Bu firma satışa kapalıdır.

Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti

Öz Erciş Seyahat
Öz Erciş Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Erciş Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erciş Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Erciş Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erciş Seyahat

Zeylan Caddesi No: 69 Öz Erciş Seyahat Merkez Yazıhanesi Erciş
0432 351 68 86

Erciş, Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Van ilinin bir ilçesidir. Ağrı ve Bitlis şehirleriyle sınır komşuluğu bulunmaktadır. Van Gölü'nün kıyısında bir ilçedir. Van ve Erzurum arasındaki kültürel geçiş bölgesidir. Ahlaktan sonra doğal güzellikleri ile ünlüdür. Erciş de karayolu ulaşımı denildiğinde ilk akla gelen firmadır öz Erciş seyahat. Kaliteli ve güvenli olarak sunduğu Yolculukları yine halkın sıklıkla tercih ettiği firmadır.

Öz Erciş Seyahat Hakkında

Erciş merkezli olarak Türkiye'nin birçok noktasına karayolundan insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. İlk olarak Erciş seyahat olarak hizmet veren firma 20.06.2006 yılından itibaren Öz Erciş seyahat olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu 2006 yılında 7500 yolcu kapasitesi ile faaliyet gösteren firma şu anda 34.000 yolcu kapasitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın genel müdürü Nizam Yiğit olmak üzere Seracettin Yiğit, Hakan Yiğit ve Necmettin Yiğit tarafından yönetilmektedir. İlk kurulduğu günden bu güne araç filosunu büyütmüştür. Dürüstlüğü ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Öz Erciş Seyahat haklın sevip tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. Araç filosunu genç tutmak adına son model otobüsler ile hizmet vermektedir. Genç, dinamik ve güler yüzlü bir ekip ile çalışan firma müşterilerini memnun olması için ilk olarak personelin tatmin ve memnun olmadı gerektiğinin bilincindedir. Yolculukların liderliğini üstlenen kaptan şoförlerin işinde deneyimli olması konusunda titiz davranmaktadır. Yolcuların can ve mal güvenliğine önem veren firma yolculuklardan önce herhangi bir arıza çıkmaması için araçların bakımını düzenli olarak yaptırmakta ve her türlü tedbiri almaktadır.

Öz Erciş Seyahat’in Misyonu

Koşulsuz müşteri memnuniyeti için müşterilerin her türlü beklentisi ve isteğini karşılamak amacıyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak.

Öz Erciş Seyahat’in Vizyonu   

•Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe öncü firmalardan olmak

•Müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlamak

•Çalışanlarının haklarını korumak

•Müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak

100 üzerinden
58Puan
35%
8%
12%
8%
38%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kalkış ve varış " Misafir
Kalkış ve varış için 6 saatlik yolu 10 saatte gittik perişan olduk yolda yolcular mağdur edildi. Biletsiz yolcu alındı.
"Televizyonları bozuktu" Misafir
16 saatlik yolculuğa çıkardığınız aracın televizyonu bozuk!
"Yok daha neler" Mehmet
Bir gün hic tahmin etmediğimiz şekilde kendimizi sivasta bulduk.Herşeyiyle başka bir dünya olan sivas macerasi bitmek üzereyken gece 12 de terminale geldik.Ve öz erciş firmasıylan taniştik.Otogardaki kendi kendine yetişmiş üslup nedir bilmeyen görevli daha sonra arabanin yarim saat gecikmesi vana aldigimiz biletin zorunlu iniş yapilmasi gerekiyormuş gibi sizi Ercişe birakacağiz demeleri arabanin cok eski olmasi konforunun kotu olmasi ve arabanin bozuk plak gibi ses cikarmasi.Hic tavsiye etmiyorum Öz Ercişi.
"" Misafir
mola aralıkları çok uzun ve serviside kaliteli değildi
"" Misafir
Araç kalkış ve varış saatleri siteden yazdığından tamamen farklı 4 saat gösterilen yol 7 saat sürdü
"" Misafir
Hayatımda gittiğim en rezil otobüs yolculuğu ne ikram var ne bişey biletin aldığın koltuğa bayan oturtulur bir çay bile ikram edilmedi yolculara davranış desen sıfır
"Vasat" Misafir
Çok geç geldi. Her durakta gereğinden fazla durdu. Konuşmalar aldı verdi. İşini düzgün yapan yok.
Bir kez daha tövbe dedirtti. En son 2002 yılında binmiştim. Pişman olmuştum. Şimdi yine pişman ettiler.
"" Misafir
Hayatımdaki en kötü yolculuktu.
"" Misafir
Çok kötü idi her bakımdan ve internet ger otobüste var sizde yok. adam sıkıntıdan oturamıyor.yollcular çok rahatsız edici biraz seçici olun.
"Genel" Misafir
İlgili firma için her zaman olduğu gibi internetten sizin siteniz üzerinden bilet aldım saat 22 de Sivas terminalden Bilet çıktısı talep ettim yetkili kendilerinin bilet vermek mecburiyetlerinin olmadığını ifade etti bende ısrarcı olunca bileti kesti saat 22 :30 oldu otbüs meydanda yok acentadaki arkadaşa sordum otobüs yok gelir abi biraz bekle dedi ben size haber ederim dedi bekledik saat 22:40 oldu hala otobüs yok Sonra beni çağırdı Van Gölü seyahatin arabası vardı peronda herhalde ona rica etti ben o raca bindim benim koltuk numaram 54 bindiğim otobüste 54 nolu koltuk yok şöfora sordum abi boş yer var istediğin yere otur dedi Senin bineceğin Öz Erçiş Turuzim terminale girmeden basıp gitmiş oyle olunca madur olmamam için o araca (van gölü seyehat) aldıklarını belirti ve yolculuğumuzu o araç ile tamamladım saat 05 :00 Ankaraya geldim. Onun için Öz erçiş firması ile ilgili diğer seçenekleri oylamaya gerek yoktur. Ben çok sık seyehat eden ve hep sizin siteniz üzerinden bilet alan biriyim bu durumla ilk karşılaştım kayıtlarıda inceleye bilirsiniz kolay elsin