Bu firma satışa kapalıdır.

Özlem Batman Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Batman Seyahat
Özlem Batman Seyahat
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat

Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 Batman
0488 214 4747 - 214 4748


Batman, güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Sanayi, petrol ve inşaat sektöründe sürekli gelişmekte olan bu şehir çevre illerden de göç almaktadır. Hızla büyümekte olan bu şehrin birçok doğal ve tarihi güzelliği, yöresel lezzetleri vardır. Batman halkına seyahat denildiğinde aklına gelen en önemli otobüs firması Özlem Batman turizmdir. Verdiği kaliteli hizmet ile halk tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir.


Özlem Batman Turizm Hakkında


Batman merkezli olarak Türkiye'nin birçok noktasına yolcu seferleri düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Yüksek standartlarda verdiği kaliteli hizmeti ile yolcuların tercihi haline gelmiştir. Yolculuklarda müşteriler için önce güven diyen özlem Batman turizm güvenli bir yolculuk için çalışmalar yapmaktadır. Personel seçiminde oldukça titiz davranan firma kaptan şoför seçiminde çalışanının işinde profesyonel olmasına çok dikkat etmektedir. Personel için hazırladığı eğitimleri işe başlamadan önce personele veren firma müşterilere hizmet sunmak için tam anlamıyla çalışanları hazırlamaktadır. Yolculuk sırasında herhangi bir arıza çıkmaması için otobüslerin bakımları yapılmakta ve her türlü tedbir alınmaktadır.


Özlem Batman Turizmin Sunduğu Olanaklar


Yolcular otobüse ilk bindiği andan itibaren güler yüzlü personel ile karşılanmaktadır. Yol boyunca güler yüzlü personel tarafından müşterilerine çeşitli ve kaliteli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Arzuya göre okumak isteyen müşterilere gazeteler sunulmaktadır. Müşterilerin rahat etmesi için dizayn edilen koltuklar ile yolculuk da uykunuz bölünmeyecektir. Ergonomik koltuklar ile bir ağrı hissetmeyeceksiniz. Otobüslerde bulunan havalandırma sistemleri ile otobüse içerisindeki kötü hava dışarı atılarak daha ferah bir ortamda seyahat etmenin sağlanacaktır. Kirli hava kaynaklı bir sağlık sorunu yaşamayacaksınız. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet hizmeti ve kişiye özel televizyon bulunmaktadır. Yolcular teknolojik gelişmelerden bu hizmetler ile geri kalmayacaktır. Özlem Batman Turizm'in sürekli güncellenen internet sayfasından biletinizi oturduğunuz yerden kolayca online olarak alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda biletinizi bu siteden yine iptal edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerlere buradan bakabilir ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.


Özlem Batman Turizmin Seferleri


Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunan Özlem Batman turizm kaliteli ve güvenli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur ve seferleri de sürekli artmaktadır. Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Ankara, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak ve Yalova’ya seferleri mevcuttur. Sadece illere değil ilçelere de seferleri bulunan firma servis imkanları ile yolcularını istedikleri noktaya tam olarak ulaştırmaktadır.


 

100 üzerinden
52Puan
23%
6%
19%
19%
34%
Toplam Yorum Sayısı (19)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yorum" Misafir
İyi
"Şikayet " Misafir
İlk defa özlem batma turizmle Seyehat ettim ettiğime de bir dünya pişman oldum şoförleri muavinleri araçları çok berbat aşırı derecede yalan konuşuluyor muavinleri birşey söylemeden biz bilmiyoruz arayıp şikayet edin diye üste çıkıyorlar okadar Seyehat ediyorum bu firma kadar pis bir firma görmedim tek iyi yanı namaz saatlerinde durması
"Kalitesiz ve seviyesiz yolcular" Misafir
Yolcuların bu kadar seviyesiz olduğu bir yolculuk daha geçirmedim. Insanlarin size karşı hiç saygisi yok. Gece yarisi çekirdek çitlemek, sabah ve aksam sesli müzik dinlemek, ayakkabılarn ne olursa olsun o ayakta olmaması bunlardan bir kaçı.
Tüm bu yaşananlara ragmen otobüs yetkililerinin bir defa da uyarida bulunmamasi felaket.
Hayatimda geçirdiğim en kötü yolculuk.
"Araç içerisi kirli, yol kenarında indirme bindirme " Misafir
Aracın içerisi kirliydi , ikram yapıldı ama 12 saatlik yolda 1 defa yapıldı ikram denirlirse tabi , hiç bir otogara girmeden hep yol kenarlarında indirilikdik .
"Ben mağdur oldum siz olmayın" Misafir
Osmaniye balıkesir babama saat 19 bilet aldım araba terminale girmedi yola taşındık aldığımız koltukta başkası olduğu için farklı bir yere oturdu balıkesir gitmesi gereken araç burdada babamı ve birkaç yolcuyu daha farklı bir firmaya aktarıyor
"" Misafir
Şu bilgisayardaki filmleri degiğtirin 5 ay öncede bu filmler vardı bıde araç özellikleri sitede verilen gibi degildi daha kötüydü.
"Kötü" Misafir
Ulaşım çok kötüydü.
"Berbat !!" Misafir
Diğer firmalarda yer kalmadığı için mecburen Özlem Batman seyahat firmasıyla yolculuk yaptım. Otobüse binmemle inmem bir oldu çünkü otobüsün içi çok pis kokuyordu. Kalkış saati geldi mecburen binmek zorunda kaldım. 2+1 olması nedeniyle tercih etmeme rağmen otobüs değişikliğinden dolayı beni kendi kafalarına göre bir yere yerleştirdiler. Şoförün ve muavinin seyahat kurallarından haberi yok. ! Online işlem yaptım diyorum. Ben online nedir bilmiyorum yazahaneye gidin diyen şoför vardı. Herşeye rağmen yolculuğa başladım. Koltuk arkasında bulunan TV bozuk çalışmıyordu. Ikram yapılmadı. Otobüsün içinde muavine ulaşmak için yerinizden kalkim rica minnet su istemek zorunda kaldım. Kimseye tavsiye etmiyorum. Benim için ilk ve son oldu !
"Rezalet" Misafir
15 kişilik transite 22 kişi artı bütün bagajlar kucagimizda geldik....tam bi doğu alışkanlığı ,yolcu hakki denen bisey yok. Rezalet ...
"Kimsenin mecburi durumlar dışında tercih etmemesi gereken firma!" Misafir
Bu kadar amatör firma ne duydum ne de gördüm sofor ve tanidigi bir kac yolcunun butun gece sigara icip sabaha kadar cekirdek citlemesinden mi bahsedeyim yoksa kahkahalar esliginde kimseyi uyutmamalarindan mi yakinayim bilemiyorum. Kisacasi zorunlu olmadikca secmeyin derim.