neredennereye.com, Öz Nuhoğlu Karadeniz firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Karadeniz
Öz Nuhoğlu Karadeniz
 

neredennereye.com,
Öz Nuhoğlu Karadeniz
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Nuhoğlu Karadeniz
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Nuhoğlu Karadeniz

0850 346 6161
Namık Kemal Cd. No:84 Aksaray İstanbul
0212 

Öz Nuhoğlu Karadeniz Otobüs Firması

Nuhoğlu Karadeniz Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kurumlardan biridir. İstanbul – Azerbaycan temelli olan olan Nuhoğlu seyahat firması 1996 yılından itibaren bu iki ülke arasında gerçekleştirdiği kaliteli seferler ile her geçen gün gelişmeye ve ulusal çapta standartlarını daha fazla kişiye ulaştırmaya devam etmiştir. Nuhoğlu Karadeniz otobüs firması yalnızca yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermemekte aynı zamanda iki ülke arasında çeşitli malların taşınmasını sağlayarak kargo hizmetlerini  yolcuları ile tanıştırmaktadır.

Öz Nuhoğlu Karadeniz Seferleri

Yolcularına karşı oluşturduğu güveni korumak hedefi ile hareket eden ve temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapan Nuhoğlu Karadeniz Turizm firması gün geçtikçe ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Firma aynı zamanda Türkiye – Rusya arasında da hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda firmanın hizmetleri arasında personel taşımacılığı da yer alır. Yıllar içerisindeki gelişim süreci boyunca gelişiminin hızlı şekilde devam etmesini sağlayan en önemli unsurlardan birinin daima güler yüzlü hizmet politikası olduğunun farkında olan firma öncelikle kendi bünyesi içerisinde personel eğitimini son derece ciddi şekillerde tamamlamaya çalışmaktadır.

Çağımızın gerekliliklerini yakalayarak yolcularına daima iyi hizmet vermeyi hedefleyen Nuhoğlu Karadeniz firması bununla birlikte öncelikle kendi araç filosunda yer alan otobüslerin gelişimleri paralelinde donanmasını sağlamaktadır. İki ülke arasında yer alan yolculara güvenli ve konforlu şekilde bir yolculuk teminatı sağlayarak hareket eden Nuhoğlu Karadeniz Turizm çalışma yaşamına başarı ile devam etmektedir.

100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
İlk kez bindim fena değil, otobüsler biraz belediye otobüsü gibi daha konforlu olmasını tercih ederim teşekkürler