Bu firma satışa kapalıdır.

Mermerler Seyahat Otobüs Bileti

Mermerler Seyahat
Mermerler Sey. Ltd. Şti
 

neredennereye.com,
Mermerler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mermerler Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mermerler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mermerler Seyahat

444 44 40
Eski Tekel Yanı Mermerler Apt. Altı  Kırşehir
0386 213 13 07 - 213 63 63

“Hizmette güvence”


Mermerler Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


1936 yılında Muzaffer Mermer ve kardeşleri tarafından kurulan Mermerler Seyahat, Kırşehir – Ankara istasyonunda o zamana uygun kamyon şasesinden yapılan ağaç kasalı otobüslerle ilk seferini gerçekleştirdi. 70 yılı aşkın süredir ulaşım sektöründe hizmet veren Mermerler Seyahat, günde ortalama 22 otobüsle 22 sefer yapıyor, 6000 km yol kat ediyor ve 1000 yolcuya hizmet veriyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Mermer Seyahat, kaliteli hizmet vermeyi ilkeyi edinmiş ve kurulduğu günden bugüne yolcularına en iyi hedefi sunmayı hedeflemiştir. Herhangi bir aksaklığa olanak tanımamak için başarılı bir denetim ekibiyle çalışan Mermerler Seyahat, her türlü önlemi alıyor, teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve yolcularının değişen beklentilerini karşılıyor. Son model otobüsleri ve teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kullanan Mermerler Seyahat, her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Mermerler Seyahat, sunduğu hizmetlerle misafir memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor. Seyahat öncesi ve sonrası servis ağı ve terminal hizmetleriyle yolcusuna her kolaylığı sağlıyor. Seyahat esnasında yolcularının sigorta güvencesiyle hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.


Mermerler Seyahat’in Sunduğu Hizmetler


Şehir İçi Servis Ağı ve Terminal Hizmetleri


Teknik, Belge, Hız, Şoför Değişimi,


Temizlik Kontrollerinden Geçmiş Araç ve Personellerle Şehirlerarası Ulaşım


Ulaşım Esnasında Sağlıklı ve Güvenli Ulaşım


Araçların Teknik Bakımları ve Son Teknoloji Otobüslerle Ulaşım


Dinlenmiş, Kalifiye, Eğitimli Elemanlarla Kaliteli Hizmet


Mermerler Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Mermerler Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mermerler Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
66Puan
39%
11%
18%
7%
25%
Toplam Yorum Sayısı (22)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM KOMEDİ " Misafir
Tamamen komedi, bir yolculuk. Muavin AŞTİ'de yolculara Kırşehir türküleri söyledi. Ama düşük ses tonuyla. 16 yolcuyu şöför ve muavin bir türlü sayamadılar. Şöför muavini sürekli fırçaladı, muavinde şoföre küfür etti. Ama şoför duymadan. Tam 45 dk gecikmeli hareket ettik. İnternette bilet alırken otobüs dolu gözüküyordu, ama gerçekte bomboştu ve boş olduğu için de geç çıktık. Otogardan kek almadılar ve dağıtamadılar.İçecek verdiler ama ağzına kadar doldurdular ve döküldü.Uşak'ta ineceğim benim ineceğimi unuttular. Başka biri inecekti, o inerken ben de hızla indim, az kalsın İzmir'e götürüyorlardı. Terminalin karşısında indireceklerdi zabıta olabilir diye uzakta indirdiler. Sabah 5.30 da epey yürüdüm terminale ama ortada zabıta yoktu. Zaten diğer firmalarda terminalin karşısında kaç defa indirdi ceza yazılan görmedim. Neyse ki sağ salim gittim. Tek avantajı 30 TL olması. Ama her hafta gidince çok farkediyor. YOZGAT SES e de çok kızdım Çünkü adam yerine koymadılar. Ama KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM e kızamıyorum çünkü inanıyorum ki ancak bunu becerebiliyorlar ve samimiler. Özellikle muavin beceremiyor ama eksikler için defalarca özür diledi.Ama YOZGAT SES TURİZM de neredeyse dayak yiyeceğiz.
"Şikayet" Misafir
Sabaha kadar bir grup konuştu. Çok rahatsiz olduk. Bence muavinin uyarmasi gerekirdi. Ve ankaraya indiğimizde otogara girmedi. Sabahın 5inde yol kenarinda indirdiler bizi. Hiç hoş bir durum değildi.
"Lütfen valizimizi ne yaptınız ortaya çıkarın " Misafir
Eşim ve Ben 70 yaşlarında yaşlı insanız. 04.12.2014 tarihinde mermerler otobüs firmasından saat 20-45'te Kırıkkale Alanya arası biletli olarak yola çıktık. Otobüs bizi Alanya'ya gideceğine dair bilet kesti. Bagajları yüklediğimizde bagaj fişi verilmedi sorduğumuzda ise bir şey olmaz tamam dediler. Ancak Antalya'ya gelince Sabah bizi karga tulumba Kırşehir Şanal otobüsüne aktardılar. Bagajları bu otobüse geçirdiğimizde valizimiz tamamdı. Antalya-Alanya arası yol boyunda inenler oldu. Biz Alanya'ya indiğimizde ise valizimizin teki yoktu. Firma yardımcı bile olmadı. Valizde 3000 TL'değerinde giyecek ve kıymetli evraklarımız vardı. Valizimizin bulunmasını mağduriyetimizin giderilmesini arz ederim.
"Bu kadar ilgisizlik ve vurdumduymazlık görmedim valizimizi arada yediler " Misafir
Mermerler turizm 04.12.2014 tarihinde Alanyaya kadar bilet kesildi.götürmeyip yarı yolda atacaksanız neden kırıkkale alanya bileti kesiyorsunuz antalyaya gelince yolcular başka firmaya eşya gibi yüklendik yüklendiğimiz kırşehir şanal otobüyle alanyaya geldiğimizde valizimiz yoktu.yani çalındıdeğişmiş olsa yerinde başka valiz kalırdı.ama yoktu.alanya otogarında her iki firmanın yazıhanesine söyledim ama arada arayın gelirse bildiririz dediler ilgilenmediler.yetkililer lütfen valizimizi bulun.Giyeceklerimiz ayakkabılarımz ve kıymetli evraklarımız vardı yani bizim için çok önemli.yolcu listesinden kontrol edip bulun valizimizi.içindeki evraklarda adı soyad adres bilgilerimiz mevcuttu istenilse firmalar ilgilense mutlaka bulunur.Zaten bu firmalardan birdaha bilet almamda.
"" Misafir
Saatimin çalınması dışında harsey güzeldi
"Mermerler Seyahat hk." Misafir
22/08/2014 Tarihinde Eşimle birlikte 06.45 Ankara - Kırşehir seyahatimizde. Hareket saatini 15 - 20 dakika geçirdiler. Yolda herhangi bir ikram olmadığı gibi, Kırıkkale'den sonra; '' Bir ikramınız yok mu? '' diye sorduğumda, ''Servis kapandı. Soğuk bir şeyler verebilirim.'' dedi. 2 adet su aldık.
"Denemeyin bile !" Misafir
Kırşehir sizin gibi çıkarcı, anlayışsız, sorumsuz, laftan anlamaz, eğitimsiz, sinir bozucu (...) personel çalıştıran firmalar yüzünden bu halde. Ve yazık ki ahbap-çavuş ilişkileriniz yüzünden o personeller yerinde kalacak; Kırşehir de öyle!..
"" g
mermerler firmasını çok begendim.yani bir firma ikram ettikleri yiyecek vb.den ibaret olmamalıdır.sadece içecek vermeleri gibi şeyler sorun değildir.şoförümüzün sohbet etmesi gülerek yakın akraba gibi hissetmemizi sağlaması özelliklede muavinin yakın davranması gülerek benimle ilgilenmesi,sorunlarımıza çözümler bulması vb.gibi çok şey bu firmayı iyi yapanlar arasındadır benim için.ayrıca komik ve eğlenceli geçirdiğim ilk firmadır.bundan sonra bu firmayla devam edeceğim.anları gereksinim için değil yaşamak hissetmek için geçirmek gerekir.bu yüzden küçük şeyleri görüpde firmadan vazgeçmek sacmalıktır.güvenç abdal'ın bir sözü vardır(hacı bektaşi veliden):gördüğünü ört görmediğini söyleme .. teşekkür ediyorum muavin selami beye
"REZİL ETTİ BENİ" mahmut akar
mermerler seyahatten bılet aldım ve okadar pısman oldumkı otobusler eskı aracın ıcersınde koltuguma oturamadım oyle yerım degıstırıldı. soforler ve muavınler oyle kufurlu konusuyordu hıc memnun kalmadım. bırdaha mermerlerı tercıh etmıyecegım tek tercıhım şanal kırsehır seyahat olacak
"" capan2009
02 ocak 2010 tarih ve saat 14 otobüsündeki görevli kaptan ve diğer servis elemanı ve muavin arkadaşa teşekkürü borç bildigimden üye oldum ve bu teşekkürümü iletiyorum.. servis ve kaptan böyle olmalı TEŞEKKÜRLERRR