neredennereye.com, Özen Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özen Turizm Otobüs Bileti

Özen Turizm
 

neredennereye.com,
Özen Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özen Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özen Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özen Turizm

Yenidoğan Mah. Zafer Cad. 611.Sk. No:32/D Kırıkkale
0318 225 67 17 - 224 56 10 - 218 55 70


Kırıkkale, iç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Tipik bir Anadolu kasabası olarak tasvir edilebilir bir şehirdir. Çankırı, Çorum, Yozgat ve başkent Ankara ile de sınır komşuluğu bulunmaktadır. Kırıkkale halkının seyahatlerde sürekli olarak tercih ettiği bir otobüs firmasıdır özen turizm. Verdiği kaliteli hizmetler doğrultusunda tercih edilen firma olmayı başarmıştır.


Özen Turizm Hakkında


Kırıkkale merkezli olmak üzere karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1956 yılında faaliyete başlamıştır. Firmanın kurucusu Nedim Yurdakul'dur.


1956 yılında ilk olarak kamyon ile nakliye işleri yapılmakta idi 1973 yılına gelindiğinde Kırıkkale-Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapmak için öz Kırıkkale firması kuruldu. İlerleyen yıllarda Hacı Yıldırım ile bir ortaklık kuruldu. İlk olarak kurulan bu ortaklık ile insan taşımacılığı yapıldı. Daha sonra bu ortaklık Hacı Yıldırım'ın oğlu Murat Yıldırım ve Nedim Yurdakul’un oğlu Ali Yurdakul’a devredildi. İkinci kuşak olarak çocukların devraldı bu firma 1989 yılında özlem turizm adıyla Kırıkkale'de taşımacılık işlerine devam etmektedir. Yılların tecrübesi ile sürekli kendini geliştirerek günümüzde güzel çalışmalar yapan bir firmadır Özen turizm.


Özen Turizmin Misyonu


Yüksek kalitede verdiği hizmetler ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve gelişen teknoloji karşısında sürekli kendini yenileyerek müşterilerinin beklentilerini karşılamak.


Özen Turizmin Vizyonu


Müşterilerinin haklarına ve zamanlarına saygılı olmak, çalışanların haklarına saygılı olmak ve bütün çalışanlarına adaletli davranmak, ulaşım sektöründe Öncü firmalardan bir tanesi olmak, insanlara, Çevre ve evrene karşı sorumlulukları bilip bunların bilincini taşımak, değişen teknoloji karşısında kendini sürekli yenilemek, müşterilerin can ve mal güvenliği için gerekli olan bütün önlemleri almak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak.


Özen Turizmin Sunduğu Olanaklar ve Seferleri


Kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuklar için tercih edilen Özen Turizm güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Seyahat boyunca yolculara ilgili personel eşlik etmektedir. Firmanın müşterilerine yol boyunca kaliteli ve çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Otobüslerde her koltuğun arkasında kişiye özel televizyon ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.


Özen Turizm otobüs bileti fiyatları, Özen Turizm iletişim ve telefon numaraları, Özen Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kırıkkale - Ankara 13 TL
Ankara - Kırıkkale 13 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
41%
18%
3%
5%
33%
Toplam Yorum Sayısı (47)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rahat" sait_71_1907@hotmail.com
Amasya merzifondan Kırıkkale'ye rahatça ulaştım.. Bayram gününde galiba ek sefer koymuşlardı o bölgeye. 302 ile geldim.. Tavsiye ederim.. Man Travego gibi araçları imkanınız varsa seçin.. Online olarak alırsanız aracı seçme şansınız da var..
"ÖZEN TURİZM" furkan seçgin
KIRIKKALE ÖZEN TURİZM TEBRİK EDERİM
"Yolculuk" furkan seçgin
ben ankaradan kırıkkaleye bilet aldım arba 403 tü rahattık 2 muavin vardı iyi de ilgileniyorlardı ancak şoför çok kavgacıydı plaka 71AN288di süperr bir otobüs
"Yolculugum" furkan seçgin
efendim ben bolulu olup kırıkkaleden boluya hareket ettim. özen turizmden çok memnun kaldım herkese tercih ederim
"Memnunum" sait_71_1907@hotmail.com
Araç filosu çok genç, travego, man fortuna gibi son model araçları var. Herkese tavsiye ederim..
"Yolculuk" furkan seçgin
ben şimdiye kadar hep özen turizm tercih ediyorum çok iyi ve konforlu bir firma herkese tavsiye ederim eger binecek olursanız 71AN288 bininiz kendisi dayım oluyor sizlere yardımı dokunur iyi günlerrr
"Izmit yazanesi" baris şahin
sayın yolcularımız

izmit yazane telefonları değişmiştir

0262 311 6223 - 0262 311 5698 - 0262 311 4951
"Insafsızlar" true97
18.09.2009 tarihinde faiş fiyatlı istanbuldan ankaraya bilet aldım. normalde 25tl olan bileti yer olmadığından 35tl aldım. firma bileti satarken herşeye tamam diyor sonra kaptan ayrı çalıyor. kaptanın yüzünden sahur zamanı mola vermediği için sahursuz oruç tutcam. kaptanın indirmesi gereken yerde inidirmiyor yasak diyor kendi adamı yolun ortasında indiriyor.
saygısız, rezil adamlar.
"" british88
23.07.2009 tarihinde Saat 10:00'da Ankara'dan İstanbul'a hareket eden 71 DK 202 Plakalı aracınızla Ankara Aşti'den almış olduğum 177355 nolu bilet ile ailece 5 kişi seyahat ettik. Ancak yukarıda plakası yazılı araç'da Toplum ahlakına uygun olamayan filim gösterilmekte ben aileme birlikte recep ivedik 2 adlı argo sözlerle çekilmiş bir filmi izlemek zorunda değilim, görevliyi uyarmama rağmen filim kapatılmadı. Ankara'dan otobüse binerken Harem'e uğranacağı söylendiği halde bizi yeni sahrada bıraktılar. Geçmiş yıllarda da Firmanızla defalarca istanbula seyahat ettim, böyle bir rezillik görmedim. İlgili otobüs görevlilerine gerekli uyarıyı yaparak bundan sonra, böyle şeylere meydan verilmemesini bir müşteri olarak Firmanızdan talep etmekteyim.
"Ne deyim ki igrenç" istanbul kırıkkale
bakın ne hakaret nede başka birşey ama lütfen adam gibi adamlarla çalışın. şöförleriniz genç bayan yolcuların içine düşüyor ayıptır kardeşim, bu ne edepsizliktir