Bu firma satışa kapalıdır.

Ortaca Koop Turizm Otobüs Bileti

Ortaca Kooperatifi Turizm
 

neredennereye.com,
Ortaca Koop Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ortaca Koop Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ortaca Koop Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ortaca Koop Turizm

Muslihittin Mahallesi, Şht. Yrb. Alim Yılmaz Blv. No:3, 48000  Muğla
0252 214 1765

Ortaca Koop Turizm Otobüs Firması

Ortaca Koop Turizm otobüs kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ortaca Koop Turizm, başta kendi kurulmuş olduğu çevrede gelişim göstererek her geçen gün ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Yıllar boyunca yolcuları ile arasında oluşturmuş olduğu güvene dayalı köprünün zedelenmemesi için gayret gösteren firma bu kapsamda “geçmişten geleceğe” sloganı ile çalışma yaşamına devam etmektedir. Ortaca Koop Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımları öncelikli olarak bu alanda uygulamaktadır. 2020 yılında kurulan bir firma olarak çalışma yaşamında henüz erken döneminde yer alan bir kuruluş için yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprüleri koruyabilmek oldukça önemlidir. Firma Denizli ilimiz merkezli olarak kurulmuştur.

Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir. Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana sunmuş olduğu hizmet ile birlikte Ortaca Koop Turizm otobüs firması kullanıcı değerlendirmeleri sonucu 3.8 gibi yüksek bir memnuniyet ortalaması yakalamayı başarmıştır.

Ortaca Koop Turizm Otobüs Firmasının Popüler Seferleri

İstanbul - Ankara

Ankara - İzmir

Ankara - Mersin

Ankara - Şanlıurfa

İstanbul - Malatya

2020 yılında Denizli merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Ortaca Koop Turizm otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Ortaca Koop Turizm firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ünlü Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.

Artık en uygun Ortaca Koop Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ünlü Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca süre şartına uyulduğu takdirde biletinizi kolayca NeredenNereye.com üzerinden de iptal edebilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.