Bu firma satışa kapalıdır.

Mavi Karadeniz Turizm Otobüs Bileti

Mavi Karadeniz Turizm
Mavi Karadeniz Turizm
 

neredennereye.com,
Mavi Karadeniz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mavi Karadeniz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm

444 11 53
Şehirlerarası Otobüs Terminali Rize
0464 

Mavi Karadenizliler, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Firma, “Alaçam, Ardeşen, Ahravi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Giresun, Hopa, İstanbul, Ordu, Pazar, Rize, Samsun, Sinop, Tekkeköy” gibi varış noktalarına hizmet sunmaktadır. Yerel bir kuruluş olarak çalışma yaşamına başladığından bu yana önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi çalışanlarının ve içerisinde bulunduğu çevrenin haklarını korumakla kendini yükümlü saymıştır. Müşteri memnuniyeti için daima güler yüzlü hizmet anlayışının benimsenmesine gerektiğine inanan ve bunu çalışma yaşamı boyunca göstermeye çalışan firma, bu ilkesinin arkasında durmak için her geçen gün teknik yapılanmasını ve sefer sayısını arttırmaktadır.

Karadeniz bir tarafı yeşil bir tarafı mavi olan yurdumuzun güzel bölgelerinden bir tanesidir. Birçok tarihi ve doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır. Karadeniz bölgesi nefes alan bir bölgedir. Dünyamızın akciğerleri olarak nitelendirilen ormanlar yurdumuzda en çok Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Dağların kıyıya paralel olarak uzanması ile yolculuklar bu bölgede kolay sağlanmaktadır. Dağları, denizi, dereleri, yeşillikleri, ahşap ve kerpiçten evleri, insanları, yöresel lezzetleri ile görülmeye değer bir yerdir Karadeniz bölgesi. Yurtiçinden ve yurtdışından birçok insan bu güzellikleri görmek için bu bölgeye sıklıkla gelmektedirler. Bu bölgenin güzelliklerini görmemiz için turlar düzenleyen en çok tercih edilen kaliteli otobüs firmasıdır mavi Karadeniz.

Golden Mavi Karadeniz Turizm Hakkında

Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren bu firma karayolunda insan taşımacılığında yüksek standartları kaliteler ile müşterilerine vermektedir. 2002 senesinden günümüze kadar faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri tecrübesine tecrübe katarak ilerleyen bu firma her gün kendini yenileme çabasındadır. Sektörde Öncü olma özelliği ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Değişen ve gelişen bilgi çağına ayak uydurarak taşımacılık sektörünün yakından takip etmektedir. Bu sektörde olan değişimleri hemen görerek bünyesinde yeniliğe gitmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan mavi Karadeniz turizm müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmaktadır. Konforlu seyahatin bir lüks değil bütün yolcuların hak ettiği bir muamele olduğunu savunmaktadır. Bu değerler ışığında her müşteri beklediğimden daha özel bir ilgi görmektedir.

Golden Mavi Karadeniz Turizm’in Vizyonu

Yüksek standart ve kalite ve yeniliklerin yakından takip eden hizmet anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yaparak, Mavi Karadeniz firmasından kendine belirledi ilkelerden Ödün vermeden taşımacılık sektöründe öncü ve tercih edilir olmak, bilgi çağının getirmiş olduğu teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin isteklerine odaklı olarak çalışmalar yapmak ve yenilikçi bir firma olmak, insanlara, çevre ve evrensel değerlere saygılı olmak, müşterilerin can ve mal güvenliğini bütün çıkarların üzerinde tutmak.

Golden Mavi Karadeniz Turizmin Misyonu

Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe işinin uzmanı çalışma arkadaşlarıyla yüksek standartlara kaliteli ve güvenli hizmet vererek Avrupa ve Dünya standartlarında hizmeti müşterilerine sunmak adına daima gelişmeye yönelik çalışmalar içerisinde olma.

100 üzerinden
44Puan
4%
14%
25%
14%
43%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
3.00 da kalkması gereken araç 4.15 civarında kalktı ve koltuk verirken daha dikkatli olmaları gerekiyor bir müddet kendi koltuğuma oturamadım.
"Berbat tı..." Misafir
Berbat tı...
"Kötü bir yolculuk" Misafir
hareket ettikten 1 saat sonra motor arızası oldu ve sorunu çözemediler bir yolcu tır tamiricisiymiş tamir için 1 parça lazımmış ama bulamadılar arkadan gelen başka bir otobüs durduruldu ve ondada bulunamadı bir şekilde o tamirci olan yolcu bir yama yaptı ve o şekilde hareket ettik 1 saatten fazla geç kaldık 2 saatlik yol için.
"" Misafir
Otagarda bilet yezanesi biletin ucaza kesildiğinden bileti keserken tartışma çıkardı
"" Misafir
Çok kötü bir yolculuktu. İlk başta yolcusunu almadan yola Devam etti. Yolcusunu unuttu. İşlerini hakkıyla yapamıyorlar.
"" Misafir
Servis cok kotu ve tv ler calismiyordu.otobus saatinden 1.5 saat gec geldi.tek iyi yani otobus eski degildi.
"Yolculuğum" Misafir
Otobüs konfor olarak biraz sıkıntıliydı. Ekranlar felan doğru düzgün calismiyordu. Onun haricinde yolculuk gayet iyiydi. Muavinin bize karşı gösterdiği tavır güzeldi.
"Otobüste değildim ! " Misafir
20.30 hareket saatli mavi karadeniz otobüs firması giresun otogarından 20.05 de kalkıyor haliyle otobüsü kaçırmış bulunmaktayım ve asla sizin dandik firmanızı kullanmak istemiyorum 20 tl boşa gitmiş oldu !!