neredennereye.com, Özlem Batman Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Batman Seyahat

Özlem Batman Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat

Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman
0488 214 4747 - 214 4748


Batman, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Sanayi, petrol ve inşaat sektöründe sürekli gelişmekte olan bu şehir çevre illerden de göç almaktadır. Hızla büyümekte olan bu şehrin birçok doğal ve tarihi güzelliği, yöresel lezzetleri vardır. Batman halkına seyahat denildiğinde aklına gelen en önemli otobüs firması Özlem Batman turizmdir. Verdiği kaliteli hizmet ile halk tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir.


Özlem Batman Turizm Hakkında


Batman merkezli olarak Türkiye'nin birçok noktasına yolcu seferleri düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Yüksek standartlarda verdiği kaliteli hizmeti ile yolcuların tercihi haline gelmiştir. Yolculuklarda müşteriler için önce güven diyen özlem Batman turizm güvenli bir yolculuk için çalışmalar yapmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan firma kaptan şoför seçiminde çalışanının işinde profesyonel olmasına çok dikkat etmektedir. Personel için hazırladığı eğitimleri işe başlamadan önce personele veren firma müşterilere hizmet sunmak için tam anlamıyla çalışanları hazırlamaktadır. Yolculuk sırasında herhangi bir arıza çıkmaması için otobüslerin bakımları yapılmakta ve her türlü tedbir alınmaktadır.


Özlem Batman Turizmin Sunduğu Olanaklar


Yolcular otobüse ilk bindiği andan itibaren güler yüzlü personel ile karşılanmaktadır. Yol boyunca güler yüzlü personel tarafından müşterilerine çeşitli ve kaliteli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Arzuya göre okumak isteyen müşterilere gazeteler sunulmaktadır. Müşterilerin rahat etmesi için dizayn edilen koltuklar ile yolculuk da uykunuz bölünmeyecektir. Ergonomik koltuklar ile bir ağrı hissetmeyeceksiniz. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri ile otobüse içerisindeki kötü hava dışarı atılarak daha ferah bir ortamda seyahat etmenin sağlanacaktır. Kirli hava kaynaklı bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet hizmeti ve kişiye özel televizyon bulunmaktadır. Yolcular teknolojik gelişmelerden bu hizmetler ile geri kalmayacaktır. Özlem Batman Turizm'in sürekli güncellenen internet sayfasından biletinizi oturduğunuz yerden kolayca online olarak alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda biletinizi bu siteden yine iptal edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerlere buradan bakabilir ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.


Özlem Batman Turizmin Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunan Özlem Batman turizm kaliteli ve güvenli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur ve seferleri de sürekli artmaktadır. Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Ankara, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Sadece illere değil ilçelere de seferleri bulunan firma servis imkanları ile yolcularını istedikleri noktaya tam olarak ulaştırmaktadır.


 

100 üzerinden
52Puan
23%
6%
19%
19%
34%
Toplam Yorum Sayısı (19)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi" Misafir
Genel iyi
"Sikayetim var" Misafir
Ben ceyhandan biletimi alamama ragmen otogara girmeyip beni zor durumda bıraktilar ceyhan gişelerinden aldilar böyle sacmalik mi olur. Hic memnun kalmadim.
"İlk defa kötü araçla geldim" Misafir
Klimasız bir arabaya bindik televizyon kötü servis yok daha çok bindiğim bir firma sadece bu araba kötüydü
"Yolda cok fazla duruyor" Misafir
Cok gec variyor.
"Kral 63" Misafir
Gerçekten on numara bir firma özlem Batman seyahat personeli Güler yüzlü bir ekip kendilerine teşekkür ederim
"Super-delayed Journey" Misafir
the journey was announced on the site only 3 hours journey from Gaziantep to Antakya and it actually lasted 4.5 hours.
as for the safety, the driver brought his family and kids on-board and he was busy rebuking them and he attempted to beat one of them. so his eyes were not on the road (driving and managing the family).
one of his kids was giving orders to passengers and about regulations.

bests
"Not very happy..." Misafir
The driver was driving very bad, not safe, fast... Also we wasn't friendly at all. I understand that when you don't talk his language is difficult to communicate but he could do a little effort at least and don't just ignore me when I try to ask a question. He just left me far away from the bus station while raining...
"Genel" Misafir
Özlem Batman tarafından mağdur edildik. Hayatım boyunca birçok sefer yaptım ve böyle rezalet bir firma gömedim. Araç 22:30 kalması gerekirken araç arızalı bahanesiyle başka bir firmaya ( star batman) aktarıldık. Biz aracın arızalı olduğunu düşünürken sonradan anladık ki Konya'dan sadece 2 kişi bindiği için tenezzül edipte Konya ya gelme gereği duymamış. Sorunlar sadece bununla sınırlı diil. Bunun yanısıra biletleri online aldığımız için para konusunda Batman dan alabileceğimizi söylediler ama batmana vardığımızda bize , size para veremeyeceğimizi ancak otobüs geldiği vakit size ödeme yapacağımızı belirttiler. Bunun üzerine bende kendilerini şikayet edeceğimi ve dava edeceğimi söyledim. Bunun üzerine paramı verdiler. Bu yolculukta şunu anladım , birdaha asla özlem Batman da seyahat etmemem gerektiğidir. Sizlerin bu konuda bir şeyler yapacağını ve başka kişilerin de bu firma tarafından mağdur edilmesinin önüne geçeceğimize gönülden inanıyorum.
"Merhaba" Misafir
Hayatımın en kötü yolculuğunu geçirdim ancak Özlem Batman seyahatle alakalı bir durum değil aksine hem şöförlerin hemde muavin arkadaşların samimi davranışları bizi sakinleştirmeye ve mutlu etmeye yetti hava muhalefetinden ve kazadan dolayı yaklaşık 11 saat Pozantı yolunda mahsur kaldık.