scorecardresearch
neredennereye.com, Narlıca Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Narlıca Seyahat

Narlıca Seyahat
 

neredennereye.com,
Narlıca Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Narlıca Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Narlıca Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Narlıca Seyahat

 Bursa
0224 261 54 60 - 261 54 61

Narlıca Seyahat, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana çalışma prensiplerini ilk önce kurulduğu coğrafyanın kayıtsız şartsız çıkarlarını gözetmek ve haklarını korumak, bünyesinde barındırdığı hizmet sektörüne gönül vermiş kişilerin personel ve özlük haklarını korumak olarak benimsemiştir. Narlıca Seyahat, her geçen gün donanımlı teknik ekibini ve yapılanmasını büyütürken bir yandan da misyonu dâhilinde gelişim göstererek yerel bir çalışma anlayışından ulusal çapta bir yolcu taşımacılığı firmasına geçmeyi hedefleyerek her geçen genç ekibini ve filosunu geliştirmektedir. 

Çalışma yaşamında daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Narlıca Seyahat, kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, daima gelişim gösterdiğimiz alan içerisinde büyümek, büyürken sahip olduğumuz kuruluş ilkelerini ve saygı anlayışını daima üzerimizde taşımak ve her geçen gün gelişim göstermeye devam etmek. Gelişim göstermeye devam ederken koşulsuz ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri, bilişimi ve kendi alanımızla ilgili son teknolojiyi ekipmanlarımıza katarak müşterilerimize sunmak. Çalışma yaşamımız boyunca önce insan ilkesini benimseyerek, başta kendi çalışanlarımızın olmak üzere tüm insanların hak ve hukukunu gözetmek.” İlkesini benimsemiştir.

Narlıca Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Narlıca Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Gemlik - Sakarya 25 TL
Orhangazi - Adapazarı 20 TL
Adapazarı - Gemlik 22 TL
Orhangazi - Sakarya 22 TL
Sakarya - Gemlik 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
45%
9%
18%
18%
9%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler." Selami
Özellikle 16vv100 plakalı otobusunuzun mavinine ilgisinden dolayi özellikle teşekkür ederim. Her aeaciniza inşallah bu insanlık dolu muavinler nasip olsun.
"" tencere kapak
adapazarı'nda çarşı şubesine 2 saat önceden gittim biletimi almak için sistemde arıza olduğunu söyledi bürodaki kişiye ısrarla sordum beş arabasına yer var mı sıkıntı olur mu bileti terminalden alsam diye yok hiç bir problem olmaz dedi tamam dedim eşyalarımı aldım ve saat 16.30'da servise biniyordum ki şoför yer yok beş arabasında biletiniz almadıysanız dedi sistemde arıza olduğundan alamadım biletimi dedim neyse indim servisten tam giriyordum ki büroya içeride bir gürültü kavga yine bir problem ve tartışma adam bir hışımla çıktı gitti ve ben girdim içeriye beş arabasına yer var demiştiniz ama yer kalmamış dedim ve adam başladı bağırmaya yer olsa ne olacak sen zaten servise yetişemedin satmıyoruz yok bilet parayı da uzatmıştım o arada attı bana kartvizitlerini ve verdiğim parayı diğer adam da birden bağırmaya başladı kendin al biletini ara dedi ben gayet iyi biliyorum kaç yıldır gidip geliyorum zaten dedim internetten de bilet satmıyorsunuz bizi bu sorunlarla yaşamak zorunda bırakıyorsunuz lanet olsun dedim çıktım arkamdan asıl sana lanet olsun diye bağırdılar terminali aradım ve altı arabasına yer ayırır mısınız terminale gelince alacağım dedim ve çarşı şubenizle ilgilenseniz iyi olur dedim biletimi almaya gittiğimde adam not almış ve bana ne olduğunu sordu anlatmaya başladım neyse ki terminaldeki kişi ilgili davrandı saat kaçta oldu bu olay dedi hala o kadar sinirliydim ve elim ayağım titriyordu ki ağlayacaktım neredeyse zor tuttum kendimi ben 2006 yılından beri gidip geliyorum ama böyle bir problem ilk kez yaşadım dedim zaten biliyorum sizi gidip geliyorsunuz ilgilenicem kusura bakmayın dedi. malesef mayıs ayına kadar her hafta sonu gidip gelmek zorundayım bilmiyorum haftaya ne gibi bir sorunla karşılaşıcam ve arkamdan bağıran iki kendini bilmez insan bu kez ne problem çıkartacak açıkçası resmen korkuyorum çarşı şubesine tekrar gitmeye bu kadar insan var gidip gelen her saat araba var çünkü ama tek bir firma olduğu için tüm çirkin tavırlarını göstermekten çekinmiyorlar ve el mahkum bizde katlanmak zorunda bırakılıyoruz ya bi çeki düzen versin çalışanlarına yada lütfen başka firmalarla da ulaşımız sağlansın yeter artık.
"" seme08
verdiğiniz hizmetten hiç memnun kalmadım.ve emin olun bursadan adapazrı merkeze giden tek firma olmanız sebeiyle tercih ediliyorsunuz...28mayıs 2011 günü adapazarı terminal yazıhanesinde bulunan kişi güya görevli müşterilere karşı çok ilgisiz.kesinlikle müşteri memnuniyeti denen bişey yok.bana telefondan yerimiz yok dedği halde arkadaşıma hemen rezervasyon yapabildi.telefonda ne söylediğimi takmadı bile bana kendini savunma şekli bile gidin başka firmaya hanımefendi'şeklindeydi.ben o beyefendi yuzunden 1 günümden oldum !bu firmaya mecbur kaldığım için mi bu beyefendi bukadar pişkin merak ediyorum ama bunu gereken her yere bildireceğim ama burdanda herkesle verdiğiniz hizmeti paylaşmak istedim. teşekkürler...
"Araçlar ve personelleri" aysegul
merhaba bende bir yazıhaneci olarak bu firmadan çok memnunum. gerek şöförleri gerek muavinleri hepsi ilgili ve kibarlardır. bu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. firmaya başarılar dilerim
"" ali ihsan
adapazarındaki yurtlara da servis konulursa bence on numara
"" ebru yalcın
bursa adapazarı arası yolculuk yaptım, vermiş olduğunuz hizmet coğu firmaya örnek olmalı bence, teşekkür ederim
"Yurtlara servis" burçin teksoy
firmanızın yurtlara servisi yok çoğu öğrenci de bundan şikayetci, ilgililere duyurulur...
"şikayet" ali
otobüsünüz iğrenç ötesi, eğer bursa adapazarı çalışan başka bir firma olsa inanın siz batarsınız, müşteri memnuniyeti diye birşey yok, host zaten yok, kendini artist sanıyor, yolcunun bacağına sıcak su döküyor ve birşey olmamış gibi yine aynı yolcuya bağırıyor... kısacası berbatsınız berbat
"" Misafir
ben cerkeslıden tobusunuze bındım ve otobus beledıye otobusu gıbıydı! ıznıke kadar ayakta gıttım.yer yoksa otobusunuz durmayabılırdı.ayrıca muavınınızın tavırları cok serttı.yer varmı dıye sordugumda sert cevap verdı.bılgınıze...
"ADAPAZARI- ERDEK YOLCULUK" Misafir
iyi günler ben 05/08/2008 tarihli erdekten 10:15 te adapazarına kalkan aracınızın 12 nolu koltuk yolcusuyum yolculuk çok güzeldi; ancak yolculuk sırasında host beni yerimden kaldırarak host koltuğuna oturttu sebep olarak bir şey söylemedi ancak yolda binen birini benim koltuğuma oturttu. 5 dak. sonra ben yerimi istiyorum deyince yerime tekrar geçtim. ama tüm yolcular bana baktı kendimi çok kötü hissettim. bu şikayetimin bilgilerinize ulaşmasını istedim çünkü eminim ki sizde de müşteri memnuniyeti söz konusu şimdiden teşekkürler. konuyla ilgili e-mail olarak dönülmesini arz ederim.