scorecardresearch
Niğde Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Niğde Otobüs Firmaları

Niğde Otobüs Firmaları
Niğde otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Lider Adana Seyahat 7
İnan Turizm 6
Süha Turizm 6
Metro Turizm 3
Nevşehirliler Seyahat 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Niğde otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Niğde bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Niğde’ye yolculuk etmek için taksitli otobüs bileti alımınızı otogar veya şubelere gitmenize gerek kalmadan; bilgisayarınızın başında veya mobil cihazlarınız ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Niğde’ye ülkenin farklı şehirlerinden ulaşabileceğiniz 30’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar içinden seçiminizi yaparken yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz.

Sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan müşterilerin kendi yorumları ile firmalar hakkındaki puanlamalarını görebilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu yolculuğunuz sonrasında bizlerle paylaşabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmayı seçtikten sonra ise bilet alımınızı yönlendirmeleri takip ederek pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Antik çağlardan kalma mirası ile İç Anadolu’nun öne çıkan kültür turizmi duraklarından biri olan Niğde; gelişen ekonomisi nedeniyle de her geçen gün yolcu trafiğini artırmaktadır. Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan şehirde ucuz otobüs bileti ile gerçekleşen seyahatiniz sırasında ziyaret edebileceğiniz önemli yerler; 8 ve 12. Yüzyıllar arasında inşa edildiği tahmin edilen Gümüşler Manastırı, Roma döneminden kalma havuz ve su kemerleri, Osmanlı döneminden kalma şehrin en güzel eserleri arasında yer alan Mehmet Paşa Kervansarayı, 1223 yılında yaptırılmış olan Alaeddin Camii, Niğde Kalesi olarak sıralanabilir.

Termal tesisleri ve dağcılık sporu için elverişli olan Aladağlar ile Bolkar da şehirde ziyaretçi çeken yerlerin başında gelmektedir. Kaplıcalar çevresinde bulunan konaklama tesislerinde konaklayabilir ve buralarda şifalı sulardan yararlanabilirsiniz. Niğde biletlerine dilediğiniz an kolaylıkla ulaşmak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmeniz mümkün. Sitede ayrıca seyahatinizden önce göz atabileceğiniz şehir haberleri, güncel hava durumu bilgisi ve firmalar hakkında bilgileri de bulabilirsiniz.

Niğde'ye geldikten sonra İzmir'e hızlıca geçiş yapabilir ve İzmir İstanbul otobüs bileti de alarak İstanbul'a seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Otobüste ki en güzel şey hizmet eden kişidi herkesle iyi davrandı ahlaklı biridi bundan sonra sizden bilet alıyorum
"Priz" Misafir
Priz yok . Sarja ihtiyacım vardı ve takamadım . Aileme haber edemedim
"32. numaralı koltuk" Misafir
koridora yolcu almak hoş bir davranış değil. aynı koltuğu sırf suriyeli olduğu için iki kişiye satmak da ayrıca ayıp ve nahoş bir hareket. gerekli tedbirlerin alınmasını rica ediyorum.
"Yolcu " Misafir
Genel olarak beklentileri karşılayan bir yolculuktu
"İki kişiye satılan koltuk" Misafir
İnternetten satın aldığım koltuğumun başkasına da satılmış olması can sıkıcı bir durumdu. tekrar etmemesini diliyorum.
"2+1 değil" Misafir
Sayfanızdan almış olduğum bileti incelediğinizde biletimin tekli koltuk olduğunu göreceksiniz. Ancak araç 2+2 idi. TV çalışmıyordu, yerlerle ilgili ciddi karışıklık oluştu. Bi daha ne sitenizden ne de lider adana firmasından bilet almayacağım
"" Misafir
Her şey güzel, ama. İnternet ve tv. Berbat, istediğim kanalları seyrederdim. Yinede teşekkürler
"Sorunlu bir yolculuk" Misafir
1- Niğde Otogarı'na 16.47'de geldik. Biletlerimizi yazıhaneden alarak, bize gösterilen peron önü bekleme yerine oturduk. Kayseri yönünden gelen otobüsün yardımcı görevlisine 17.00'de kalkacak aracın o olup olmadığını sorduk; bir sonraki araç olduğu yanıtını aldık. Sonrasında araç hareket etti. Ardından, yazıhaneden cep telefonum arandı, o aracın bizim aracımız olduğunu, bizi bırakıp gittiğini öğrendik. Yalvarıp yakararak otobüsün durdurulmasını sağladık, bir yakınımızın özel aracıyla 10 km ötede otobüsümüze bindik... Bu arada birçok kez azarlandık...
2- Biletlerimiz internetten, o yolculuk için bildirilen 2+2 koltuklu otobüs için alınmıştı. Otobüs 2+1 koltukluydu; yolcu sayısı çok olmadığından sorun yaşanmadı.
3- Tarsus yol ayrımından sonra otobüşümüz "kayış kopardı." Sürücüye yoğun baskılarımız, sürücünün yineleyen üstelemeleri sonucunda, Adana terminalindeki görevliler bir servis aracı göndermeye ikna oldu. Acil durumu (cenaze, uçak bileti) olan birkaç yolcu olarak arkadan gelen bir Ankara-Adana otobüsüne aktarıldık... Uçağımıza yetişebildik.
Sorulduğu için teşekkürler... Yazdıklarım okunacaksa mutlu olurum.
"" Misafir
Aracın konforu kötüydü ama site cok güzel
"Niğde Aydoğanlar turizm ile Ankara seyahati" Misafir
Çok rahat bir yolculuk oldu.