Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mersin otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Mersin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Güney Akdeniz 13
Seç Turizm 6
Adıyaman Ünal 5
Şanlıurfa Astor Turizm 5
Lüks Mersin 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Mersin otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Mersin bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve bilet fiyatlarını bir arada görebilirsiniz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek sorgulama yaptığınızda; size en uygun seferleri listelersiniz. Mersin’e düzenlenen ve Mersin’den diğer şehirlere düzenlenen tüm seferleri sitemiz üzerinden hızlıca görüntülersiniz. Şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları 60’dan fazladır.

Bu firmalar arasında ile en çok seyahat gerçekleştirenler bölgede kurulmuş olan; Anamur Zafer, Mersin Seyahat , Şimşek Seyahat, Köksallar, Mersin Vif, Lüks Mersin ve Mersin Villa Seyahattir. Bu firmaları ve daha fazlasının listeleyip seçiminizi yaptıktan sonra ucuz otobüs bileti alımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz. Akdeniz’de Kilikya olarak adlandırılan bölgede bulunan şehir; tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ılık ve yağışlı olarak yaşanmaktadır. Yılın her döneminde seyahat etmenin kolay olduğu bir şehir olan Mersin’’e indirimli otobüs bileti ile çıktığınız yolculuğunuzda; şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ve doğal güzelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Mut ilçesi sınırları içinde bulunan Adrassus veya diğer adıyla Balabolu Roma döneminde inşa edilmiş bir kenttir. Şehre tarih içinde farklı medeniyetler de yerleşmiştir. Şehirde karşınıza çıkan kabartmalar ve kilise kalıntısı ilgi çekicidir. Alahan Manastırı Hristiyanlık dini için kutsal kabul edilen iki aziz St. Paul ve Barnabas anısına yaptırılmış bir ibadethanedir. 400’lü yıllarda yaptırılmış olan manastırda mezar bölümleri ve kayalara oyulmuş keşiş odaları da yer almaktadır.

İbadethane duvarlarında yer alan kabartmalar yapının en güzel kısmını oluşturmaktadır. Bu tarihi kalıntıyı Mersin - Karaman kara yolu üzerinde bulunan Geçimli Köyü’nde görebilirsiniz. Ana Ardıç şehrin simgelerinden birisidir. Kadıncık Vadisinin tepesinde bulunan bu ağaç 1107 yaşındadır. 22 metre yüksekliğe sahip olan ağacın çapı ise 3,5 metredir. Silifke ilçesinde bulunan bir başka ağaç ise Bitişik Ağaçtır. Ayrı ayrı büyüyen iki ağacın bir süre sonra birleşerek birlikte gelişmesi ile ortaya çıkmış olan bu doğal güzellik; şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cumhuriyet alanı ve antik cadde, Danyal Peygamber’in Kabri, Donuktaş, Gözne kalesi, Adamkayalar ve Kırkkaşık bedesteni görebileceğiniz diğer yerler arasında.

Mersin'e geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul Ankara otobüs bileti de alarak Ankara'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Villa Seyahatle Asla Yolculuk Yapmayın" Misafir
15 Kasım 2019 Cuma günü saat 9.00 / İstanbul - Mersin Villa 17 otobüsünüze denk geldim. Genel olarak tam bir kabustu, otobüs yolculuğu bu kadar berbat olabilir. Bir daha asla binmeyeceğim bir otobüs firması, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ankara'dan Mersine 6 saatte gitmesi gereken otobüs 9 buçuk saatte gitti. Köy Dolmuşu gibi yoldan adam toplaya toplaya gittik. O kadar şikayete rağmen şoför ve muavin aldırmadı. Yol boyunca müzik çalındı. Rahatsız olan uyuyan olmasına rağmen müziği kapatmadılar. Servis kalitesi berbattı, internet-film v.s. hiçbir şey çalışmıyordu. Araç konforu yukarı aydınlatma lambasının kapağını bantla yapıştırmışlar, çukura girdikçe yerinden çıkıp müşterinin kafasına düşüyor en sonunda florasan lambalar müşterilerin üstüne düşüp patladı. Gürültü zaten hat safhadaydı. Aldığı yolcuları indirme bahanesiyle, kavşağı kaçırdım diyerek mersin otogarını geçip stadyuma müşteri indirip geri yolu uzattığını da unutmuyorum.
"" Misafir
Seyahat ettiğim en iyi firma Can Dersim Tuncelililer. Yolcuya her turlu kolayligi sağlıyor
"RH Turizm" Misafir
Her şey harikaydı. Bu firmayla ilk ama son yolculuğum değil. Filmler eklensin ama
"Yorum" Misafir
Genel olarak iyiydi. Sorunsuz bir yolculuktu fakat kalkış saati tam zamanında oldu ama iniş saati biraz gecikti. O kadar da olur.
"KALİTELİ HİZMET VE KONFOR" Misafir
28.12.2018 tarihinde Mersin-Kayseri seferi yaptığım 34BN7127 plakalı araç oldukça konforlu,interneti hızlı, çalışanları anlayışlıydı.Öğreci olduğum için sık sık seyahat ederim 4yıl boyunca Mersin kalkışlı böylesine iyi hizmet veren bir firma görmedim. çoğu zaman uygun saate bilet bulamadığım için başka firmaları tercih etmek zorunda kalmıştım.Çok teşekkürler işinizi hakkıyla yapıyorsunuz.
"YOLCULUK MEMNUYİTETİ" Misafir
HER İKİ ŞİRKETİN HİZMETİNDEN MEMNUN KALDIM.
"" Misafir
Televizyonunda Cartoon network ve dmax olan rastladığım tek firma, ve çok kibarlar. Çok memnun kaldım gerçekten 10 saat yolculuğum çok iyi geçti teşekkürler
"" Misafir
The travel perud was so long, it tooks five ours just from Mersin to Gaziantep.
Otherways it was good.
"Mersin Ankara yolculuğu" Misafir
Çok rahat bir yolculuk oldu. Teşekkürler
"" Misafir
Otobüs berbat kokuyordu 4 kişi yolculuk yaptık hiç memnun kalmadık otogara yarım saat gecikmeli geldi ve 6.15 te varış göstermesine rağmen saat 9 buçukta otogara iniş yaptı koltuklar kırık olduğu için 0 konforla yolculuk yaptık tavsiye kesinlikle etmiyorum