scorecardresearch

Mermerler Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Mermerler Seyahat Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Mermerler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mermerler Seyahat Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
224 21 40
 

neredennereye.com,
Mermerler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Mermerler Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Mermerler Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) 224 21 40
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
40Puan
0%
0%
50%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM KOMEDİ " Misafir
Tamamen komedi, bir yolculuk. Muavin AŞTİ'de yolculara Kırşehir türküleri söyledi. Ama düşük ses tonuyla. 16 yolcuyu şöför ve muavin bir türlü sayamadılar. Şöför muavini sürekli fırçaladı, muavinde şoföre küfür etti. Ama şoför duymadan. Tam 45 dk gecikmeli hareket ettik. İnternette bilet alırken otobüs dolu gözüküyordu, ama gerçekte bomboştu ve boş olduğu için de geç çıktık. Otogardan kek almadılar ve dağıtamadılar.İçecek verdiler ama ağzına kadar doldurdular ve döküldü.Uşak'ta ineceğim benim ineceğimi unuttular. Başka biri inecekti, o inerken ben de hızla indim, az kalsın İzmir'e götürüyorlardı. Terminalin karşısında indireceklerdi zabıta olabilir diye uzakta indirdiler. Sabah 5.30 da epey yürüdüm terminale ama ortada zabıta yoktu. Zaten diğer firmalarda terminalin karşısında kaç defa indirdi ceza yazılan görmedim. Neyse ki sağ salim gittim. Tek avantajı 30 TL olması. Ama her hafta gidince çok farkediyor. YOZGAT SES e de çok kızdım Çünkü adam yerine koymadılar. Ama KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM e kızamıyorum çünkü inanıyorum ki ancak bunu becerebiliyorlar ve samimiler. Özellikle muavin beceremiyor ama eksikler için defalarca özür diledi.Ama YOZGAT SES TURİZM de neredeyse dayak yiyeceğiz.
"Mermerler Seyahat hk." Misafir
22/08/2014 Tarihinde Eşimle birlikte 06.45 Ankara - Kırşehir seyahatimizde. Hareket saatini 15 - 20 dakika geçirdiler. Yolda herhangi bir ikram olmadığı gibi, Kırıkkale'den sonra; '' Bir ikramınız yok mu? '' diye sorduğumda, ''Servis kapandı. Soğuk bir şeyler verebilirim.'' dedi. 2 adet su aldık.