniz açıldığında olayı ordaki beye ilettim bana hiçbir şekilde servis sağlayamacağınızı söyledi. bende bunun üzerine şikayet hattınızı istedim 4443535 olduğunu söyledim. aradım şikayet ettim yaklaşık birbuçuk saat manavgatta ottogarda kalmama rağmen hiçbir çözüm bulunmadı.24 saat hizmet numarası veriyor fakat hizmet yok, 40 tl veriyorum muğladan manavgata gelmek için araç evime 5 dakkalık biryerden geçmesine rağmen durmuyor beni zorla otogara götürüyor ve otogordan evime gelmek için 21,60 tl taksi parası ödedim...
bunu pamukkaleye de mail olarak ilettim ve beni arayıp bu aracın kendilerinin olduğunu söyleyip böyle birşeyin olmayacağını söylediler, servis sorumlusunu aramışlar yok öyle bir şey demiş, ama unutmuşlarki bunu yapanlar bunun doğrusunu söylemezler, bende o an otobüstekileri arayın dedim, tamam dediler ama hiçbir yanıt yok ve eminimki hiçbir şey yapılmadı, ve dediğim gibi ben kazıklandığımla kaldım hem bilet parasını ödedim hemde evime gidebilmek için taksi parası ödedim, pamukkaleyi seçerseniz kazıklandığınızda boşuna uğraşmayın sadece zaman kaybı yaşamış olursunuz....

"" Ahmet Yal
Dün Akşam Pamukkale Turizm İle Ankaradan-Denizliye Seyehat Ettim
"ISITMA" bahare
otobüste ısıtmayı çalıştırmalarını istediğimde şöyle bir sorunla karşılaştım; muavin termometrenin 28 dereceyi gösterdiğini ve ısıtmanın bu sebeple çalıştırmadığını söyledi. halbuki dalamandan dün gece 12.30 otobüsüne binmiştim. dışarısı en fazla 10 derece.
içersi kalorifer çalışmadan nasıl 28 derece olabilir. tespitim şudur. şöfor kendi tarafında üfleyen ısıtıcı fanı açınca ; o gösteren termometre değil,klimanın veya kaloriferin ayar sıcaklığı,sensörü 28 derece şöfor tarafında görünce ,otobüsün ısıtma sistemini durduruyor. şöfor ve muavin ısınıyor sadece,yolcular olarak üşüyoruz. giderken de gelirken de aynı sorunla karşılaştık.ilgilenmenizi rica ederim.sanırım şöfor ve muavin tespit edemedi.
"Kaliteli hizmet ve servis" mustafakaraduman
slm ben musta karaduman 10.12.10.tarihinde buharkentten izmire gittim ısparta yalvac trzm kişi basına 20.tl ücret aldılar ve serviste okadarlık hic seyahatten hoşlanmadım.12.12.10.pazar geri dönüste pamukkale ile saat 16.00.servisiyle geldim hizmette sınır yok sandivic meyve suyu cay yok yok tekno büs keyfi bir baska ve aynı yolu .19.tlye geldik.seyahete doyamadık kısa zamanda görüsmek üzere saygılar.iyiki varsınız pamukkale.
"TEBRİKLER" pamukkale
BEN PAMUKKALEYLE İSTANBULDAN ZONGULDAGA GİTTİM VE DÖNÜŞÜMÜDE PAMUKKALEYLE YAPTIM GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ ÇOK MEMNUN KALDIK BÜTÜN YOLCULARA PAMUKKALE TAVSİYE EDERİM AYRICA MUAVİN ARKADAŞLARIDA UNUTMAYALIM ONLARDA GERÇEKTEN ÇOK TİTİZ BİR ŞEKİLDE SERVİSLERİNİ YAPIYORLAR GERÇEKTEN MÜŞTERİLERLE ÇOK GÜZEL İLGİLENİYORLAR BEN DAHA ÖNCE ÜSTÜN ERÇELİKLE YOLCULUK YAPTIM AMA BUKADAR MEMNUN KALMADIM HERKESE PAMUKKALE TAVSİYE EDERİM [A DAN Z YE ] GERÇEKTEN PAMUKKALE ÇOK ŞAHANE BİR TURİZM SEFERİ HERKESE İYİ YOLCULUKLAR DİLERİM ...
"Süper" evidence87
denizliden istanbula gittik ... tek kelimeyle mükemmel diyorum başkada birşey demiyorum ... express farkı mı desek acaba 9 saat sürdü yol ve konfor gerçekten çok ii brz fazla para verdik ama harbiden feda olsun değer kesinlikle üzerine başka firma tanımıyorum ....
"Merhaba" kral48
pamukkale herzaman bir numara seyahatte mükemmel hizmet var çok teşekkür ederim
"Pamukkale neoplanında film keyfi.." malik_utku
pamukkale neoplanı bir başka olur şansıma istanbul izmire yolum düştü yazın verdikleri o dondurmayı teknobüste bir komedi filmi izlerken yedim sonuçta iyi bravo pamukkale başarılarının devamını diliyorum