Özlem Batman Seyahat Gaziantep Otobüs Seferleri

Özlem Batman Seyahat Gaziantep Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Gaziantep Şubeleri

Şube
Telefon
0549 513 72 79
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Gaziantep Şubeleri

Özlem Batman Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Gaziantep ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Gaziantep ilinde yer alan Özlem Batman Seyahat şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Özlem Batman Seyahat Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Özlem Batman Seyahat Gaziantep Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve firma şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Özlem Batman Seyahat Gaziantep

Gaziantep Özlem Batman Seyahat şubeleri ,Gaziantep Özlem Batman Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Gaziantep Özlem Batman Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Gaziantep (Merkez) 0549 513 72 79
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
40Puan
0%
0%
50%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalitesiz ve seviyesiz yolcular" Misafir
Yolcuların bu kadar seviyesiz olduğu bir yolculuk daha geçirmedim. Insanlarin size karşı hiç saygisi yok. Gece yarisi çekirdek çitlemek, sabah ve aksam sesli müzik dinlemek, ayakkabılarn ne olursa olsun o ayakta olmaması bunlardan bir kaçı.
Tüm bu yaşananlara ragmen otobüs yetkililerinin bir defa da uyarida bulunmamasi felaket.
Hayatimda geçirdiğim en kötü yolculuk.
"Super-delayed Journey" Misafir
the journey was announced on the site only 3 hours journey from Gaziantep to Antakya and it actually lasted 4.5 hours.
as for the safety, the driver brought his family and kids on-board and he was busy rebuking them and he attempted to beat one of them. so his eyes were not on the road (driving and managing the family).
one of his kids was giving orders to passengers and about regulations.

bests