neredennereye.com, Öz Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Öz Sivas Huzur Turizm
Öz Sivas Huzur Taş. ve Oto.Tic.San.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik” Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Öz Sivas Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan firma, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan şirket, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.


Öz Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti


Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.


Araç Filosu


•    SETRA S 417 HDH


•    Travego 15 SHD


Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.


Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.100 üzerinden
60Puan
18%
27%
19%
9%
27%
Toplam Yorum Sayısı (76)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Yolculuğum genel olarak çok keyifliydi ikramı bol güler yüzlü ve kibar muavin ancak koltuğun yatırılma alanı bu kadar dar olmamalı az bir açıyla bile arka koltuktaki yolcular rahatsız olabilmekte
"Teşekkürler..." Misafir
Güzel yolculuktu kaptanlar ve personel profesyoneldi. TEŞEKKÜRLER
"Teşekkürler..." Misafir
Güzel yolculuktu kaptanlar ve personel profesyoneldi. TEŞEKKÜRLER
"Mr Terrance Paine" Misafir
The bus had a mechanical problem that resulted in a one hour delay. The passengers were not informed about the problem but could observe a mechanic working on the engine.
Biggest problem was the ticket was purchased leaving from Antalya with the destination Goreme. When we arrived in Nevsehir the staff told us we had to get off and left us destitute next to the road with no idea where we were. This was about 5:30 in the morning. Eventually a taxi came past and we had to pay 60 TL for him to take us to Goreme.
"Basarili" Misafir
Tesekkurler
"Basarili" Misafir
Tesekkurler memmun kalindi yozgat istanbul 13 eylul icin iki bilet daha aldim
"" Misafir
The driver and the assistant were rude. They had no clue how the e-ticketing system works. Kept asking me to get the regular ticket from the counter in a gruff tone, even as the guy at the counter kept insisting it is not needed. Serious lack of coordination there. The driver didn't seem happy even when I procured my legitimate ticket and kept grumbling in Turkish. Same behavior from his assistant, who also made rude jokes when I simply asked if there is on-board wifi on the bus. Left a very bad taste in the mouth.
"" Misafir
Too less spaces between seats, it was very hot inside when we started the trip. Seat belts were tight, they are blocked on any movement. And we don't speak Turkish, would be nice to have some information about stops duration.
"İki saat bekledik" Misafir
Araç söylenen saatten iki saat sonra geldi internet üzerinden aldığım koltuk başka birine satılmış yolcum başka bir koltuğa oturtuldu
"Sivas Yolculugu" Misafir
Nereden nereye şirketine teşekkür ediyorum. Bilet alminda ve yolculuk için. Huzur Turizm Sivas yolculuğu olumlu geçti. Otobüste internet yoktu. İkram konusunda zayıf giördüm. Genel olarak olumlu bir yolculuk. Teşekkürler