Lüks Barış Turizm Otobüs Bileti

Lüks Barış Turizm
Lüks Barış Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Barış Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Barış Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Barış Turizm

Erzincan Otogar Erzincan
0446 214 10 81

 


Lüks Barış Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcularına belirli bir seviyede ulaşmayı başararak çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firmasıdır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak  Can Erzincan Lüks Barış Turizm firması zaman içerisinde kendisine karşı oluşan bu güveni sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek yolcularının kendilerine karşı sağladığı bu güveni çok daha ileri boyutlara taşımayı hedeflemektedir.


Can Erzincan Lüks Barış turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerlemesini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. Başta kendi çevresinde çok sevilen bu yapılanma bugün, “Erzincan, Eskişehir, Gazi Mah, Gebze, Gemlik, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmit, Kartal, Kavacık, Kaynarca, Kayseri, Manavgat, Orhangazi, Refahiye, Sakarya, Samandıra, Sarıgazi, Serik, Sivas, Tepeüstü, Ula, Yalova, Zara,” gibi ulaşım merkezlerine hizmet sağlamaktadır.


Can Erzincan Lüks Barış Turizm yolcularının kendisine karşı beslediği güveni boşa çıkarmamak adına daima ilerle kaydetmesi gereken bir yapılanma olması gerektiğinin bilincinde olarak başta tüm yatırım ve yaptırımlarını personelinin ve araç filosunun gelişimine ayırmaktadır. Günümüzde sektöründe lider bir konuma gelmek için hizmetini en doğru şekilde insanlara duyurmanın öncelik olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak Can Erzincan Lüks Barış Turizm otobüs firması biletlerini geniş kitlelerin kolayca elde edebilmesi olarak online ortamda satışa sunmaktadır. Siz de en uygun Lüks Barış turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


 

100 üzerinden
86Puan
50%
25%
25%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kullanılabilir" Misafir
Ne çok iyi diyebilirim bu firma için ne de çok kötü ama genellikle de tercih ettiğimi fark ettim. Kullanılabilir.
"Teşekkürlerrr" Misafir
Aslında öylesine bilet almıştım küçük bir firma olduğu için bu kadar iyi bir seyahat geçireceğimi düşünmedim, teşekkür ederim
"" Misafir
Sıkıntısız bir yolculuk geçşrdşk
"Iyi firmalardan biri" Misafir
memnun kaldık