Mardin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mardin otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Mardin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Martur Trz.Ltd.Şti. 4
Mardin Seyahat 3
Öz Diyarbakır 1
Cesur Bingöl 1
Cizre Nuh İtimat 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Mardin otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Mardin bileti satın almak için NeredenNereye.com!

En ucuz bilet ile şehre seyahat etmek için aramanızı sitemizden yaparak avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Şehre farklı illerden sefer düzenleyen 10 civarında firma bulunmaktadır. Bu firmaların fiyatları arasında fiyat karşılaştırması yapmak için; arama kısmına seyahat edeceğiniz iki şehri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen sonuç ekranında tüm firmaların fiyatlarını bir arada görürsünüz. Sitemizden Mardin uçak bileti de alabilirsiniz.

Böylece aralarında seçim yapmanız daha kolaylaşır. Seyahat edeceğiniz firmaya karar verdikten sonra biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Taş evleri ve konakları ile dikkat çeken şehir; tarih boyunca toprakları üzerinde yaşamış tüm medeniyetlerden kalma ibadethaneleri ile kutsal bir şehir olarak da kabul edilmektedir. Dinlerin ortaya çıktığına inanılan bir coğrafya içinde bulunan şehirde; pek çok camii, kilise ve manastır bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti sahibi olarak yolculuğunuzun ardından şehre geldiğinizde görebileceğiniz birçok yer bulunmakta. Bu ibadethaneler içinde en önemlilerini ve en çok ziyaretçi çekenleri şöyle sıralayabiliriz. Meryem Ana Kilisesi ve Patrikhanesi, Abdüllatif Camii, Deyrulzafaran Manastırı, Mor Behnam Kilisesi, Şeyh Çabuk Camii.

Tarihi ticaret yolu üzerinde yer alması nedeniyle şehirde hanlar ve kervansaraylar da yer almaktadır. Artuklu Kervansarayı, Surur Hanı, Hatuniye Medresesi ve Kayserriye Bedesteni şehirde görebileceğiniz yapılar arasında. Deyrulzefaran Manastırı şehirde bulunan en eski ve en büyük ibadethanelerden birisidir. Süryani cemaati için kutsal kabul edilen manastır; Mardin şehir merkezinden 5 km uzaklıkta yer almaktadır. 700 yılı aşkın süredir ibadet için kullanılan yapı; etrafında yetiştirilen zafaran yani safran bitkisi nedeniyle bu isimle anılmaya başlamıştır. Osmanlı döneminde ilk matbaalardan biri de bu manastırda kullanılmıştır. Kayserriye Bedesteni; iki ana bölümden oluşan yapı Artuklular döneminden kalma bir eserdir. Ulu Camii’nin yakınında bulunan bedesten içinde ve dışında dükkanlardan oluşmaktadır.

Mardin'e geldikten sonra Ankara'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Ankara Bursa otobüs bileti de alarak Bursa'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Memnun kalmadım" Misafir
Arkamdaki yolcu koltuğumu yatırdığım için beni muavinlere "şikayet etti" Muavinler de hemen geldi ve bana hiçbir şey sormadan koltuğumu kaldırdılar. Yolum 12 saat. Bu koltuk yatırma abaratını neden yaptılar o zaman ne demek iznim olmadan kaldırmak ya saçmalığa bak helal etmiyorum
"İyi" Misafir
Bilet fiyatları artı ama yolculuk kötüydü ikram kötü TV Leer çalışmıyor. Film yok sıkıcıydı.
"Gecikme" Misafir
Yolculuğum 10 üzerinden 2 olarak değerlendiriyorum. Otobüs yol üzerinde bozuldu ve saat 10 da Gaziantep'e varmam gerekirken 5 saate gidilmesi gereken yolda 3 saat gecikme ile gece saat 01:00 da Gaziantep'e vardım.
genel olarak çalışanların davranışı ve hizmetinden memnun kaldım.
"Metro Mardin- Adana arası yolculuk" Misafir
Otobüsde kişisel eşyaların güvenliği yoktu. İhtiyaç molalarında yanımıza almak zorunda kaldık eşyalarımızı sürekli. İhtiyaç molalarının sayısı ve süresi azdı.
"Kk" Metin
lll
"Rezalet" Misafir
Bunca zaman yolculuk yaptım ama bu aralarında en kötüsü idi.
"MARDİN METRO" Mardinli
MARDİN METRO ADINA ÇOK SEVİNDİM MARDİN SEFERLERİNE BAŞLADIGI İÇİN AMA MALESEF BU FİRMAYI MARDİNDE TEMSİL EDECEK ARKADAŞLARI HİÇ BEGENMEDİM BU FİRMANIN BAŞINDA YILLARINI VERMİŞ VE GERÇEKTEN BU SEKTÖRDE BAYA BAŞARILI İŞLERE İMZA ATMIŞ TEK Bİ İNSAN TANIYORUM ODA SAYIN MUSA ÇAKTIR DIR MARDİN METROYU METRO YAPAN BU İNSANDIR
"Kalite" Serkan
Nedense ilk etapda cok iyi ve kaliteli olan hem sunumlariyla hem zamaninda ulasmalariyla basarila olan firmalar sonradan en kötü firma oluyor metro turizm de suan onlardan biri ne yazikki oysa en sevdigim firma halada onla seyahat ediyoum..
"Nusaybine mardin seyahat le gidiniz" tayfun ulubey
ciddi, seviyeli, taahhütlerine bağlı günü kurtarmanın peşinde olmayan bir firma...
özellikle yolcuların yoğun olduğu zamanlarda yaşanan problemleri bu firmada yaşamazsınız...
parasıyla rezil olmak istemeyenlere...
"" gerdaa
beni mola yerinde unutup başka bir araçla otobüse yetişmeme neden olan firma... gerekçeleride şu idi : biz sizin orada indiğinizi düşündük. şehirler arası mola yerinde indiğimi düşünmüşler...