neredennereye.com, Özkaymak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özkaymak Turizm

Özkaymak Turizm
 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm

444 4206
Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali Konya
0332 

Özkaymak Turizm, “Zaman kazandırır” sloganı ile bir insan ömrünün oldukça uzun bir bölümü kaplayan sürede tam tamına 58 yıllık tecrübe ile çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından bir tanesidir. Özkaymak Turizm yolcularını da kapsayacak biçimde bu uzun çalışma yaşamı boyunca daima aile kavramını ön plana çıkarmış ve kendisinin ilerlemesinde yardımcı olmuş kişilerin tamamını aileden olarak görmüştür. Küçük bir aile işletmesi olarak kurulan otobüs firması bugün 58 yıllık bir tecrübe sahip olarak, ilkelerinde gösterdiği titizlik, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve daima ileriye dönük çalışmaları sayesinde kullanıcılarının kendisi ile arasında kurmuş olduğu sıkıca örülmüş olan güven köprülerini zedelememeye başarmıştır. Aile arasında kurulan bir yapılanma olarak yaklaşık 58 yıllık başarılı bir çalışma yaşamının ardından Özkaymak Turizm bugün Türkiye’de adından söz ettirerek; günlük ortama 3000 kişi taşıyan ve Türkiye genelinde hizmet sağladığı noktaların toplamında 3500 kişinin çalıştığı saygın bir firma konumuna yükselmiştir. 1960 yılında kurulan ve neredeyse her yıl hiç kesmeden gelişimini sürdüren firma başlangıçta sağladığı sınırlı noktadaki yolcu taşımacılığı hizmetini günümüzde Türkiye’nin geniş bir ulaşım ağı sistemine dönüştürmeyi başarmıştır.


Türkiye içerisinde sağlamış olduğu yolcu taşımacılığı hizmetini bir adım öne götürmeyi başararak aynı zamanda kişilere konaklama tesisi de sunan firma bunun ilk ve en güzel adımını Konya merkezde yer alan Özkaymak Park Otel hizmeti ile göstermiştir. Başlangıçta yalnızca kurulduğu çevrede hareket eden küçük bir firma olmasına karşın Özkaymak Turizm bugün, “Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Aydıncık, Balıkesir, Başyayla, Beyşehir, Bornova, Bozyazı, Bursa, Çay, Denizli, Dörtyol, Eğirdir, Erdemli, Ereğli, Ermenek, Eskişehir, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gülnar, Güneyyurt, Hatim, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kadınhanı, Karaman, Karapınar, Kemer, Kırıkhan, Konya, Kulu, Kuşadası, Kütahya, Mahmutlar, Manavgat, Mersin, Salihli, Sarıveliler, Serik, Seydişehir, Susanoğlu, Silifke, Ş.Karaağaç, Şanlıurfa, Söke, Tarsus, Taşkent, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özkaymak Turizm zaman içerisinde kendine duyulan güveni boş çıkarmaması ve bu hizmet kalitesini başka alanlara da taşımak istemesi nedeni ile otomobil bayiliği gibi farklı alanlara da yönelmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamanın böyle alanda çalışan firmalar için ne kadar hayati önem taşıdığının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirerek araç filosunda yer alan otobüslerini daima donanımlı ve genç aynı tutmayı aynı zamanda çalışan kadrosunu da hizmet sektörünün gerektirdiği şekilde eğitimsel anlamda donatmayı başarmıştır. Uzun yılların sağladığı kalite ve tecrübeyi Türkiye'nin her noktasındaki kullanıcılarına çok daha kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Özkaymak Turizm Otobüs Biletleri artık online olarak satışa sunmaktadır. En uygun fiyatlı Özkaymak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Özkaymak otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Özkaymak otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
Konya - Ankara 44 TL
İstanbul - Konya 115 TL
Konya - İstanbul 115 TL
İzmir - Adana 105 TL
Gaziantep - Konya 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
38%
11%
5%
10%
36%
Toplam Yorum Sayısı (134)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" MARACEL BAHREYN
izmir'e seferiniz var mı?
"003" by_shooter
15,07,2009 tarihinde alanyadan firmanızın plaka tam aklımda deil ama sonu 003 setra marka bir araç ile saat 23 00 da yolculuk etmek için bindim. sanırsam bir yanlışlık oldu ki aracın muavini ile kaptanı tartışmaya başladı seyahat esnasında. muavin ne kadar da alttan alsa kaptanı ona hakaret ediyordu çok rahatsız oldum küfür bile ediyordu ve ardından muavinin elinde bişeyler vardı ve muavinin yüzüne vurup fırlattı zaten ön taraflarda oturuyordum muavine canını sıkmamasını onun sorunlu oldugunu düşündümü söyledim. muavin herkesten özür diledi ama bu beni ikna etmedi. seçtiginiz kaptanlara dikkat edin. ben bir tiyatro oyuncusuyum bu konuyu özel olarak işleyecem yıllardır özkaymakla seyahat ediyordum uzun zamandır bir terbiyesizlik dizisi vardı ve araçlarınızın konforsuzlugu ile bu olay sizden beni soguttu. inşallah düzeltirsiniz bu durumları..
"42 EL 007" ÜLKÜM
26.06.2009 tarihinde saat 09 da Bursadan-Konyaya plakası yazılı araçla yolculuk yapsaydınız sizde pişman olurdunuz. Araç hararet yapıyor diye KLİMALARI çalıştırmadılar. Eskişehir ve Bolvadinde olmadık yerde durarak aracın motorunu soğutmaya çalıştılar. Madem öyle hiç olmazsa yolcuya haber verin de ihtiyaç gidersin. Bu yetmezmiş gibi birkaç yerde enaz 5 dakika o sıcakta yolcu bekleyerek. içerideki yolcuyu bıktırdılar. Adından başka hiçbir özelliği kalmayan şirketinizle artık yolculuk yapmam imkansız. Nitekimde Konya dönüşüm KONTUR la oldu. Bunu yazmazsam olmazdı. 35 yıldır geliş-gidişlerim ve gelen gidenlerim hep sizle yolculuk etti ama artık sizleri tavsiye etmiyorum. Basit laçkalıklar başlamışsa devam edecek demektir. İnşallah kendiniz açısından tedbir alırda düzeltirsiniz.
"Sorumsuzluk" sıdıka
01.07.09 tarihinde konyadan karamana gitmek için sabah saat 07:40 da konya otogarından syn ahmet beye telefon açtım. saat 08:00 arabası için yer olup olmadığını ve konyadan ticaret borsasını geçince sağdaki bp petrol istasyonun önünden otobüse alınıp alınamayacağımı sordum. saat 08:00 e doğru tekrar aramam grektigini ve otobüste yer oldugunu söledi. saat:07:55 de bu 3.arayışımda şöfor beye bilgilerin verildigini petrol önünden otobüse alıncağımı sölediler. fakat saat 08:20 de otobüs son sürat önümden geçti ve bakmadı bile kendimi ifade etmek için otobüsün önüne kadar atlamama ragmen ayağını gazdan kesmedi bile. plaka numarası 42 el 007 olan saat 08:00 konya karaman otobüsünüzden ve sorumsuzluğunuzdan solayı şikayetçiyim. yıllardır özkaymak otobüslerini kullanarak seyahat ettiğim içinde çok pişmanım petrol önünde beni almak için duran metro turizm otobüsüne sizle randevüleştiğim ve binmediğim içinde çok pişmanım. otogar yazanesinde şikayetim için aradığımda telefona çıkan beyfendinin lakayt durumunuda hiç beyenmedim yazıklar olsun özkaymak turizm bedavada götürse asla tercih etmem artık
"özkaymak şikayet" muzo75
25 06 2009 tarihinde inegöl civarında akşam 21 00 civarında otobüs şöförünüz sağ şeritte 80 km saat hızla yol alırken uzularını yakarak normal bir sollama yapacağı yerde üzerime kırarak önüme geçmiştir böyle şöförler firmanızın adını karalamaktadır. ayrıca otobüslerinizde hız sınırlaması yokmu. 110 km saat hızla nasıl seyahat etmekteler.
"Samsun dönüşü" baskanx
samsundan konyaya gitmek için özkaymak dan bir bilet aldık 3 arkadaş. İnanın bin pişman olduk.Otobüs setra idi. ama herhalde 10 yaşında vardı otobüs. setraların hepsimi öyle acaba?daracık koltuklar! sıkışık bir uzun yolculuk. Keşke dedik başka bir firmadan alsaydık?

Özkaymak firmasının setraları rezalet yani arkadaşlar...
"özkaymak bursa terminal rezervasyon sorumlusu" basri
telefonla rezervasyon yaptırıyorum, yetkili sanki konyaya giden dünyadaki tek seyahatmiş gibi tavır takınıyor. insan biraz nazik olur
"Otobüs" muratorhan
tek kelime rezillik... nedense hep öğlenden sonraki otobüsler döküntü oluyo, 99 model setra 7 saatlik yolda titreşim modunda gidiyosunuz, üstelik emirdağda bi de otobüs bozuluyo, olmaz böyle
"Daha görmedim malesef" armagan
bu yazanlardan sonra firmanızı secmeye hala kararlıyım ve bunu yarın cok iyi bir sekilde görecegım ve belirtecegimde haksızlıgı sevmem bu bir sirketde olsa aynı bir kisi de :)))
"Personel" Misafir
personeliniz çok saygısız, bu yeterli

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >