scorecardresearch
neredennereye.com, Mavi Karadeniz Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mavi Karadeniz Turizm

Mavi Karadeniz Turizm
 

neredennereye.com,
Mavi Karadeniz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mavi Karadeniz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mavi Karadeniz Turizm

Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize  Rize
0464 

Mavi Karadenizliler, kurulduğu günden bu yana üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışma yaşamına devam yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Firma, “Alaçam, Ardeşen, Ahravi, Ayancık, Bafra, Batum, Çarşamba, Çayeli, Fatsa, Fındıklı, Gerze, Giresun, Hopa, İstanbul, Ordu, Pazar, Rize, Samsun, Sinop, Tekkeköy” gibi varış noktalarına hizmet sunmaktadır. Yerel bir kuruluş olarak çalışma yaşamına başladığından bu yana önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi çalışanlarının ve içerisinde bulunduğu çevrenin haklarını korumakla kendini yükümlü saymıştır. Müşteri memnuniyeti için daima güler yüzlü hizmet anlayışının benimsenmesine gerektiğine inanan ve bunu çalışma yaşamı boyunca göstermeye çalışan firma, bu ilkesinin arkasında durmak için her geçen gün teknik yapılanmasını ve sefer sayısını arttırmaktadır. 

Şirket, kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, müşterilerine daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet sağlayarak, çalışma yaşamına devam etmek. Her geçen gün büyüyen bir firma olarak önce insan ilkesini benimseyerek başta kendi çalışanları ve içerisinde bulunduğu çevrenin hak ve hukukunu sağlamak… Yerel bir kuruluş sınıflamasından çıkarak, ulusal çapta bir yapılanma olmak için her geçen çağın gereklilerini yapılanmasına taşımak ve müşterini her daim memnun etmek. İnsanların zamanlarının ve paralarının zarara uğramasını önleyerek, kaliteli hizmet anlayışını her alanda göstermek.” İlkesini belirlemiştir.

Mavi Karadeniz Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Mavi Karadeniz Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Rize - Arhavi 9 TL
Rize - Hopa 10 TL
Hopa - Fatsa 40 TL
Çarşamba - Of 30 TL
Tekkeköy - Giresun 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
50Puan
8%
23%
23%
8%
38%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuğum" Misafir
Otobüs konfor olarak biraz sıkıntıliydı. Ekranlar felan doğru düzgün calismiyordu. Onun haricinde yolculuk gayet iyiydi. Muavinin bize karşı gösterdiği tavır güzeldi.
"Otobüste değildim ! " Misafir
20.30 hareket saatli mavi karadeniz otobüs firması giresun otogarından 20.05 de kalkıyor haliyle otobüsü kaçırmış bulunmaktayım ve asla sizin dandik firmanızı kullanmak istemiyorum 20 tl boşa gitmiş oldu !!