neredennereye.com, Mersin Köksal Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mersin Köksal Turizm

Mersin Köksal Turizm
 

neredennereye.com,
Mersin Köksal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Köksal Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mersin Köksal Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Köksal Turizm

MEŞTİ Mersin Otogar Korukent, Mimar Sinan Blv. No:190, 33050 Toroslar/Mersin, Turkey Mersin
0324 0324 324 00 33

 Mersin Köksal firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren otobüs firmalarından bir tanesidir.  Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana büyümenin öneminin farkında olan kuruluş, başlangıçta düzenlediği sefer sayılarını kalitesi ile birlikte artırmaktadır. 


Mersin Köksal otobüs firması bugün, Ankara, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmir, Mersin, İstanbul gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Her geçen gün yenilenen dünyanın gerekliliklerinin farkında olan firma, dünya standartlarına yakınlaşmanın müşteri memnuniyet açısından öneminin farkında olarak yenilikleri bünyesi içerisinde uygulamaya devam etmektedir.

Bu kapsam modern bir internet sitesi üzerinden çalışmalarına devam ederken kullanıcılarının biletlerini daha rahat ve zahmetsiz olarak almasını sağlamaktadır. Bu durum internetin günümüz dünyasında giderek artan etkinliğini kullanan firmanın bir uygulamasıdır. Aynı zamanda önce insan prensibini benimseyerek başlangıçta kurulduğu çevre olmak üzere her alanda insanların hak ve hukukunu korumayı amaç edinen firma, daima güler yüzlü hizmet anlayışının yalnızca bünyesinde hizmet veren insanların mutluluğu sağlanacağını bildiği için çalışanlarının eğitimi ve gelişimi konusunda da katkı sağlamaktadır.

Kendi gelişimini sürdüren firmanın, daha hizmet verebilmek adına her geçen gün filosunda yer alan araç sayısını ve yolcularının güvenli, huzurlu bir yolculuk yapması için çalışan teknik ekibinin artmasını sağlamaktadır.

Mersin Köksallar Turizm, meslek hayatını devam ettirirken sorumluluk sahibi olmanın da bu alanda öncü olmak için gerekliliklerden biri olduğunun farkında olarak, başta kendi çevresinden olmak üzere öğrenciler gibi çeşitli grupların yolculuklarında avantaj sağlamak için çeşitli uygulama ve kampanyalar düzenlemektedir.

Mersin Köksal Turizm firması bugün çalışma yaşamında “Yolculuklarınızda ayrıcalığınızın farkına varın” sloganı ile devam etmektedir. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.