scorecardresearch

Lüks Erova Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Lüks Erova Turizm Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
224 03 43
 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Lüks Erova Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Lüks Erova Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) 224 03 43
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
0%
80%
0%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkür" Misafir
Lüks erova fiyatı için tercih ettiğim bir firmaydi. Ancak ilk yolculuğumdan sonra konforu ve araçlarının kalitesi beni çok memnun etti. Müşteriye ucuz ve kaliteli bir seyahat imkanı tanıdığı için firmaya teşekkür ediyorum.
"Geç vardık" Misafir
Ankara - İzmir yolculuk yaptım bu şirketiyle. Genel olarak her şey iyi idi ama otobüs yarım saat geç vardı. İzmir'de işlerim var olduğu için geç kalınca işlerim aksadı. Bir de sıcak içecek servisi sabah da yaparlarsa çok iyi olur (akşam bir kere Ankara'dan çıkınca bu servis yapıldı), insanlar uykudan kalkınca sıcak çay veya en azından su içmek ister...
Güzel taraflar arasında: film listesi gayet güzel ve geniş, zevk ile uzun zamandır izlemek istediğim film listesinde bulup izledim.
"Kamil KOÇ firması ile ilgili" Misafir
Kamil KOÇ firmasıyla ÇORUM-ANKARA seyahatinde ikramlar konusunda bardakla su servisi hijyen açısından oldukça kötü olup muavinin elini bardağın içine sokması ve eldivensiz servis yapması oldukça kötüydü. ayrıca AŞTİ terminaline geldiğimizde kamil koç firmasındaki bilet görevlisine şehir içi servis sorduğumda oldukça lakayt bir şekilde karşıdan dolmuş kalkıyor binip oradan gidin demesi oldukça kaba ve uygunsuz bir tavır sergilemesi ise cabası oysaki AŞTİ'nin kendine ait şehir içi servisleri olmasına rağmen bilgi vermemesi bundan sonraki seyahatlerimde asla kamil koç firmasını seçmeyecek olmam için oldukça geçerli sebepler oldu...herkese duyurulur...
"Araç Farkı" Misafir
internet te söylenen araç değildi internette yeni araç geçici plaka 2+1 koltuk olduğu belirtiliyordu fakat gelen araç eski tip 2+2 idi ama yine de erova turizmi terci ederim selamlar
"" Misafir
SAAT 14:00 YAZMASINA RAĞMEN SAAT 14:50 GİBİ KALKTIK.
2 DEFA İKRAM YAPILDI. SU HİÇ DAĞITILMADI.