scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!23 Nisan 2004 tarihinde kurulan firma, kurulduğu günden bugüne Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyor. Bu nedenle Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmet vermeye başladı. Çağın gereklilikerine ulaşmayı amaç edinen Özlem Diyarbakır, uzman kadrosuyla üstün kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Şirket, misafirlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için son teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve bu sayede yaşanan birçok sıkıntıya, zamanında ve uygun çözümler üretebiliyor.Özlem Diyarbakır, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin zamanlarına saygı duyuyor. Bu nedenle de Express seferler düzenliyor. 2004’ten beri giderek otobüs sayısını hızla arttıran firma, Neoplan Toruliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modellerini araç filosuna katmıştır. Neoplan Starliner otobüsleri de araç filosuna dahil etmeyi amaçlayan firma, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Tüm bu üstün kalite hizmetlerine rağmen Özlem Diyarbakır Turizm’in otobüs bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece Diyarbakır’dan diğer illerimize değil, Diyarbakır içerisinde tur organizasyonları da düzenleyen şirket hakkında merak ettiğiniz her şeyi www.neredennereye.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Diyarbakır’ın tüm güzelliklerini ve tarihi kalıntılarını keşfetme şansına bir bilet alarak sahip olabilirsiniz. Şirket, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarladan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Diyarbakır Turizm, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Diyarbakır’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Özlem Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Özlem Diyarbakır Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 65 TL
Siverek - Ceyhan 45 TL
Ankara - Diyarbakır 70 TL
Mersin - Diyarbakır 50 TL
Adana - Diyarbakır 47 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
64Puan
35%
9%
18%
15%
24%
Toplam Yorum Sayısı (20)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"özlem Diyarbakır Memnun kaldık " Misafir
Otobüs bakımlı ve son model.Yolculuk konforlu.İkram her otogara girişten sonra yapıldı
"Geç kalkma birader" Misafir
Otobüs 1 saat geç kalktı memnun değilim bu yeterli bence
"" Misafir
şimdiye kadar hep özdiyarbakırla seyahat ediyordum diğer firmaları pek önemsemiyordum ama görüyorum ki özlem diyarbakır kendini fazlasıyla geliştirmiş son birkaç yolculuğumu bu firmayla yapıyorum ve gerçekten memnun kaldım. ikramları da çok güzel. kalkış varış zamanları da. Umarım bu şekilde bizleri memnun etmeye devam ederler.
"Daha iyi olabilir" Misafir
Firmaniz bekledigimin altında bir izlenim oluşturdu bende daha iyi olabilirsiniz.
"Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir" Misafir
Yaşanan gecikme dışında firma görüşüm çok iyidir diyebilirim hele hele giderken çayırağası firması ile kıyasladığımda mükemmel diyebilirim. Gaziantep otogarından çıktıktan sonra tamirciye uğrayıp yaklaşık 1,5 saat bekledikten sonra Antalya'ya doğru yola çıktık. Beklememize rağmen Antalya'ya erken geldi. Kesinlikle önerebileceğim bir firmadır. Güleryüzlü ve anlayışlı Hostu ve konfor olarak çok memnun kaldım diyebilirim.
"Binmeyin" Misafir
Her firmanın durduğu yerde bunlar geciktiği için durmadı geçti
"Astorla istanbul" Misafir
Astor urfa ve istanbul arasında kullanılabilecek en iyisi ama diğerelerine oranla,kendini biraz daha geliştirmeli saygılarımla...
"Servis Problemi" Misafir
Mersin'de otogar eyleminden ötürü bir çok firma tarsus ve adanadan hareket ettiği biliniyor, fakat bir çok firma mersinden servisler ile otobüsün asıl kalkacağı yere giderken Özlem Diyarbakır firması Mersin hareketli bilet olmasına rağmen tarsustan kalkacak otobüs için Mersinden herhangi bir servis koymaması mağduriyete sebebiyet vermiştir. Umarım bu problem giderilir.
"Hasta oldum" Misafir
Otobüste ısıtma sistemi çalışmıyordu. Yolculuk esnasında üşüttüm ve hasta oldum. Bu konu haricinde problemle karşılaşmadım.
"Ikram ve servisi begenmedim" Misafir
9 saat süren yolculukta yiyecek hic bisey ikram edilmedi kendim su istedim sadece otobusteki tek ictigim sey...