neredennereye.com, Nevşehir Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Nevşehir Seyahat

Nevşehir Seyahat
 

neredennereye.com,
Nevşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Nevşehir Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehir Seyahat

0850 241 5050
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 18 78

Nevşehir Seyahat Hakkında

Nevşehir  iç Anadolu bölgesinde bir ilimizdir. Nevşehir  Kapadokya ile yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Kapadokya'da bulunan Peribacaları birçok insanı gezip görmesi gereken yerlerdendir. Birçok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Nevşehir  hala izlerini taşımaktadır. Birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunan bu ilimiz balon turizmi ile de meşhurdur. Kapadokya’yı gezip görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi de Nevşehir seyahattir.

Nevşehir Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Nevşehir  merkezli karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Nevşehir seyahat ilk olarak Kervansaray adıyla 1952 yılında taşımacılık sektöründe faaliyete başlamıştır. 1978 yılında adını Lale seyahat olarak değiştirerek hizmet sürdürmüştür. 1988 yılında Nevtur adıyla yolcu taşımacılığı yapmıştır. 2005 yılına gelindiğinde genel kurul kararı ile adını Nevşehir Seyahat olarak değiştirerek günümüzde de hala hizmet vermektedir. Nevşehir , kültürel yapısını görmek isteyen yolcuların en çok tercih ettiği yüksek kaliteli şirkettir. Gezerken hem konforu hem de güvenilir müşterilerine sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke alan bu firma müşterilerin isteklerine daha iyi cevap vermek amacıyla sürekli çalışmaktadır. İşinde iyi dinamik personel kadrosuyla birlikte sürekli gelişime açık bir firmadır.

Nevşehir Seyahat Otobüs Biletleri

Nevşehir Seyahat'in Misyonu: Taşımacılık sektörünün getirmiş olduğu yenilikleri görerek bu konuda gelişimci bir tavır izlemek, değişen teknoloji karşısında kendini yenileyebilen bir yapıda olabilmek, müşterilerin bütün isteklerine cevap vermek adına altında mükemmelliyetçilik odaklı bir hizmet sunabilmek, Nevşehir seyahati tercih etmiş olan kişileri müşteriden ziyade önce insan düşüncesinin de en iyi hizmeti onlara sunabilmek, evrene, insanlara ve çevreye karşı bilinçli olabilmek firmanın misyonudur.

Nevşehir Seyahat'in Vizyonu: Kaliteli hizmet vererek doğru yatırımlarla sağlanan sürekliliği yeniden kaliteli ve verimli yatırım araçları ile değerlendirmek.

Nevşehir Seyahat Hizmet ve Servis Olanakları

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak Nevşehir seyahatin tercih etmiş olan yolculara konforlu ve güvenli bir seyahat yapmalarını sağlayarak sürekli tercih edilir olmak, değişen sektörün getirileri karşısında kendini sürekli yenilemeye çalışmak, sürekli kendini geliştirerek Avrupa standartlarında bir seyahati yolcularına sunmak firmanın hedefleridir. Sürekli verimlilik ve yüksek standartta hizmet kalitesi firmanın ilkesidir.100 üzerinden
62Puan
23%
23%
20%
7%
25%
Toplam Yorum Sayısı (74)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Host" Misafir
Genç bir host vardı davranışı konuşması ve tabiri hic hoş degildi.
"Cok kotu" Misafir
Mersin nigde arasini 5 saat 10 dk da almis oldugum yolculuk sonucu bidaha nigde seyahate binmek yerine yurumeyi tercih ederim. Birde ustelik nigde otogara girmeyip gecenin köründe 300 metre geride indirmeleri gerçekten büyük final oldu. Bu hizmetleri icin birde 35 lira verdim. İzmire 60 liraya gidiyordum(1000km).
"Memnuniyet" Misafir
Çok memnun kaldık
"Nevşehir" Misafir
O muavinin davranışlarnı hiç beğenmedim sanki o otobüs onundu bizde kölesiydk
"Böyle bir turizm şirketi olamaz" Misafir
iptal edilen sefere bilet satıyorlar yolda otobüs değiştiriyoruz yetmezmiş gibi birde daha önce belirtilmeyen güzergahı izliyoruz rota da olmayan yerlere gidiyor bir daha mı tövbe !nevşehir turizm! ilk ve son oldu ölene bile tavsiye etmem yürüyün daha iyi.....
"Servis yok niye var deniliyor?" Misafir
İnternet üzerinden aldigim bilet hizmetine Derinkuyu ilçesinde n otogar a servisde dahil di. Fakat bize servis olmadığını söyleyerek beni zor durumda bıraktılar. Yinede teşekkür ederim. İnşallah başka yolcular zor durumda kalmaz.
"Konfor" Misafir
En rahatsız olduğum otobüsün konfor ile ilgili bilgilerin web sayfanızda belirtilmemesi

NeredenNereye'nin Notu:

Merhaba,

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz.
En kısa zamanda otobüs detaylarını ekleyeceğiz.

"Osmaniye-Şanlıurfa" Misafir
otobüs yeni. ikramlarda çay-kahve zorla isteyince meyve suyu veriliyor. Genel olarak kaliteli denilebilir.
"Internet erisimi" symaa
bu ne kardesim ya internet var diye bileti satiyolar ama aracta internete baglanamiyorum sebebini soruyorm kimse bilmiyo. anlayan kimse yok mu diyorum internet var dediler diyorum var ama biz bilmiyoruz diyolar. anlayan kimse yok diyolar.. nasıl arac nasil hizmet bu allah kahretsin .
"Cok dengesiz!!" gezgin89
Nevsehir seyahati bu kez kullandim ve gidis tam bir rezaletti! Muavinin kaba tavirlarindan Nevsehir'e 3 saat gec varmamiza kadar..Ama donus otobusu fena degildi, sanirim otobusten otobuse degisiyor bu firmanin kalitesi, sonuc olarak hic tavsiye etmiyorum!