Bu firma satışa kapalıdır.

Öz Bilecik Seyahat Otobüs Bileti

Öz Bilecik Seyahat
Öz Bilecik Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Bilecik Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Bilecik Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Bilecik Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Bilecik Seyahat

Bilecik Otogarı Bilecik
0228 212 84 14


Öz Bilecik Turizm, Bilecik merkezli bir otobüs firmasıdır. Bilecik – Bursa – Yenişehir – İnegöl arasında karşılıklı seferler yapmakta olan firma Bilecik ve çevresinde çok fazla rağbet görmektedir. Özellikle Bilecik – Bursa şehirleri arasında yolculuk yapmak isteyen yolcuların gözde firmasıdır.


Öz Bilecik Turizm Hakkında


Öz Bilecik Seyahat, kurulduğu günden itibaren içinde bulunduğu sektörde adını duyurmaya çalışmaktadır. Firma sektöre girdiği andan itibaren kusursuz, konforlu ve güvenli seyahati kendine misyon edinmektedir. Öz Bilecik Seyahat, Ulaştırma bakanlığından onaylı D1 – D2 belgelerine sahip bir turizm şirketidir.


Öz Bilecik Seyahat Misyon ve İlkeleri


Kurulduğu günden itibaren sunmuş olduğu seyahat hizmetleriyle adını duyurmuş olan firma bundan sonraki ileri düzey taşımacılık formatıyla ulaşım sektöründe Türkiye’de öncü isim olmak


Müşterilere güler yüz ve saygı çerçevesinde bir hizmet sunan firma olarak, yolcularına kaliteli ve konforlu bir yolculuk sağlamak


Yolcularına ilerleyen ve gelişen teknolojik gelişmelerle hizmet sunmak


Hızlı ve güvenli bir yol hizmeti sunmak


Yolcuların her türlü ihtiyacını araştırmak ve bu ihtiyaçlara göre kendi bünyesinde yenilikler yapmak


Kanunlara ve kurallara uygun bir şekilde hizmet vermek


Haksız kazanç ve tekelleşmeye karşı gelerek hakkınca kazanç sağlamak


Öz Bilecik Seyahatin Yolcularına Sağladığı Olanaklar


Öz Bilecik Turizm her geçen gün araç filosunu ve müşteri memnuniyeti hedefini yükselterek hizmet vermektedir. Firma bilet alan her yolcuyu ferdi kaza ve koltuk sigortası sigortalayarak kaliteli bir yolculuğun güvenli adı olmak için uğraşmaktadır.  Öz Bilecik Seyahat, D1 – D2 belgeleri ile yolculara güvenli ve huzurlu bir yolculuk sunmaktadır. Lüks ve donanımlı otobüsleriyle konforun adı olmaya aday gösterilen Öz Bilecik Turizm yolcularının rahatı için uğraşmaktadır. Araç içlerindeki klima ve ısıtma sistemleri her türlü mevsimsel şartta yolculuğun rahat bir şekilde geçmesini sağlamaktadır. Otobüs içindeki kişisel televizyon ve MP3 girişleri yolculuğun daha zevkli bir şekilde geçmesine olanak vermektedir. Ayrıca araç içindeki yiyecek ve içecek ikramları yolculuk sırasında yaşanabilecek kişisel ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Öz Bilecik Seyahat ile yolculuk yapmak isteyen yolcular şubelerden bilet alabilecekleri gibi firmanın online internet sitesinden de biletlerine ulaşabilirler.


Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.