neredennereye.com, Lüks Erzincan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Erzincan Seyahat
 

neredennereye.com,
Lüks Erzincan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Erzincan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erzincan Seyahat

Otogar Peron No: 8-9 Erzincan
0446 214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81

“Seyahat etmenin en lüks yolu”


Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Erzincan Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Erzincan’da kurulan firma, Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştiriyor. Özellikle misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiren firma, bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli hizmetiyle de tercih ediliyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan otobüs firması, bu konuda bekleneni gerçekleştiriyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen şirket, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan şirket, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor.


Yaşı tam olarak bilinmeyen Erzincan ili, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehrimiz. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla, görenleri etkisi altına almayı başaran bu şehirde yapılacak ve görülecek pek çok şey var. Sizde firmadan bir otobüs bileti satın alarak, bu güzel şehri keşfetme şansını yakalayabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uygun tarifelerden faydalanabilir ve ucuz bilet bulma imkânına sahip olabilirsiniz.


Lüks Erzincan Seyahat’le Molalar


Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Şirketin tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz; 

Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti fiyatları, Lüks Erzincan Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Lüks Erzincan Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Erzincan 40 TL
Ankara - Erzincan 80 TL
Ankara - Yozgat 48 TL
Ankara - İzmir 55 TL
Ankara - Kocaeli 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
35%
14%
20%
4%
27%
Toplam Yorum Sayısı (37)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Idare eder" Misafir
bagaj fişi yoktu o bir risk.
"Firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. " Misafir
Memnun olduğum yolculuklarda biriydi. İyi çalışmalar. Başarılar dilerim.
"" saliha
Lüks erzincan seyahatten isteğimiz online bilet e geçmeleri.
"şikayet" selamiduman
SÜTLÜCE ŞUBESİNDEN ŞİKAYETCİYİM 5 6 NOLU KOLTUĞU 15 GÜN ÖNCE AYIRDI GİTTİĞİMDE İSE 41 42Yİ VERDİ ŞİKAYETCİYİM
"şikayet" selamiduman
istanbul sütlüce şubesinden 15 gün önceden 1-2 numarayı ayırtım bilet almaya gittiğimde 43-44 numarayı bana verdi itiraz edince bana hakaret etti bu yüzden şikayetçiyim lütfen ilgilenin...
"" 34 jbr 01
bu firma ni ye travego kullanmıo bu insanların suçu ne, araclar eski ama hızlı kullanıyorlar şöförler biraz dikkatli olsun!!!
"Harem" newpr11
abi şu haremdeki yekiliyi değiştirin, insan koyun oraya bi tane, rica ederiz
"Kedi Yavrusu 0403 AS 350 Kasa 29 AY 403" ÇAĞLAR ULUDAĞ
ben erzincan seyahat personellerindenim. 29 AY 403 plakalı aracın maviniyim. hem firma hemde personel olarak çok iyi bir kadromuz olduğuna inanıyorum. bu kadroyu sizlerle birlikte güldürmek isterim. UZUN YOLUN KISASININ DA KISASI
"Erkek yanı" Misafir
erzincandan sivasa gitmek için bayram dan 3 hafta önce bilet almıştım. otobüse bindikten sonra en ön koltuğun 2 kişiye satılmasıyla olaylar başladı yanımdaki koltuğun bir erkeğe verilmesiyle ki ben bayanım sinirler iyice gerildi. yazhane görevlisine söyleyince tamam abla ayarlarız dedi ve yarım saat ön koltuktakileri yerleştirmekle uğraştıktan sonra otobüs hareket etti. muavini çağırıp yer ayarlayacaktınız diye sorduğumda ise herkez gidecek kimseyi aşağı atamam diye bir azarlama işittim. bunun üzerine ulaştırma bakanlığına ait şubeleri aramaya başladım bu sefer adamı arka koltuklardan bir bayanla yer değiştirerek benim sakin olmamı istediler ama ne yazık ki ben bu ve buna benzer sorunları erzincan da ki bütün firmalarda yaşıyorum. ve çok eminim ki bu yazım onaylanmayacak
"Midem ağzıma geldii" tuncay baran
lütfen şöförleri daha iyi eğitin tek kusur şöför ler berbat vede havalı yanısıra pek te kibarlar=???????