Bu firma satışa kapalıdır.

Özberkay Turizm Otobüs Bileti

Özberkay Turizm
Özberkay Turizm
 

neredennereye.com,
Özberkay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özberkay Turizm

Şeker Mahallesi, Sivrihisar-2 Cd., 26120 Tepebaşı Eskişehir
0222 227 40 45

Özberkay Turizm Otobüs Firması


Özberkay Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Yıllardır turizm ve yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Özberkay firmasının kuruluş tarihi 1998 yılına tekabül etmektedir. Kendi çevresinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcularının kendisine karşı takındığı güven tutumunu boşa çıkarmamak adına adımlar atan firmaya duyulan saygı her geçen gün artmaktadır. Kendi içerisinde belirlediği hedef dairesi içerisinde, “sektörde lider olmayı” hedefleyen Özberkay firması bu hedefleri kapsamında hizmet kalitesini düşürmemek adına bünyesinde barındırdığı araç filosunu ve personel ekibini, genç, zinde, dinamik, canlı ve daima donanımlı tutmaya özen göstermektedir.


Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Özberkay Turizm otobüs firması attığı adımlar ile birlikte bugün ulaşım ağını genişleterek, “Eskişehir, İstanbul, Gebze, Alanya, Antalya, Aydın, Bilecik, Bozbüyük, Burdur, Çine, Denizli, Keçiborlu, Kütahya, Manavgat, Marmaris, Muğla, Nazilli, Sakarya, Serik, Yatağan” gibi seyahat noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kendisine belirlediği sektör hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini daha geniş kitlelere yaymak adına firma günümüzde, “Eskişehir, İstanbul, Alanya, Antalya, Marmaris, Muğla, Bilecik, Bozüyük, Kütahya, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Denizli, Burdur, Manavgat, Serik, Çine, Nazilli, Yatağan” gibi noktalarda fiziksel şubeleri kitlelere hizmet sağlamaktadır. Firma yolcularının kendine duyduğu güveni, “beyanda bulunduğu taahütlere uymak, bildirilen dilek ve şikayetleri değerlendirmek, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan idari kadroya sahip olmak, güvenilir ve güler yüzlü olmak” şeklinde ilkelere uymasına bağlamıştır. Firma daha geniş kitlelere kaliteli hizmet sağlamak adına online platformlara açılmak kararı almıştır. Artık en uygun Özberkay Turizm otobüs firması biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.