Özlem Batman Seyahat Konya Otobüs Seferleri

Özlem Batman Seyahat Konya Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Konya Şubeleri

Şube
Telefon
0549 513 72 24
0549 513 72 82
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Konya Özlem Batman Seyahat şubeleri ,Konya Özlem Batman Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Konya Özlem Batman Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ereğli (Konya) 0549 513 72 24
Konya (Merkez) 0549 513 72 82
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Genel" Misafir
Özlem Batman tarafından mağdur edildik. Hayatım boyunca birçok sefer yaptım ve böyle rezalet bir firma gömedim. Araç 22:30 kalması gerekirken araç arızalı bahanesiyle başka bir firmaya ( star batman) aktarıldık. Biz aracın arızalı olduğunu düşünürken sonradan anladık ki Konya'dan sadece 2 kişi bindiği için tenezzül edipte Konya ya gelme gereği duymamış. Sorunlar sadece bununla sınırlı diil. Bunun yanısıra biletleri online aldığımız için para konusunda Batman dan alabileceğimizi söylediler ama batmana vardığımızda bize , size para veremeyeceğimizi ancak otobüs geldiği vakit size ödeme yapacağımızı belirttiler. Bunun üzerine bende kendilerini şikayet edeceğimi ve dava edeceğimi söyledim. Bunun üzerine paramı verdiler. Bu yolculukta şunu anladım , birdaha asla özlem Batman da seyahat etmemem gerektiğidir. Sizlerin bu konuda bir şeyler yapacağını ve başka kişilerin de bu firma tarafından mağdur edilmesinin önüne geçeceğimize gönülden inanıyorum.