scorecardresearch
neredennereye.com, Özlem Batman Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Batman Seyahat

Özlem Batman Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat

Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman Batman
0488 214 47 47 - 214 47 48

Özlem Batman Seyahat, kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek çalışma hayatına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe yer olan otobüs firmasıdır. Yerel bir işletme olarak kurulduktan sonra gelişerek büyümeye devam etmektedir. Özlem Batman firması başlangıçta sadece bazı ulaşım noktalarına olan sefer sayılarını giderek arttırmaya devam etmektedir. Kurulduğu coğrafyanın kaynaklarına ve insanların hizmet arayışına saklayan Özlem Batman Seyahat, ülke çapında bir gelişim gösterip ulusal çapta bir yolcu taşımacılığı firması olabilmek için her geçen gün sefer sayılarını arttırmaktadır. Özlem Batman Seyahat firmasının yolcu taşımacılığı yetki belgesi bulunmaktadır. Firma aynı zamanda modern çağı gerekliliklerinin dönemin ihtiyaçlarını gidermek adına ne kadar etkili bir çözüm olduğunun farkında bulunduğu için bu alandaki çalışmalarını da uygulamaktan çekinmemektedir.


Firmanın, misyonu olan, “Müşterilerin değişen ve farklılık gösteren istekleri karşısında daima hazırlıklı olmak, her zaman çözüm getirerek farklı ve kaliteli bir hizmet anlayışı benimsemek, her zaman en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için güler yüzlü hizmet politikasını benimsemek,” ilkeleri kapsamında gelişerek yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Özlem Batman çalışma hayatı boyunca, çalışanlarına karşı saygısını koruyarak her zaman önce insan prensibine bağlı kalarak ve çalışanlarının haklarını gözeterek, bünyesinde daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, kalifiye hizmet personelleri yetiştirmektedir. Özlem Batman misyonu dâhilinde çevreye ve kurulduğu coğrafyanın insanlarına olan saygısını koruyarak, daima insanlara en iyi hizmet kalitesi sunarak, yolculukları keyifli ve güvenli hale getirmek için çalışmaktadır. 

Özlem Batman Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Özlem Batman Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Siverek - Ceyhan 45 TL
Siverek - Nizip 30 TL
Siverek - Şanlıurfa 16 TL
Siverek - Düziçi 45 TL
Batman - Tarsus 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
80Puan
57%
14%
14%
0%
14%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Merhaba" Misafir
Hayatımın en kötü yolculuğunu geçirdim ancak Özlem Batman seyahatle alakalı bir durum değil aksine hem şöförlerin hemde muavin arkadaşların samimi davranışları bizi sakinleştirmeye ve mutlu etmeye yetti hava muhalefetinden ve kazadan dolayı yaklaşık 11 saat Pozantı yolunda mahsur kaldık.