scorecardresearch
 
Niğde Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Niğde Otobüs Firmaları

Niğde Otobüs Firmaları
Niğde’ye yolculuk etmek için ucuz otobüs bileti alımınızı otogar veya şubelere gitmenize gerek kalmadan; bilgisayarınızın başında veya mobil cihazlarınız ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Niğde’ye ülkenin farklı şehirlerinden ulaşabileceğiniz 30’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar içinden seçiminizi yaparken yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan müşterilerin kendi yorumları ile firmalar hakkındaki puanlamalarını görebilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu yolculuğunuz sonrasında bizlerle paylaşabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmayı seçtikten sonra ise bilet alımınızı yönlendirmeleri takip ederek pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Antik çağlardan kalma mirası ile İç Anadolu’nun öne çıkan kültür turizmi duraklarından biri olan Niğde; gelişen ekonomisi nedeniyle de her geçen gün yolcu trafiğini artırmaktadır. Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan şehirde ucuz otobüs bileti ile gerçekleşen seyahatiniz sırasında ziyaret edebileceğiniz önemli yerler; 8 ve 12. Yüzyıllar arasında inşa edildiği tahmin edilen Gümüşler Manastırı, Roma döneminden kalma havuz ve su kemerleri, Osmanlı döneminden kalma şehrin en güzel eserleri arasında yer alan Mehmet Paşa Kervansarayı, 1223 yılında yaptırılmış olan Alaeddin Camii, Niğde Kalesi olarak sıralanabilir. Termal tesisleri ve dağcılık sporu için elverişli olan Aladağlar ile Bolkar da şehirde ziyaretçi çeken yerlerin başında gelmektedir. Kaplıcalar çevresinde bulunan konaklama tesislerinde konaklayabilir ve buralarda şifalı sulardan yararlanabilirsiniz. Niğde biletlerine dilediğiniz an kolaylıkla ulaşmak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmeniz mümkün. Sitede ayrıca seyahatinizden önce göz atabileceğiniz şehir haberleri, güncel hava durumu bilgisi ve firmalar hakkında bilgileri de bulabilirsiniz.
"Şikayet" Misafir
Araç içinde tvler koltuklar koltuk kolları bozuktu. Konya da otogar dışında bırakıldık.
"Memnuniyet" Rahmi
Surekli yolculuk yapiorum ve cok memnunum herseyden hemde tam zamannda istedigim yere ulastırıyor..
"Rezillik" Misafir
46 kisilik otobuste 56 kisi vardı.
Yolcular merdivenlerde oturuyordu.
Bende dahil olmak üzere şoförün yanında muavin haricinde 3 kişi oturuyorduk.
Biletli olmama rağmen benim koltuğumda iki yolcu vardı.
Gereğinin yapılmasını Rica Ederim.
"Şikayet" Misafir
Yerimizde oturamadik o da yetmezmiş gibi muavin hicbirsey yapmadi çocuk çığlıkları ile 2 saat yolculuk gecti
"Fiyasko" Misafir
Hiç yolcularıyla ilgilenmiyorlardı. Muavin uyuyordu suyumu bile kendim aldım. Kalkış saatinden 20-25 dk geç geldi ve kek,bisküvi gibi açlık hissini geçirecek hiçbirşey ikram etmediler.
"Genel olarak iyiydi" Misafir
Genel olarak iyiydi
"Çok Kötü Bir Yolculuktu" Misafir
Bilet ücreti hariç çok kötü bir yolculuktu.
"Şikayet" Misafir
Adana-nigde arası normalde 2 saattir ama yeni adana tam 3 saatte nigdeye girdi ayrıca servis aracı gelmedi
"Genelde iyiydi sadece otobus garip bir ses vardı, rahatsız edici ugultu biraz" Misafir
genelde iyiydi sadece otobus garip bir ses vardı, rahatsız edici ugultunun biraz fazlası koltuklar da rahat değildi
"Şikayet" Misafir
Kent turizm i 1996-2001 yılları arasında çok sık kullanıyordum. O zamanlar için oldukça iyi bir firma idi. Fakat şimdi orta derece bir firma olarak dahi göremedim hayal kırıklığına uğradım. Niğde den bindiğim araba Afyon a kadar yemek ve ihtiyaç molası vermeden geldi.