scorecardresearch
Lüleburgaz Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüleburgaz Otobüs Firmaları

Lüleburgaz otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Lüleburgaz otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Nilüfer Turizm 6
Metro Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -
LÜLEBURGAZ Balkanlardan gelen soğuk havanın ilk adresi olarak karşımıza çıkan Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesi, genellikle coğrafi ve iklimsel avantajlarını gösteren muazzam bir yer. Görsel anlamdaki güzellikleri bölgeyi çok iyi tanıtma konusunda önemli avantajlar sunarken, burayı gezip görmek ve özelliklerini keşfetmek, gerçekten size çok şey katacak. 6 belde ve 30 köye sahip olan, Osmanlı mimari eserlerinin izlerini barındıran bu yerleşim birimi, pek çok insan için gerçekten gezmek ve keşfetmek adına iyi bir uğrak yeri olarak değerlendirilebilir. Bölgenin yeşilliklerle olan doğal bütünleşmesi keyifli geziler için son derece olumlu sonuçlar ortaya koyarken, Trakya bölgesini gezip görmek ve değerlendirmek, gerçekten size çok şey kazandıracak. Yaylalar ve akarsular doğal bütünlük açısından muazzam görselleri oluştururken, özellikle akarsular üzerindeki tarihi köprüler de Lüleburgaz tarihini net bir şekilde önümüze koyuyor. Yerleşim birimi oldukça kaliteli olan ve yöre halkının sıcakkanlılığı her yönden dikkati çekerken, burada geçireceğiniz keyifli anlar sıra dışı bir tatilin örneklemesi olarak size katkı sağlayacak. İnce işçilik sanatkârlık ve değişik çalışmalarında karşılık bulduğunu bu güzel mekânda, gezip keşfetmeye dayalı iyi bir tatil planı, gerçekten sizin adınıza önemli bir avantaj sağlayacak. Her yönüyle ülkemizin bütün bölgeleri doğal anlamdaki güzellikleri coğrafi bütünlükle birlikte önünüze getirirken, Lüleburgaz konusundaki ulaşımınızı sorunsuz hale getirmek adına, internetten bizimle iletişime geçip, en uygun koşullar elde edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Akşam yolculuğu yaptığımız için bir süre sonra otobüs içersindeki genel ışıklar söndürüldü. Ancak birşeyler okuduğum için başlarımızın üzerindeki lambayı yakmayı denedim fakat kişisel ışığım çalışmıyor, yanmıyordu. Ayrıca yolculuk esnâsında aşırı sür'atli bir şekilse seyrettiğimizi düşünüyorum. Zirâ haddinden fazla şerit değiştirme manevrası sebebiyle sık sık sağa-sola savrulduğumu hatırlıyorum. Esenler Otogarına vardığımızda üst peronlara çıkmayıp bizleri en alt katta indirerek gereğinden fazla yürütüldüğümüz gerçeğini de zikretmeden geçemeyeceğim. Bunların hâricinde kaydadeğer bir aksaklık müşâhade etmedim. Saygılarımla...
"Yolculuk" Misafir
Genel itibariyle iyiydi. Teşekkür ederiz
"Olumsuz" Misafir
Arac saatinde gelmedi..bu olay istanbul luleburgaz arasi oldu bileti iptalettirdinm istanbul dan başka bir firmayla geldim ..
"" Misafir
araç içi temizlik sıfır. başlık kısımlarında her müşteri için temiz kılıf olmalı. seyehat esnasında ve öncesinde havalandırma işlemleri yapılmalı. bir daha tercih ve tavsiye etmem.