Bu firma satışa kapalıdır.

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Diyarbakır Seyahat
Özlem Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat

444 44 21
Peyas Mah. Urfa Bulvarı No: 218-220 Yeni OTOGAR  Diyarbakır
0412 236 2221 - 236 2321


Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan kalabalık şehirlerindendir. Anadolu ve Mezopotamya medeniyetlerinin geçiş bölgesinde yer almaktadır. Eski çağlardan günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ev sahibi yaptığı bu medeniyetlerin izlerini hala taşıyarak tarihi güzelliklerin sahibidir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu bulunmaktadır güney doğu Anadolu bölgesinde Toros Dağları'nın kollarıyla çevrili bir ildir. Mutfak kültürüyle de oldukça meşhur bir ildir yöresel lezzetleri herkesin tatmak istediği lezzetlerdir. Dünyasında bulunan tarihi güzellikleri ile birçok turistin dikkat çekti iller arasında yer almaktadır. Diyarbakır halkının seyahat sırasında aklına gelen firma Özlem Diyarbakır Turizm'dir. Güvenli yolculuk hizmeti ile halkın tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.


Özlem Diyarbakır Turizm Hakkında


Diyarbakır merkezli olarak insan taşımacılığını karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. 23 Nisan 2004 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmanın kurucusu Hacı Selahattin Güneş'tir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile çıktığı bu yolda firma kaliteli otobüsler ile hizmet vermeye başlamıştır. İşinde uzman ekibi ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutan bir firmadır.


Özlem Diyarbakır Turizm’in Misyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile firma ilkelerinden ödün vermeden sektörün getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek kendini geliştiren bir firma olarak en üst seviyede hizmet vermek.


Özlem Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


• Firmayı tercih etmiş olan müşterilerin haklarına ve zamanlarına saygılı olmak


• Özlem Diyarbakır Turizm çatısı altında çalışan personelin haklarına saygılı olmak


• Firmada çalışan bütün personele eşit ve adil davranmak


• Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak


• İnsana, çevreye ve evrene karşı sorumlulukların bilincinde olmak


• Seyahat eden yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak


 


 

100 üzerinden
68Puan
31%
22%
18%
12%
17%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Bölgenin en iyi otobüs firması
"" Misafir
Araçlarda sigara kullanılıyor!
"Yolculuk " Misafir
Genel anlamda iyiydi ama otobüs gaziantepden kalkması gereken saatten 40 dk sonra kalktı araç güvenliği ve davranış fena değildi ama gürültü ortam zaman zaman oluştu
"" Misafir
Güzeldi teşekkürler lütfen böyle devam edin
"Özlem Diyarbakır Gaziantep-Diyarbakır" Misafir
Firma Bayram telaşından dolayı, müşteri ve kaliteyi ikinci plana almış. Kötü bir yolculuk geçirdim.
"" Misafir
Biraz gürültü olsa da genel olarak rahat bir yolculuktu. İner inmez hazır duran servis cidden herkes için büyük kolaylıktı. Teşekkürler.
"Özlem diyarbakır" Misafir
Siverek tarsus yolculugu 6 saat olması gerekırken 8 bucuk saat sürmüştür . Araç konforu nerdeyse yoktu . Koltuklarda bulunan tv, eglence ,ınternet vs yolculuk boyu çalışmadı . Kulaklıklar bozuktu . Tum bunlara ragmen yolculara davranıs ve ıkramlar oldukça ıyıydı
"3.12.2017. 23:00 tarihinde yaptığım yolculuk." Misafir
Araç içi sicaktı, görevli arkadaşa nazikçe bu konuda birşeyler yapabilir misiniz diye sordum. "Havalandırma ve herşey çalışıyor" dedi. Ben de "Araç içini ısıtmaya çalıştığınızı biliyorum fakat benim ve insanların oksijene de ihtiyaçımız var. Biz canlıların oksijensiz yaşayamayız" dedim )
Görevli. "Oksijen.! nasıl yani " dedi. Ben " yani hava " dedim. Havalandırma sisteminin fanını 1. Seviyeye getirirseniz , araç içini yeterince havayla doldirabiliz dedim. Görevli " ayar böyle olmuyor" dedi" açtın mı tam açılıyor kapattın mı tam kapanıyor" dedi. Yani fazla soğutuyor gibi birşey demek istedi. Ben de "bunun ortası yok mu?" diye sordum. " yok" dedi.
Bu aracın diğer birçok 2+1 araç gibi sonradan modifiye yapılarak bu yeni gibi görünümüne getirilmiş olduğunu, motor sesinden zaten anlamış olmam gerektiği, kafamdan geçti.
Moladan sonra. Sıcaktan ve havasızlıktan. Uyku moduna geçmişim. Uyandığımda boğazım kurumuş ve boynum da ağrı vardı. Görevli arkadaşa işaret ettiğimde bana su getirdi. Sağ olsun. Ben " su istemedim ki " dedim. Ricam,,
" burasi çok ısındı ve havasız. Acil hava lazım içeriye dedim" havalandırmayı açarsak soğuk oluyor diğer yocular şikayetçi oluyor ve ayrıca bu arabayı yapanları arayın bu havaladırmayı niye böyle yaptınız diye sorun" dedi .! ? Yillardır otobüsle sayahat eden bir yolcuyum böyle bir ricada bulunduğumuzda. Araç içi hava ve sıcaklık oranınını araç içi konforunu artıracak şekilde ayarlanabileceğini söylerim, kaptan bu konuyla ilgilenir ve çözüm bulur. Rahat bir yoculuk o uygun bir ayardan sonra başlardı. Bu sefer olmadı.
"" Misafir
1 saat geç kaldı
"Özlem Diyarbakır seyhat" Misafir
HERŞEYI YERİNDE ARAÇLAR TEMİZ VE HUZUR VERİCİ HERŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKÜRLER