neredennereye.com, Lüks Erova Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Erova Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Erova Turizm

Cumhuriyet Mah Gazi Bulvarı No: 23 Erbaa
0356 715 41 11 - 715 40 33

Erbaa, Tokat ilinin en büyük ilçesidir. Yurdumuzun Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tokat’ta sanayisi ve iş olanaklarıyla en çok güç alan ilçedir Erbaa. Tokat’ın tercih edilen, kaliteli hizmet sunan otobüs firmalarındandır Lüks Erova.


Lüks Erova Hakkında


Erbaa merkezli olarak karayolunda taşımacılık yapan bir otobüs şirketidir. Erbaa halkına verdiği önem doğrultusunda halkın kendini daha değerli hissettiği yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Lüks seyahat etmenin bir ayrıcalık değil her yolcunun hak ettiğini düşünerek bütün yolcuların en lüks seyahat etmelerini sağlamaktadırlar. Rahatlık ve konforun yanı sıra güvenli yolculuğu da müşterilerine vermektedirler. Lüks Erova firmasında çalışan personele önem vermektedir. Yolculuk sırasında müşterilere eşlik edecek personelin güler yüzlü olmasını istemektedir. Özenle seçilen personele bu konuda eğitimler verilmektedir. Otobüsleri kullanacak olan kaptan şoförlerin deneyimli olmasına dikkat edilmektedir. Yolculukların güvenli olması çok önemlidir. Sefer yapacak olan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Lüks Erova bünyesinde filolar kaliteli otobüslerden oluşmaktadır.


Lüks Erova’nın Hedefleri ve İlkeleri


Kaliteli ve lüks seyahatin bütün yolcuların hakkı olduğunu ilke edinmiş olan firma belirtilen saatte müşterilerini gidecekleri yerlere ulaştırarak müşterilerin zamanlarına saygılıdırlar. Firma müşterilerin can ve mal güvenliği devamlı olarak gözetmektedir. Bünyesinde çalışan personele adil davranan hakkını savunan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Erbaa’dan başlayarak büyük kentlere yolcu götüren Lüks Erova taşımacılık sektörünün öncü ve tercih firmalar arasında olmak amacındadır.


Lüks Erova’nın Sunduğu Olanaklar


Müşterilerin rahatlığı için dizayn edilmiş 2+1 koltuklarıyla uzun yolculuklar artık çok rahat. Maç severler için otobüslerde lig tv yayını vardır. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile taraftarı olduğunuz takımın maçlarını yolculuk sırasında da izleyebilirsiniz.


Lüks Erova’nın kendi internet sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerinize taksit imkanı bulunmaktadır. İnternet sayfasında bulunan dilek ve şikayet bölümüne her türlü görüşlerinizi yazabilirsiniz. Bu görüşler firma tarafından değerlendirilmektedir.


Lüks Erova’nın Seferleri


Lüks Erova’nın yurdumuzun birçok noktasına seferleri vardır. Birçok il ve ilçeye seyahat imkanı sağlamaktadır. Ankara, İstanbul, Samsun, Bursa, İzmir, Afyon, Bolu, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Düzce, Eskişehir ve Uşak’a birçok saatte seferleri bulunmaktadır. 

Lüks Erova Turizm otobüs bileti fiyatları, Lüks Erova Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lüks Erova Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Amasya 100 TL
Amasya - Ankara 49 TL
İstanbul - Osmancık 88 TL
İstanbul (Anadolu) - Amasya 88 TL
Ankara - Merzifon 51 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
70Puan
35%
23%
17%
6%
18%
Toplam Yorum Sayısı (54)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi" Misafir
iyi
"Gercekten kaliteli" Misafir
Umarım bu kaliteyi bozmaz filimleri ve ikramları çok şahanaeydi
"" Burcu
daha önceden erova ile hiç seyehat etmediğim için popüler markaların altında sanmıştım ancak gerek konfor gerek servisi ile digerlerinden çok üstün bir kaliteye sahip. tavsiye edilir.
"Lüks erova ama adı lüks" Misafir
Hayatımda ilk defa tercih ettim en kötü yolculuğum du . Yol kenarından afam aşmalar. Elden nakit para almalarr dolmuş gibi
Daha sonraaa elden para aldıkları adamları ordan orayaaaa bişeyli yolcu ya göre yer değiştirmeler host koltuğjnda yolculuk yapan
Arka kapı merdiven arasında iki farklı kişi yolculuk yaptı
Görüntü rezillikti . İlk ve son tercihim lüks erova
"Sorumsuzluk" Misafir
Yolcu Turgutlu da yol çalışmasından dolayı ilerde geniş alan olan Euroil benzinlikte inme isteği yol çalışması gösterilerek Yol çalışmasının ortasında Turgutlu eski garajında bırakılmıştır. Yol çalışmasından dolayı indirmek istemediği yerde herhangi bi yol çalışması olmamakla birlikte şoförün yolcuyu indirdiği yer tam olarak yol çalışmasının olduğu ve yolcu indirme için tehlikeli olacak bi yerdir. Sorumluların uyarılmasını rica ediyorum.
"Yolculara davranış şekli " Misafir
Gerçekten geçirdiğim en rahat ve keyifli yolculuklardan biriydi. Teşekkürler
"Araç arıza yaptı." Misafir
Yaklaşık 4.5 saat arıza giderilemedi. Bu sürede soylememize ragmen yeni araç getirme teşebbüsü olmadi. Bileti kurumsal bir firmadan alamadığım için pismanlik duydum. Seyehat sigortasi yaptirmama ve yardim taleplerime ragmen hiç bir şekilde destek alamadim. İlave sigorta yapmak tam bir sacmalik.
"Olmayan güzergah ve yanlış saate bilet satışı yaptınız" Misafir
Sitenizden bilecik ankara istikametli bilet aldım fakat firma bilecik e uğramadı mağdur edildim. 18.30 biniş saati ise tamamen uydurma 19.30 da kendi imkanlarımla bozüyükten araca bindim. Site yönetiminizden gelen mesaj ayrı sinir bozucu sorumlu firmadır biz bileti sattık iş bitti gibi bir mesaj geldi. Firma ve site yönetiminizin profesyonellikten uzak hareketi nedeniyle asla birdaha sitenizi kullanmayacağımı, gerekli yerlere şikayetlerimi yaptığımı ve çevreme kötü reklamınızı yapacağımı bildiririm.
"Konforlu" Misafir
Araçları gayet konforlu ve lüks
"..." Misafir
...

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >