neredennereye.com, Özkaymak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özkaymak Turizm

Özkaymak Turizm
 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm

444 4206
Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali Konya
0332 

Özkaymak Turizm, “Zaman kazandırır” sloganı ile bir insan ömrünün oldukça uzun bir bölümü kaplayan sürede tam tamına 58 yıllık tecrübe ile çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından bir tanesidir. Özkaymak Turizm yolcularını da kapsayacak biçimde bu uzun çalışma yaşamı boyunca daima aile kavramını ön plana çıkarmış ve kendisinin ilerlemesinde yardımcı olmuş kişilerin tamamını aileden olarak görmüştür. Küçük bir aile işletmesi olarak kurulan otobüs firması bugün 58 yıllık bir tecrübe sahip olarak, ilkelerinde gösterdiği titizlik, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve daima ileriye dönük çalışmaları sayesinde kullanıcılarının kendisi ile arasında kurmuş olduğu sıkıca örülmüş olan güven köprülerini zedelememeye başarmıştır. Aile arasında kurulan bir yapılanma olarak yaklaşık 58 yıllık başarılı bir çalışma yaşamının ardından Özkaymak Turizm bugün Türkiye’de adından söz ettirerek; günlük ortama 3000 kişi taşıyan ve Türkiye genelinde hizmet sağladığı noktaların toplamında 3500 kişinin çalıştığı saygın bir firma konumuna yükselmiştir. 1960 yılında kurulan ve neredeyse her yıl hiç kesmeden gelişimini sürdüren firma başlangıçta sağladığı sınırlı noktadaki yolcu taşımacılığı hizmetini günümüzde Türkiye’nin geniş bir ulaşım ağı sistemine dönüştürmeyi başarmıştır.


Türkiye içerisinde sağlamış olduğu yolcu taşımacılığı hizmetini bir adım öne götürmeyi başararak aynı zamanda kişilere konaklama tesisi de sunan firma bunun ilk ve en güzel adımını Konya merkezde yer alan Özkaymak Park Otel hizmeti ile göstermiştir. Başlangıçta yalnızca kurulduğu çevrede hareket eden küçük bir firma olmasına karşın Özkaymak Turizm bugün, “Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Aydıncık, Balıkesir, Başyayla, Beyşehir, Bornova, Bozyazı, Bursa, Çay, Denizli, Dörtyol, Eğirdir, Erdemli, Ereğli, Ermenek, Eskişehir, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gülnar, Güneyyurt, Hatim, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kadınhanı, Karaman, Karapınar, Kemer, Kırıkhan, Konya, Kulu, Kuşadası, Kütahya, Mahmutlar, Manavgat, Mersin, Salihli, Sarıveliler, Serik, Seydişehir, Susanoğlu, Silifke, Ş.Karaağaç, Şanlıurfa, Söke, Tarsus, Taşkent, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özkaymak Turizm zaman içerisinde kendine duyulan güveni boş çıkarmaması ve bu hizmet kalitesini başka alanlara da taşımak istemesi nedeni ile otomobil bayiliği gibi farklı alanlara da yönelmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamanın böyle alanda çalışan firmalar için ne kadar hayati önem taşıdığının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirerek araç filosunda yer alan otobüslerini daima donanımlı ve genç aynı tutmayı aynı zamanda çalışan kadrosunu da hizmet sektörünün gerektirdiği şekilde eğitimsel anlamda donatmayı başarmıştır. Uzun yılların sağladığı kalite ve tecrübeyi Türkiye'nin her noktasındaki kullanıcılarına çok daha kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Özkaymak Turizm Otobüs Biletleri artık online olarak satışa sunmaktadır. En uygun fiyatlı Özkaymak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Özkaymak otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Özkaymak otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
Konya - Ankara 44 TL
İstanbul - Konya 115 TL
Konya - İstanbul 115 TL
İzmir - Adana 105 TL
Gaziantep - Konya 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
38%
11%
5%
10%
36%
Toplam Yorum Sayısı (134)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Vakit" Misafir
00.10'da binmem gereken otobüsünüze 00.50'de binebildim. gerekçe olarak otobüsteki bir yolcunun rahatsızlanması öne sürüldü. ben doktorum ve o günün sabahındaki mesaiyime yetişmiycem diye çok stres yaşadım. bence otobüsteki hasta önemsenmeli fakat amatör bir şirket gibi diğer yolcular bekletilmemeli.
"Kaybolan valizim" Erdoğan can
19 11 2008 tarihinde uşak konya otobüsünden saat 14 00 ve 29 nolu koltuk için 05 12 2008 tarihine uşak garajında fadime can adına kayıtlı özkaymak yazıhanesinden 0003 nolu fiş ile bilrt aldım. 05 12 2008 tarihinde saat 14 00 da uşaktan binerken bagajımı muavine verdim ve 0060640 nolu bagaj fişini aldım. saat 19 30 sularında konya garajına indim valizimi almak için bagaja indiğimda bagajımın olmadığı muavin tarafından bana bildirildi. bagaj fişi verilmesine rağmen valizim kayboldu. garaj yazıhanesindekiler gerçekci bir gerekçe söyleyemediler ve tatmin edici bir cevap ve çözüm sunamadılar ben de tüketici hakları konya şubesine müracaat ettim. maddi ve manevi zararımın tazmini için hukuksal yollarada baş vuracağım. özkaymak şirketi Web sayfasındaki şikayetler bölümüne müracaat ettim bağlantı hatası nedeniyle şikayetimi iletemedim.
"16 aralıkta kayseriden orduya" kısmet yagmur
ben 16 aralıkta kayseriden orduya gitmek istiyorum, hangi saatlerde otobüs bulabilirim
"" Durmuş KAPLAN
konforlu ve güvenli... bunu sağladığınız için teşekkür ederim
"Yolculuk" Ali Öksüz
Ankara Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyorum. Özkaymak sayesinde memleketim Konya'ya gönül rahatlığıyla gidiyorum. Teşekkürler
"Yolcu" Misafir
kayseri'den karaman'a gitmek istiyorum...
günleri, saatlerini ve ücretlerini msn adresime mail olarak biraz çabuk gönderirseniz sevinirimm
tek kişilk bayan yeri 05/12/2008 tarihine uygun yer bulabilir miyim?
"Teşekkürlerimi iletmek için " birgül özdemir
42 DG 003 VE 42 VT 800 PLAKALI OTOBÜSLERLE İSTANBULA GİDİP GELİRKEN KAPTAN ŞOFÖRLERİNDEN SEYİT ALİ DOĞAN VE YÜKSEL EFE BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. LÜTFEN BU YAZDIKLARIMI DİKKATE ALIN Kİ ÖZKAYMAK TURİZM YÜKSELMESİNİ DAHA DA KATKIDA BULUNUN. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ZAMAN ÇOK ÖNEMLİDİR. TEŞEKKÜRLER.
"KAYSERİ ÇORUM " FATİH ÜMİT
KAYSERİDEN ÇORUMA GİTMEK ISTIYORUM 6 ARALIKTA HANGI SAATTE OTOBUS BULABILRIM
"Hep destek tam destek!!!" Misafir
aynı sorunlarla şahsen ben de karşılaştım burdan konya'ya gittiğimde önce eski garaja uğrayacagı daha sonra da otogara gececeği söylendi eski garaja gittiğimizde benden başka yolcu kalmayınca bir bahane bulundu we otogar'a gidilmeyeceği söylendi neden bizlere bu kadar önem verilmiyor...
"öğrenciyim " özgür kömürcü
konyalı değilim ama daha fazla seyahat ettiğimden eminim.
17.10.2008 saat 23.00 KONYA-BURSA seferi yapan aracta yolculuk ettim ve pek de memnun kaldığımı söyleyemem. Gidiş dönüşün tek şeritten yapıldığı yolda yolcular alındı, köy otobüsü gibi her yerde durakladı. Eskişehir de 5 dk sigara içmeye indim geldiğimde yerimde başkaları vardı. Takım elbiseli beyfendiler yer çok diye kibarca başka yere oturmama neden oldu.
Umarım dikkate alan bir yetkil vardır: muavinlerinizin sıkı sıkı 'başka yere oturduğunuzda ferdi kaza sigortasından yararlanamazsınız' demesi sadece laftan mı ibaret yoksa eskişehirden sonra aracın kaza yapmayacağının garantisi mi var? Böyle bir kaza durumda sorumlu kim olacak merak ediyorum.
Takım elbiseli beyefendiler saat 04.30da araca bindi ben inerken dahi konuşuyorlardı. Üst başlarına saygıdan mı sessiz olmaları konusunda uyarılmadılar? Sonuçta muavinler ve şoförler yolcuların haklarını ve daha huzurlu bir seyahat geçirmelerini sağlamak zorunda değiller mi? Hizmet etmek kolay değil ancak kurallara uymak da o kadar zor değil... Umarım mailime cevap atarsınız... Şimdiden teşekkür ederim...

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >