Bu firma satışa kapalıdır.

Özgül Bafra Otobüs Bileti

Özgül Bafra
Özgül Bafra Turizm A.Ş.
 

neredennereye.com,
Özgül Bafra
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özgül Bafra
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özgül Bafra

Otogar Bafra
0362 544 1026

Bafra, Karadeniz bölgesinin nüfus olarak en kalabalık olan şehri Samsun’un bir ilçesidir. Samsun Karadeniz’in incisi olarak geçmektedir. Ekonomisi ve sanayisi ile göç alan illerdendir. Büyük şehirler arasın da yer almaktadır. Bafra'da Samsun'un gelişmiş ilçelerindendir. Doğal güzellikleri ile gezilip görülmesi gereken yerlerdendir.

Karadeniz'e sahili bulunan bir ilçedir. Yazın özellikle denize girmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bafra'ya ve Bafra'dan seyahat denildiğinde ise akla gelen ilk firma Özgül Bafra turizmdir. Kaliteli ve konforlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş bir firmadır.

Özgül Bafra Turizm Hakkında

Bafra merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1989 senesinde Özlem Bafra adıyla faaliyetlerine başlamıştır. 10 yıl kadar özlem Bafra ismiyle hizmet verdikten sonra 1999 senesinde adı Özgül Bafra turizm A.Ş. olarak değiştirilmiştir. 1999 yılından günümüze kadar bu isimle gelmiş ve çalışmalarına devam etmektedir. Karayolunda insan taşımacılığının en güzel ve en kaliteli şekilde yaparak öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Kaliteli hizmeti ile müşterilerin tercihi ettiği isimlerden birisi olmuştur. Konforlu yolculuk anlayışı ile müşterilerin odağı haline gelmiştir. Personel seçiminde titizlikle davranan Özgül Bafra turizm güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemişti. Şoför tercihini deneyimli ve işini bilen kaptan şoförler den yana kullanan firma yardımcı personelin seçiminde ise eğitim departmanlarında eğitim verdikten sonra kişileri göreve koymaktadır. Firmasında çalışan personelin de işini sevmesi için elinden geleni yapmaktadır. Çünkü önce personelini memnun eden firmanın müşterisinden memnun edeceği bilincindedir. Müşterilerin hakları kadar personelin de haklarını savunan bir firma olmayı başarmıştır. Eşitlik, saygı ve adalet firmanın benimsediği özelliklerdir.

Özgül Bafra Turizm'in Misyonu

Karayolu insan taşımacılığı sektöründe işinin uzmanı çalışma ekibini yüksek standartlarda kaliteli hizmetler vererek Avrupa ve Dünya standartlarında öncü firmalardan biri haline gelmek.

Özgül Bafra Turizm’in Sunduğu Olanaklar

Sevdiklerinize kavuşmanızı sağlayan Özgül Bafra Turizm müşterilerine konforlu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Ergonomik koltuklarıyla yolculuğunuz oldukça rahat geçecektir. Güler yüzlü işinde profesyonel çalışanlar yol boyunca müşterilere yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve çeşitli yiyecek içecek ikramı seyahat boyunca yolculara yapılmaktadır.

100 üzerinden
74Puan
44%
19%
15%
3%
19%
Toplam Yorum Sayısı (33)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye ediyorum" Misafir
Bölgenin en iyi seyahat firmalarından bir tanesi
"Gayet iyi" Misafir
Özgül Bafra güzel firma. Tavsiye ederim.
"" Misafir
İnternetteki kltuk düzeni ile aynı değildi otobüs aldığım koltuk numarası aynı çıkmadı
"En kötü yolculuk" Misafir
Yaptığım en kötü yolculuktu tv çalışmıyordu ve bu durumla hiç ilgilenen olmadı koltuklar çok rahatsızdı koltuk araları dardı ikram yetersizdi muavin kendi halinde ve ilgisizdi
"" Misafir
Koltuklar arası mesafe çok dar. Tv bozuk çalışmıyor
"Gereksiz" Misafir
Çok fazla yerde durup zaman kaybetmeleri pek müşteri memnuniyetine olumlu etki yapmamıştır.
"2 eylül izmir ankara yolculugu" Misafir
Genel olarak yolculuk iyi geçti , şoförler güler yüzlü ve dikkatli araç kullandı , ikram zayıftı 2 defa sadece içecek servisi yapıldı , servisi yapan muavin oldukça kaba ve asık suratlı idi , yolculuk bitiminde valizimi bagajdan çıkarırken özensiz davrandı ve söylendi.
"Güzeldi genel olarak" Misafir
Muavinin soğuk duruşu dışında herşey mükemmeldi teşekkür ederim..
"" Misafir
Özgül bafra firmasına teşekkürler
"" Misafir
Özgül bafra firmasına teşekkürler