Bu firma satışa kapalıdır.

Muş Haspet Turizm Otobüs Bileti

Muş Haspet Turizm
Muş Haspet Turizm
 

neredennereye.com,
Muş Haspet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Muş Haspet Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Muş Haspet Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Muş Haspet Turizm

 Muş
0436 212 59 59 - 212 44 88

Muş Haspet Turizm ulaşım sektörüne daha yeni yeni adını duyurmakta olan ancak buna rağmen çok büyük başarılar sağlamış bir otobüs firmasıdır. Müşterilerinin memnuniyetleriyle birlikte her geçen gün daha da ilerleyen bu firma kısa sürede büyük başarılar almaya devam edecektir.


Muş Haspet Turizm Hakkında


Firma, Muş merkezli bir otobüs şirketidir. Firmanın kuruluş tarihi 1991, hem kurucusu hem de yönetim kurulu başkanı Muş Haspet’tir. Muş Haspet gelişen, büyüyen ve sürekli yenilenen ulaşım filosuyla müşterilerine kaliteli ve konforlu bir hizmet vermek için kendini sürekli yenilemektedir.


Muş Haspet, Türkiye’de hemen her şehre ve ilçeye servis ağıyla ulaşım sağlamaktadır. Muş Haspet Turizm ile İzmir, İstanbul, Adana, Hatay, Trabzon, Erzurum ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’de birçok il ve ilçeye ulaşım sağlanmakta ve Muşlu vatandaşlarımız için vazgeçilmez adresin olmaktadır.


Muş Haspet Turizmin İlkeleri


Genişleyen ulaşım filosuyla Türkiye’de birçok şehre güvenli ve konforlu ulaşım sağlamak


Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda kendilerini yenileyerek daha çok müşteri ihtiyaçlarını karşılamak


Müşterilerine kaliteli hizmet vererek yolcularını devamlı hale getirmek


Herhangi bir sosyal ayrım yapmaksızın bütün müşterilerine eşit davranmak ve aynı hizmeti vermek


Müşterilerinin can güvenliğine önem vermelerinden dolayı yolcu sigortası uygulamasını kullanmak


Muş Haspet Turizmin Müşterilerine Sağladığı Olanaklar


Muş merkezli bir firma olmasından dolayı Muşlu vatandaşların ihtiyaçlarını ve isteklerini yakından takip etme imkanıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır. Büyüme sürecinde olan Muş Haspet Turizm Muş ve Muş’un tüm ilçelerine her türlü organizasyon, etkinlik ve grup gezileri için en rahat ve güvenli araçlarıyla hizmet sağlamaktadır. Araçlar bütün teknolojik donanımlara sahiptir. Araçtaki koltuklar geniş oturma alanlarına sahiptir. Koltuk kolçakları diğer araçlarda bulunmayan bir yumuşaklığa ve ergonomiye sahiptir. Muş Haspet Turizm 2+1 koltuklu otobüsleri ile daha rahat yolculuk etmek isteyenlere farklı bir seçenek sunmaktadır. Koltuk arkası televizyon üniteleri ve internet bağlantısı hizmetini de artık tüm otobüslerinde bulunmaktadır. Muş Haspet Turizm ile seyahat etmek isteyen yolcular hem Muş Merkez şubesine giderek bilet sahibi olabilir hem de Muş Haspet Turizmin online bilet satış adreslerinden sefer ve fiyat listelerine ulaşarak kolayca bilet sahibi olabilirler. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.