neredennereye.com, Öz Pan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Pan Turizm

Öz Pan Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Pan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Pan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Pan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Pan Turizm

Belediye Otobüs Terminali Antakya/Hatay Hatay
0326 227 61 35 - 36 - 37 - 38

“Dünden bugüne”

Hatay Öz Pan Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Hatay Öz Pan Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1952 yılında taksi durağında, Hatay’dan İstanbul istikametine ilk otobüs seferi ile başlayan Hatay Pan Turizm, 1972 yılında yurt dışına İstanbul – Hatay – Beyrut (Lübnan), 1974 yılında İstanbul – Hatay – Şam (Suriye), 1977 yılında İstanbul – Hatay – Cidde – Riyad (Suudi Arabistan) seferlerine başladı. Her zaman ilklere imza atan Hatay Pan Turizm, üstün kalitede hizmetlerini, o yıllardan beri devam ettiriyor. Hatay Pan Turizm, şuan da ikinci kuşak olarak yurtiçi ve yurtdışı servisleriyle ÖzPan LTD. ŞTİ. olarak taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Hatay Pan Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Hatay Pan Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Hatay’dan Türkiye’nin pek çok noktasına ve yurtdışına, Türkiye’nin pek çok noktasından Hatay’a Hatay Pan Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Hatay Pan Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Hatay Pan Turizm’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Hatay Pan Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Hatay Pan Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Hatay’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Hatay Pan Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Hatay Pan Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Hatay Pan Turizm’in telefon numarasını ve ucuz otobü bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hatay Pan Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden onlie otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
32Puan
0%
20%
0%
0%
80%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

" " Misafir
Fena değil
"Pendikli hurma mağdurları" yusuf69
10 günden beri hatay esenler harem arasındaki telefon trafiğinden kafamız karıştı allaha şükür hurmalara ulaştık

benden değerli vatandaşlarıma tavsiye pan turizmle mümkünse yolculuk yapmayın
"" gokhan1300
2 otobüs ile Antakya-Ankara-İstanbul çalışıyorlar ve hala ayaktalar, ilginç !!!
"Yolcu fiyatı" süleyman satıcı
hatay-serinyol-a iki yolcu var asker ayın( 21)e fiyatı ne kadar biletin haremden binecekler
"Resim" Misafir
web sayfanıza en azından 1 otobüsünüzün resmini koymalısınız
"Yolcu şikayeti" Misafir
ben payas taki firmanizden bileti 2 gün önce ayırmıştım ve otobüs payas ta durmaı ve biz durdurduk ve bileti dörtyol daki şube satmış dedi bizi almadı bu sorunları çözün saygılar iyi akşamlar
"13.12.2008" esra gökdağ
13.12.2008 tarihinde istanbula gitmem lazım da acaba yerimiz varmıydı
"Ne zaman kapanacak" g
ne zaman kapanacak cok merak ediyorum,neden amcaogulları,kardesleri olan nur ile birleşmezler?