scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
 Diyarbakır
0412 228 90 10 - 228 90 11 - 228 90 12

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan kalabalık şehirlerindendir. Anadolu ve Mezopotamya medeniyetlerinin geçiş bölgesinde yer almaktadır. Eski çağlardan günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşıyarak tarihi güzelliklerin sahibidir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu bulunmaktadır güney doğu Anadolu bölgesinde Toros Dağları'nın kollarıyla çevrili bir ildir. Mutfak kültürüyle de oldukça meşhur bir ildir yöresel lezzetleri herkesin tatmak istediği lezzetlerdir. Dünyasında bulunan tarihi güzellikleri ile birçok turistin dikkat çekti iller arasında yer almaktadır. Diyarbakır halkının seyahat sırasında aklına gelen firma Özlem Diyarbakır Turizm'dir. Güvenli yolculuk hizmeti ile halkın tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. 


Özlem Diyarbakır Turizm Hakkında 


Diyarbakır merkezli olarak insan taşımacılığını karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. 23 Nisan 2004 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın kurucusu Hacı Selahattin Güneş'tir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile çıktığı bu yolda firma kaliteli otobüsler ile hizmet vermeye başlamıştır. İşinde uzman ekibi ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutan bir firmadır. 


Özlem Diyarbakır Turizm’in Misyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile firma ilkelerinden ödün vermeden sektörün getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek kendini geliştiren bir firma olarak en üst seviyede hizmet vermek.


Özlem Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


Firmayı tercih etmiş olan müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olmak


Özlem Diyarbakır Turizm çatısı altında çalışan personelin haklarına saygılı olmak


Firmada çalışan bütün personele eşit ve adil davranmak


Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak


İnsana, çevreye ve evrene karşı sorumlulukların bilincinde olmak


Seyahat eden yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak

Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, Özlem Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 65 TL
Siverek - Ceyhan 45 TL
Ankara - Diyarbakır 70 TL
Mersin - Diyarbakır 50 TL
Adana - Diyarbakır 47 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
33%
20%
20%
9%
17%
Toplam Yorum Sayısı (31)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"3.12.2017. 23:00 tarihinde yaptığım yolculuk." Misafir
Araç içi sicaktı, görevli arkadaşa nazikçe bu konuda birşeyler yapabilir misiniz diye sordum. "Havalandırma ve herşey çalışıyor" dedi. Ben de "Araç içini ısıtmaya çalıştığınızı biliyorum fakat benim ve insanların oksijene de ihtiyaçımız var. Biz canlıların oksijensiz yaşayamayız" dedim )
Görevli. "Oksijen.! nasıl yani " dedi. Ben " yani hava " dedim. Havalandırma sisteminin fanını 1. Seviyeye getirirseniz , araç içini yeterince havayla doldirabiliz dedim. Görevli " ayar böyle olmuyor" dedi" açtın mı tam açılıyor kapattın mı tam kapanıyor" dedi. Yani fazla soğutuyor gibi birşey demek istedi. Ben de "bunun ortası yok mu?" diye sordum. " yok" dedi.
Bu aracın diğer birçok 2+1 araç gibi sonradan modifiye yapılarak bu yeni gibi görünümüne getirilmiş olduğunu, motor sesinden zaten anlamış olmam gerektiği, kafamdan geçti.
Moladan sonra. Sıcaktan ve havasızlıktan. Uyku moduna geçmişim. Uyandığımda boğazım kurumuş ve boynum da ağrı vardı. Görevli arkadaşa işaret ettiğimde bana su getirdi. Sağ olsun. Ben " su istemedim ki " dedim. Ricam,,
" burasi çok ısındı ve havasız. Acil hava lazım içeriye dedim" havalandırmayı açarsak soğuk oluyor diğer yocular şikayetçi oluyor ve ayrıca bu arabayı yapanları arayın bu havaladırmayı niye böyle yaptınız diye sorun" dedi .! ? Yillardır otobüsle sayahat eden bir yolcuyum böyle bir ricada bulunduğumuzda. Araç içi hava ve sıcaklık oranınını araç içi konforunu artıracak şekilde ayarlanabileceğini söylerim, kaptan bu konuyla ilgilenir ve çözüm bulur. Rahat bir yoculuk o uygun bir ayardan sonra başlardı. Bu sefer olmadı.
"" Misafir
1 saat geç kaldı
"Özlem Diyarbakır seyhat" Misafir
HERŞEYI YERİNDE ARAÇLAR TEMİZ VE HUZUR VERİCİ HERŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKÜRLER
"Yolculuk" Misafir
Herkese merhabalar, otobüsle yapmış olduğum yolculuktan beklentilerim şunlardır: 1)Kışın molalarda otobüs kapılarının açık kalması içerde uyuyanların üşümesine neden olmaktadır. 2) İkramların simit, sandiviç vb olması paketli şekerli kek, bisküviye göre daha sağlıklı ve doyurucu olacaktır. 3)Muavinlerin kılık kıyafet düzenine dikkat etmesi yolcularla gereksiz sohbetlere girmemesi, belli aralıklarla otobüs koridorunda dolaşması iyi olacaktır. 4) Molaların zamanında yapılması. 5) Mola tesislerinde fiyatların abartılı olmadığı, hijyenik ve temiz tuvaletlerin olduğu tesislerde mola verilmesi daha iyi olacaktır. 6) Muavinlerin fazla çalıştırılmaması ve yeterli maaşın verilmesi muavinin yolculara vereceği hizmetin kalitesini de artıracaktır. 7) Otobüs bakım onarım tamir ve temizliğinin zamanında tam olarak yapılması. 8) Yolcunun ineceği yeri gösteren listeye dikkat edilmesi yolcunun uzak yakın yerde indirilmemesi.
"Servis" Misafir
Elazığ Otokar dan servisi olmadığı için mecbur taksiye bindim bu da pahalıya patladı
"" Misafir
Gayet guzel di olması gereken gıbı bi yolculuk geçerdim teşekkür ederım
"Eğlence , internet" Misafir
İnternet var dense de hiç ağa bağlantı kurulamadı , bu konuda gerekenlerin yapılmasını istiyorum
"Temizlik klima " Misafir
Temizlik konusunda araç biraz kokuyordu bunları parfumlerle giderle bilir di ikinci olarak kilimalar az çalışıyor du yeterince sogutmadigi için yolculuk boyunca telemekten kendimizi ali koyamadik yolcularin gürültüsü surekli vardı diğer konularda memnun kaldım
"İyi " Misafir
Çok iyi
"" Misafir
teşekürler