neredennereye.com, Öz Mesa Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti

Öz Mesa Turizm
Öz Mesa Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Mesa Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Mesa Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Mesa Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Mesa Turizm

 Ağrı
0472 616 27 41

Öz Mesa Turizm Tüm Seferleri ile Birlikte NeredenNereye.com'da!


Öz Mesa Turizm Otobüs Firması

Öz Mesa Turizm otobüs firması, 1998 yılında yerel merkezli olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Kurulduğu günden itibaren yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkinin ne denli önemli olduğunun farkında olan kuruluş bunu sağlamak adına çalışma ve yaptırımlarına bu yönde devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli büyük önem taşıdığının bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde sergilemektedir. Kendisine misyon olarak, “Güvenli bir yolculuk hizmeti almak isteyenlerin seyahatleri boyunca her daim güvenli ve konforda hissetmeleri adına elinden gelenin en iyisini yaparak marka kalitesini üst sıralara” çıkarmak ilkesini benimseyen kuruluş çalışma yaşamındaki adımlarını bu yönde atmaktadır.

Öz Mesa Turizm otobüs firması Ağrı merkezli kurulmuş olan bir işletme olarak temel ilke ve prensiplerinden ödün vermeden 20 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Firma günümüzde donanımlı otobüs filosunda “Sprinter” model araçlar ile hizmet sunmaktadır. Kendini yenilemeye ve hizmetini bir adım öteye getirmeye özen gösteren kuruluş araç filosunda ortalama yaşı 5 olan araçlar ile hizmet sunmaktadır.

“Otobüs içerisinde çeşitli ikramlar verilmesi, online olarak bilet alma ve bileti iptal etme imkanı, 20 seneyi aşan tecrübe sahibi olması, oldukça geniş ve rahat araç filosuna sahip olması, son derece tecrübeli personellere sahip olması” günümüzde Öz Mesa Turizm otobüs firmasının yolcular tarafından seçilmesinin nedenlerinin başında gelmektedir. Günümüzde Öz Mesa Turizm otobüs firmasının düzenlediği seferler için ortalama otobüs bileti fiyatı “35 TL” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Öz Mesa Turizm Otobüs Özellikleri

Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana araç filosunda teknik anlamda geliştirmeye özen göstererek yolcularına hizmet sunan Öz Mesa Turizm otobüs firması günümüzde araçlarında;  • TV (Genel)

  • Kulaklık


  • Müzik Yayını (Genel)


  • Cep Telefonu serbestliği ve şarj etme imkanı


  • Okuma Lambası,gibi hizmetler sunmaktadır.Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti İptali

Öz Mesa Turizm firmasından otobüs bileti satın aldıktan sonra çeşitli nedenlerden dolayı biletinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bilet iptal etme işlemi oldukça kolaydır. Bunun için 0472 616 27 41 numara üzerinden Öz Mesa Turizm çağrı merkezine ulaşarak biletinizi iptal edebilirsiniz.

Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Öz Mesa Turizm otobüs bileti almak artık çok kolay. Giderek büyüyen bir firma olması nedeni ile Öz Mesa firması her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak adına bilet satışını online platformlara taşımıştır. Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Mesa Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.